Jamar sweet and sour sauce

Jamar Doskonały do ryżu
Jamar sweet and sour sauceJamar sweet and sour sauce
masa netto

masa netto

520 g

data przydatności

expiry date:

2028-02-29

pojemność

cena za kilogram

12,90 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5906716203252

5906716203252

price: 6,71 zł

6.71 PLN 2028-02-29 NewCondition
przecier pomidorowy (30 %), woda, cukier, marchew (8 %), cebula (5 %), papryka czerwona (4 %), papryka zielona (4 %), ananas (3 %), ocet spirytusowy, skrobia modyfikowana, pędy bambusa (1,5 %), sól, zioła, przyprawy, imbir (0,15 %)
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu
Energia337 kJ/79 kcal
Tłuszcz<0,5 g
- w tym kwasy tłuszczowe nasycone<0,1 g
Węglowodany18 g
- w tym cukry15 g
Błonnik1,1 g
Białko0,7 g
Sól1,2 g

Doskonały do ryżu
Features:z ananasem, imbirem i pędami bambusa, bez wzmacniaczy smaku
brand:Jamar
Legally regulated product name:Sos warzywny z kawałkami ananasa. Produkt pasteryzowany.
Storage:Najlepiej spożyć przed: data i numer partii podane na wieczku. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze od 0 °C do +25 °C. Po otwarciu przechowywać w lodówce nie dłużej niż kilka dni.
Preparation and use:Najlepiej spożywać po podgrzaniu, używając do dań z ryżem.
Recipes:Sprawdź nasz przepis na kurczaka w sosie słodko-kwaśnym. Składniki: olej do smażenia, 400 g piersi z kurczaka, sos słodko-kwaśny Jamar, 300 g ryżu, opcjonalnie sezam. Przygotowanie: Pokrojone w kostkę mięso smaż przez 7 minut na mocnym ogniu. Dodaj sos i podgrzej całość. Gotowy sos wyłóż na ugotowany ryż. Całość możesz posypać prażonym sezamem. Smacznego!
Type of packaging:Słoik
Producer's address:
Return address:
Dawtona Dawtona Sos pomidorowy Dawtona Dawtona Sos pomidorowy
ze 520 g
13,44zł/kg

price: 6,99 zł

PLN
1
2
expiry date 2028-05-21
Dawtona Dawtona Sos spaghetti Dawtona Dawtona Sos spaghetti
klasyczny 520 g
13,44zł/kg

price: 6,99 zł

PLN
1
8
expiry date
2028-06-26
REDUCED PRICE -3%
Dawtona Dawtona Sos pomidorowy Dawtona Dawtona Sos pomidorowy
z ostry 520 g
14,12zł/kg

price: 7,34 zł

PLN
1
4
expiry date 2027-02-10
Dawtona Dawtona Sos meksykański Dawtona Dawtona Sos meksykański
i z fasolą 520 g
13,44zł/kg

price: 6,99 zł

PLN
1
8
expiry date
2028-04-27
Dawtona Dawtona Sos słodko Dawtona Dawtona Sos słodko
kwaśny 520 g
13,44zł/kg

price: 6,99 zł

PLN
1
5
expiry date 2027-03-18
Łowicz Bolognese sauce ready Łowicz Bolognese sauce ready
500 g
17,16zł/kg

price: 8,58 zł

PLN
1
11
expiry date 2028-01-30
Łowicz Chinese sauce Łowicz Chinese sauce
expiry date 2027-11-30
Łowicz spaghetti sauce Łowicz spaghetti sauce
expiry date 2028-01-31
Jamar Jamar grated marinated Jamar Jamar grated marinated
beetroots 300 g
14,43zł/kg

price: 4,33 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-12-31
Jamar Jamar a vegetable mix of Jamar Jamar a vegetable mix of
carrots and peas 470 g
14,04zł/kg

price: 6,60 zł

PLN
1
17
expiry date 2028-12-31
Jamar Jamar mixed vegetables Jamar Jamar mixed vegetables
Carrots, Peas, Corn 470 g
14,04zł/kg

price: 6,60 zł

PLN
1
17
expiry date 2029-01-31
Jamar Jamar multi-fruit marmalade Jamar Jamar multi-fruit marmalade
expiry date 2027-05-31
Jamar Jamar, canned white beans Jamar Jamar, canned white beans
400 g
12,80zł/kg

price: 5,12 zł

PLN
1
11
expiry date 2028-01-31
Jamar Jamar Vegetable mix carrot Jamar Jamar Vegetable mix carrot
peas 380 g
14,92zł/kg

price: 5,67 zł

PLN
1
14
expiry date 2027-04-30
Jamar Jamar canned peas Jamar Jamar canned peas
400 g
9,40zł/kg

price: 3,76 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-07-31
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5