Jamar
masa netto

masa netto

270 g

data przydatności

expiry date:

2028-05-31

pojemność

cena za kilogram

21,04 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901844102286

5901844102286

price: 5,68 zł

buy 10 szt. for 5.60 zł/szt
5.68 PLN 2028-05-31 NewCondition
Kotlin spicy ketchup Kotlin spicy ketchup
expiry date 2027-06-30
Kotlin mild ketchup Kotlin mild ketchup
450 g
16,29zł/kg

price: 7,33 zł

PLN
1
32
expiry date 2027-06-30
Pudliszki Pudliszki mild ketchup Pudliszki Pudliszki mild ketchup
No preservatives 480 g
15,63zł/kg

price: 7,50 zł

PLN
1
30
expiry date 2027-06-20
Pudliszki Pudliszki spicy ketchup Pudliszki Pudliszki spicy ketchup
Without preservatives 480 g
15,63zł/kg

price: 7,50 zł

PLN
1
8
expiry date 2027-03-20
Włocławek jar of spicy ketchup Włocławek jar of spicy ketchup
expiry date 2027-08-30
Włocławek ketchup jar mild Włocławek ketchup jar mild
expiry date 2027-08-30
Włocławek Włocławek spicy Włocławek Włocławek spicy
expiry date 2027-02-20
Jamar Jamar grated marinated Jamar Jamar grated marinated
beetroots 300 g
14,43zł/kg

price: 4,33 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-12-31
Jamar Jamar a vegetable mix of Jamar Jamar a vegetable mix of
carrots and peas 470 g
14,04zł/kg

price: 6,60 zł

PLN
1
17
expiry date 2028-12-31
Jamar Jamar mixed vegetables Jamar Jamar mixed vegetables
Carrots, Peas, Corn 470 g
14,04zł/kg

price: 6,60 zł

PLN
1
17
expiry date 2029-01-31
Jamar Jamar multi-fruit marmalade Jamar Jamar multi-fruit marmalade
expiry date 2027-05-31
Jamar Jamar, canned white beans Jamar Jamar, canned white beans
400 g
12,80zł/kg

price: 5,12 zł

PLN
1
11
expiry date 2028-01-31
Jamar Jamar Vegetable mix carrot Jamar Jamar Vegetable mix carrot
peas 380 g
14,92zł/kg

price: 5,67 zł

PLN
1
14
expiry date 2027-04-30
Jamar Jamar canned peas Jamar Jamar canned peas
400 g
9,40zł/kg

price: 3,76 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-07-31
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5