red beans

Pudliszki
51red beans
Fasola Czerwona Pudliszki to smaczne źródło błonnika i białka.
red beansred beans
masa netto

masa netto

400 g

data przydatności

expiry date:

2028-02-26

pojemność

cena za kilogram

15,70 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900783001322

5900783001322

price: 6,28 zł

6.28 PLN 2028-02-26 NewCondition
fasola czerwona, woda, sól
Wartości odżywcze (%)w 100 g
Wartość energetyczna290 kJ / 69 kcal
Tłuszcz0,4 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone<0,1 g
Węglowodany9,2 g
w tym cukry0,9 g
Błonnik4,9 g
Białko4,8 g
Sól0,80 g
Wartości odżywcze są podawane dla produktu po odsączeniu z zalewy

Fasola Czerwona Pudliszki to smaczne źródło błonnika i białka.
Features:wysoka jakość, źródło błonnika i białka
brand:Pudliszki
Legally regulated product name:Fasola czerwona konserwowa. Produkt sterylizowany.
Storage:Najlepiej spożyć przed: data, kod produkcji na spodzie puszki. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 2 dni.
Type of packaging:Puszka
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Bonduelle beans , canned red sauce Bonduelle beans , canned red sauce
    ceyenne 400 g
    22,48zł/kg

    price: 8,99 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2029-05-31
    REDUCED PRICE -25%
    Pudliszki white beans Pudliszki white beans
    400 g
    11,80zł/kg

    price: 4,72 zł

    PLN
    1
    13
    expiry date
    2027-01-31
    Kwidzyn red beans canned Kwidzyn red beans canned
    400 g
    9,98zł/kg

    price: 3,99 zł

    PLN
    1
    23
    expiry date 2030-04-30
    Kwidzyn white beans canned Kwidzyn white beans canned
    400 g
    9,38zł/kg

    price: 3,75 zł

    PLN
    1
    17
    expiry date 2030-05-30
    Dawtona red beans canned Dawtona red beans canned
    400 g
    13,65zł/kg

    price: 5,46 zł

    PLN
    1
    9
    expiry date 2029-05-04
    Dawtona white beans Dawtona white beans
    400 g
    13,68zł/kg

    price: 5,47 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date 2029-03-20
    la BIO IDEA La Bio Idea Bean mix la BIO IDEA La Bio Idea Bean mix
    in BIO brine 400 g
    18,20zł/kg

    price: 7,28 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2028-03-26
    la BIO IDEA La Bio Idea BIO butter la BIO IDEA La Bio Idea BIO butter
    beans 400 g
    22,48zł/kg

    price: 8,99 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2028-05-19
    Pudliszki tinned corn Pudliszki tinned corn
    400 g
    15,73zł/kg

    price: 6,29 zł

    PLN
    1
    22
    expiry date 2028-08-21
    Pudliszki Pudliszki mild ketchup Pudliszki Pudliszki mild ketchup
    No preservatives 480 g
    15,63zł/kg

    price: 7,50 zł

    PLN
    1
    30
    expiry date 2027-06-20
    Pudliszki Pudliszki spicy ketchup Pudliszki Pudliszki spicy ketchup
    Without preservatives 480 g
    15,63zł/kg

    price: 7,50 zł

    PLN
    1
    8
    expiry date 2027-03-20
    Pudliszki - tomate juice of fresh Pudliszki - tomate juice of fresh
    tomatoes 300 ml
    13,70zł/l

    price: 4,11 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2027-09-22
    Pudliszki Pudliszki Sos Pudliszki Pudliszki Sos
    do spaghetti 480 g
    17,56zł/kg

    price: 8,43 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date
    2027-08-19
    Pudliszki Pudliszki Sos Pudliszki Pudliszki Sos
    Słodko-Kwaśny 480 g
    17,56zł/kg

    price: 8,43 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date
    2027-06-18
    Pudliszki Pudliszki Sos Boloński Pudliszki Pudliszki Sos Boloński
    480 g
    17,56zł/kg

    price: 8,43 zł

    PLN
    1
    9
    expiry date 2027-08-13
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5