Dawtona carrots and peas

Dawtona
54Dawtona carrots and peas
Dawtona carrots and peasDawtona carrots and peas
masa netto

masa netto

510 g

data przydatności

expiry date:

2027-07-24

pojemność

cena za kilogram

12,86 zł / kg

kraj

Country of origin

Poland

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901713004512

5901713004512

price: 6,56 zł

buy 6 szt. for 6.46 zł/szt
6.56 PLN 2027-07-24 NewCondition
warzywa w zmiennych proporcjach (marchew, groszek zielony), woda, cukier, sól
Wartości odżywcze (%)w 100 g
Wartość energetyczna223 kJ / 53 kcal
Tłuszcz0,6 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0 g
Węglowodany6,4 g
w tym cukry2,1 g
Błonnik4,7 g
Białko3,2 g
Sól0,70 g
Podane wartości odżywcze dotyczą produktu po odsączeniu zalewy.

100 % naturalnych składników
brand:Dawtona
About the brand:Spróbujesz. Pokochasz.
Legally regulated product name:Marchewka z groszkiem. Produkt sterylizowany.
Storage:Najlepiej spożyć przed: data i numer partii na wieczku. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 2 dni.
Type of packaging:Słoik
Country of origin:Poland
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 4 ocen.




    Rolnik Rolnik Marchew z groszkiem Rolnik Rolnik Marchew z groszkiem
    510 g
    13,71zł/kg

    price: 6,99 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date
    2028-02-12
    Dawtona beetroot chips Dawtona beetroot chips
    510 g
    11,51zł/kg

    price: 5,87 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2028-03-17
    Hektor Hektor canned beans Hektor Hektor canned beans
    510 g
    10,24zł/kg

    price: 5,22 zł

    PLN
    1
    8
    expiry date 2027-05-30
    Rolnik Rolnik Marchew z groszkiem Rolnik Rolnik Marchew z groszkiem
    510 g
    14,45zł/kg

    price: 7,37 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2027-12-12
    Hektor Hektor Surówka warzywna Hektor Hektor Surówka warzywna
    kebab 510 g
    10,98zł/kg

    price: 5,60 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date
    2027-09-30
    Jamar Jamar a vegetable mix of Jamar Jamar a vegetable mix of
    carrots and peas 470 g
    14,04zł/kg

    price: 6,60 zł

    PLN
    1
    17
    expiry date 2028-12-31
    Dawtona tinned corn sweet Dawtona tinned corn sweet
    400 g
    13,00zł/kg

    price: 5,20 zł

    PLN
    1
    12
    expiry date 2029-10-08
    Dawtona red beans canned Dawtona red beans canned
    400 g
    13,65zł/kg

    price: 5,46 zł

    PLN
    1
    9
    expiry date 2029-05-04
    Dawtona sliced tomatoes canned Dawtona sliced tomatoes canned
    400 g
    13,05zł/kg

    price: 5,22 zł

    PLN
    1
    11
    expiry date 2028-10-04
    Dawtona whole tomatoes canned Dawtona whole tomatoes canned
    400 g
    13,70zł/kg

    price: 5,48 zł

    PLN
    1
    12
    expiry date 2028-09-24
    Dawtona white beans Dawtona white beans
    400 g
    13,68zł/kg

    price: 5,47 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date 2029-03-20
    Dawtona tomato's mousse Dawtona tomato's mousse
    500 g
    11,04zł/kg

    price: 5,52 zł

    PLN
    1
    11
    expiry date 2028-08-28
    Dawtona Dow TONE canned peas Dawtona Dow TONE canned peas
    400 g
    9,98zł/kg

    price: 3,99 zł

    PLN
    1
    10
    expiry date 2028-07-23
    Dawtona Dawtona sliced Dawtona Dawtona sliced
    ​​tomatoes in a tin with garlic 400 g
    12,50zł/kg

    price: 5 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date 2027-09-26
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5