Polish Beetroot Carpaccio Eagle

Orzeł Polska
Polish Beetroot Carpaccio EaglePolish Beetroot Carpaccio Eagle
masa netto

masa netto

270 g

data przydatności

expiry date:

2027-01-01

pojemność

cena za kilogram

38,78 zł / kg

kraj

Country of origin

Polska

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5906684079125

5906684079125

price: 10,47 zł

10.47 PLN 2027-01-01 NewCondition

Buraki 61%, olej rzepakowy, ocet balsamiczny, czosnek, tymianek, ziele angielskie.


Wartość odżywcza w 100g

Wartość energetyczna: 1369 kJ/ 332 kcal

Tłuszcz: 33,27g

w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 2,96g

Węglowodany: 5,89g

w tym cukry: 5,52g

Białko: 1,82g

Sól: 0,08g


Plastry. Produkt pasteryzowany.


Storage:

Przechowywać w suchym i chlodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 7 dni.


Cooking guidelines:

Wstrząsnąć przed otwarciem.


Country of origin:

Polska


Producer's address:

Orzeł Polska Ryszard Zawadzki

ul. Puławska 27

05-532 Baniocha

Polska


Hektor Hector Sorrel chopped Hektor Hector Sorrel chopped
270 g
15,48zł/kg

price: 4,18 zł

PLN
1
5
expiry date 2027-01-30
Dawtona beetroot chips Dawtona beetroot chips
510 g
11,51zł/kg

price: 5,87 zł

PLN
1
2
expiry date 2028-03-17
Provitus Grandma's fried beetroot Provitus Grandma's fried beetroot
480 g
14,56zł/kg

price: 6,99 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-01-31
Motyl beetroot with horseradish Motyl beetroot with horseradish
385 ml
14,08zł/l

price: 5,42 zł

PLN
1
5
expiry date 2027-02-27
Jamar Jamar grated marinated Jamar Jamar grated marinated
beetroots 300 g
14,43zł/kg

price: 4,33 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-12-31
Rolnik grated beets Rolnik grated beets
350 g
14,26zł/kg

price: 4,99 zł

PLN
1
6
expiry date 2028-02-20
Rolnik Farmer beets whole Rolnik Farmer beets whole
350 g
16,80zł/kg

price: 5,88 zł

PLN
1
15
expiry date 2028-04-15
Orzeł Polska Polish Eagle Fried Orzeł Polska Polish Eagle Fried
beetroots 490 g
14,78zł/kg

price: 7,24 zł

PLN
1
6
expiry date 2027-10-30
Orzeł Polska Polish eagle Pickled Orzeł Polska Polish eagle Pickled
homemade beetroots 460 g
17,37zł/kg

price: 7,99 zł

PLN
1
4
expiry date
2027-10-30
Orzeł Polska Polish Eagle Orzeł Polska Polish Eagle
Sauerkraut House Mini 280 g
32,89zł/kg

price: 9,21 zł

PLN
1
25
expiry date 2028-06-30
Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska
Homemade Pickles In Brine 750 g
17,32zł/kg

price: 12,99 zł

PLN
1
2
expiry date 2028-06-30
Orzeł Polska Orzeł Polska Sour Orzeł Polska Orzeł Polska Sour
Rye Soup 500 ml
10,78zł/l

price: 5,39 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-01-01
Orzeł Polska Polish Eagle Red Orzeł Polska Polish Eagle Red
Borscht Concentrate 300 ml
29,97zł/l

price: 8,99 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-05-30
Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska
Kashubian Gherkins 680 g
17,34zł/kg

price: 11,79 zł

PLN
1
6
expiry date 2028-07-30
Orzeł Polska Orzeł Polska Sliced Orzeł Polska Orzeł Polska Sliced
Gherkins 680 g
16,43zł/kg

price: 11,17 zł

PLN
1
5
expiry date 2027-08-31
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5