5906684079637 5906684079637 Orzeł Polska
Orzeł Polska Eagle Polish Orzeł Polska Eagle Polish
Mushroom soup 680 g
38,59zł/kg

price: 26,24 zł

PLN
1
8
Orzeł Polska Eagle Polish
5 5
5 1 Orzeł Polska Eagle Polish
expiry date 2028-02-10
5906684079453 5906684079453 Orzeł Polska
Orzeł Polska Eagle of Poland Orzeł Polska Eagle of Poland
Żurek Staropolski 670 g
33,69zł/kg

price: 22,57 zł

PLN
1
4
expiry date
2028-04-15
5906684079477 5906684079477 Orzeł Polska
Orzeł Polska Orzeł Polska Domowy Orzeł Polska Orzeł Polska Domowy
Orzeł Polska Orzeł Polska Domowy
5 5
5 1 Orzeł Polska Orzeł Polska Domowy
expiry date 2028-06-24
5906684079460 5906684079460 Orzeł Polska
Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska
Homemade broth 700 g
21,99zł/kg

price: 15,39 zł

PLN
1
9
expiry date
2028-06-29
5906684079040 5906684079040 Orzeł Polska
Orzeł Polska Orzeł Polska Red Orzeł Polska Orzeł Polska Red
Borscht 500 ml
13,78zł/l

price: 6,89 zł

PLN
1
7
Orzeł Polska Orzeł Polska Red
4 5
4 2 Orzeł Polska Orzeł Polska Red
expiry date 2026-12-26
5906684072652 5906684072652 Orzeł Polska
Orzeł Polska Orzeł Polska Sour Orzeł Polska Orzeł Polska Sour
Rye Soup 500 ml
10,78zł/l

price: 5,39 zł

PLN
1
1
Orzeł Polska Orzeł Polska Sour
3 5
3 3 Orzeł Polska Orzeł Polska Sour
expiry date 2027-01-01
 
5906684079217 5906684079217 Orzeł Polska
Orzeł Polska Eagle Poland Orzeł Polska Eagle Poland
Traditional horseradish 160 g
26,06zł/kg

price: 4,17 zł

PLN
1
19
expiry date
2027-03-30
5903728800059 5903728800059 Orzeł Polska
Orzeł Polska Orzeł Poland Orzeł Polska Orzeł Poland
Pickled cucumbers With chili pepper 670 g
17,58zł/kg

price: 11,78 zł

PLN
1
6
Orzeł Polska Orzeł Poland
5 5
5 1 Orzeł Polska Orzeł Poland
expiry date 2028-03-30
5903728800028 5903728800028 Orzeł Polska
Orzeł Polska Orzeł Polska Bay Orzeł Polska Orzeł Polska Bay
Bolete Pickled Mushrooms 300 g
54,17zł/kg

price: 16,25 zł

PLN
1
13
Orzeł Polska Orzeł Polska Bay
5 5
5 2 Orzeł Polska Orzeł Polska Bay
expiry date 2028-01-31
5903728800011 5903728800011 Orzeł Polska
Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska
Chanterelle Pickled Mushrooms 300 g
66,03zł/kg

price: 19,81 zł

PLN
1
5
Orzeł Polska Orzeł Polska
2 5
2.5 2 Orzeł Polska Orzeł Polska
expiry date 2027-10-10
5903728800189 5903728800189 Orzeł Polska
Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska
Cucumber puree 280 g
17,82zł/kg

price: 4,99 zł

PLN
1
1
Orzeł Polska Orzeł Polska
5 5
5 2 Orzeł Polska Orzeł Polska
expiry date 2027-06-30
5903728800103 5903728800103 Orzeł Polska
Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska
Homemade Pickles In Brine 750 g
17,32zł/kg

price: 12,99 zł

PLN
1
2
Orzeł Polska Orzeł Polska
4 5
4.5 5 Orzeł Polska Orzeł Polska
expiry date 2028-06-30
5903728800073 5903728800073 Orzeł Polska
Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska
Kashubian Gherkins 680 g
17,34zł/kg

price: 11,79 zł

PLN
1
6
Orzeł Polska Orzeł Polska
5 5
5 3 Orzeł Polska Orzeł Polska
expiry date 2028-07-30
5903728800066 5903728800066 Orzeł Polska
Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska
Pickled cucumbers with garlic 680 g
17,34zł/kg

price: 11,79 zł

PLN
1
5
expiry date
2028-03-30
5903728800004 5903728800004 Orzeł Polska
Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska
Porcini Pickled Mushrooms 300 g
78,67zł/kg

price: 23,60 zł

PLN
1
6
Orzeł Polska Orzeł Polska
4 5
4.5 3 Orzeł Polska Orzeł Polska
expiry date 2028-01-30
5903728800622 5903728800622 Orzeł Polska
Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska
Sauerkraut With Carrot 820 g
10,26zł/kg

price: 8,41 zł

PLN
1
6
Orzeł Polska Orzeł Polska
5 5
5 3 Orzeł Polska Orzeł Polska
expiry date 2028-01-31
5903728800080 5903728800080 Orzeł Polska
Orzeł Polska Orzeł Polska Sliced Orzeł Polska Orzeł Polska Sliced
Gherkins 680 g
16,43zł/kg

price: 11,17 zł

PLN
1
5
Orzeł Polska Orzeł Polska Sliced
5 5
5 4 Orzeł Polska Orzeł Polska Sliced
expiry date 2027-08-31
5903728800035 5903728800035 Orzeł Polska
Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska
Suillus Pickled Mushrooms 300 g
49,40zł/kg

price: 14,82 zł

PLN
1
3
Orzeł Polska Orzeł Polska
2 5
2 2 Orzeł Polska Orzeł Polska
expiry date 2028-01-30
5906684079125 5906684079125 Orzeł Polska
Orzeł Polska Polish Beetroot Orzeł Polska Polish Beetroot
Carpaccio Eagle 270 g
38,78zł/kg

price: 10,47 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-01-01
5903728800097 5903728800097 Orzeł Polska
Orzeł Polska Polish Eagle Canned Orzeł Polska Polish Eagle Canned
cucumbers 830 g
13,25zł/kg

price: 11 zł

PLN
1
2
Orzeł Polska Polish Eagle Canned
5 5
5 2 Orzeł Polska Polish Eagle Canned
expiry date 2027-06-30
5903728800196 5903728800196 Orzeł Polska
Orzeł Polska Polish Eagle Fried Orzeł Polska Polish Eagle Fried
beetroots 490 g
14,78zł/kg

price: 7,24 zł

PLN
1
6
Orzeł Polska Polish Eagle Fried
5 5
5 3 Orzeł Polska Polish Eagle Fried
expiry date 2027-10-30
5906684079323 5906684079323 Orzeł Polska
Orzeł Polska Polish Eagle Pickled Orzeł Polska Polish Eagle Pickled
Homemade Cucumbers 800 g
16,24zł/kg

price: 12,99 zł

PLN
1
17
Orzeł Polska Polish Eagle Pickled
4 5
4.5 8 Orzeł Polska Polish Eagle Pickled
expiry date 2028-07-07
5903728800479 5903728800479 Orzeł Polska
Orzeł Polska Polish Eagle Red Orzeł Polska Polish Eagle Red
Borscht Concentrate 300 ml
29,97zł/l

price: 8,99 zł

PLN
1
3
Orzeł Polska Polish Eagle Red
5 5
5 1 Orzeł Polska Polish Eagle Red
expiry date 2027-05-30
5903728800127 5903728800127 Orzeł Polska
Orzeł Polska Polish Eagle Orzeł Polska Polish Eagle
Sauerkraut House Mini 280 g
32,89zł/kg

price: 9,21 zł

PLN
1
25
Orzeł Polska Polish Eagle
4 5
4 9 Orzeł Polska Polish Eagle
expiry date 2028-06-30
5906684079132 5906684079132 Orzeł Polska
Orzeł Polska Polish eagle Pickled Orzeł Polska Polish eagle Pickled
homemade beetroots 460 g
17,37zł/kg

price: 7,99 zł

PLN
1
4
expiry date
2027-10-30
 
skipdrinks
5906684079149 5906684079149 Orzeł Polska
Orzeł Polska Polish Eagle Juice Orzeł Polska Polish Eagle Juice
From Sauerkraut 250 ml
17,32zł/l

price: 4,33 zł

PLN
1
7
Orzeł Polska Polish Eagle Juice
4 5
4 1 Orzeł Polska Polish Eagle Juice
expiry date 2027-01-02
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5