Polish Eagle Canned cucumbers

Orzeł Polska
52Polish Eagle Canned cucumbers
Polish Eagle Canned cucumbersPolish Eagle Canned cucumbers
masa netto

masa netto

830 g

data przydatności

expiry date:

2027-06-30

pojemność

cena za kilogram

13,25 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5903728800097

5903728800097

price: 11,00 zł

11.00 PLN 2027-06-30 NewCondition

Ogórki 54%, woda, ocet, cukier, marchew, chrzan, czosnek, koper, czarny pieprz, gorczyca.


How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    Provitus pickled cucumbers latosie Provitus pickled cucumbers latosie
    640 g
    16,41zł/kg

    price: 10,50 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2028-06-30
    Provitus Canned pickled hot chili Provitus Canned pickled hot chili
    640 g
    16,42zł/kg

    price: 10,51 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2028-08-31
    Bio Food Bio Food BIO gluten-free Bio Food Bio Food BIO gluten-free
    pickled cucumbers 760 g
    23,53zł/kg

    price: 17,88 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2028-09-19
    Hektor hector processesed Hektor hector processesed
    cucumbers Canned 900 g
    11,10zł/kg

    price: 9,99 zł

    PLN
    1
    15
    expiry date
    2027-10-30
    Provitus processesed cucumbers Provitus processesed cucumbers
    Kashubian 640 g
    17,17zł/kg

    price: 10,99 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2028-06-30
    Provitus processesed cucumbers Provitus processesed cucumbers
    garlic 640 g
    15,94zł/kg

    price: 10,20 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date 2028-07-30
    Runoland Runoland BIO canned Runoland Runoland BIO canned
    cucumbers 670 g
    20,13zł/kg

    price: 13,49 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2027-08-30
    Charsznickie Pola Natury Charsznickie Pola Natury
    preservatives Charsznickie pickled cucumbers without 1.4 kg
    9,56zł/kg

    price: 13,39 zł

    PLN
    1
    85
    expiry date 2026-11-30
    Orzeł Polska Polish Eagle Orzeł Polska Polish Eagle
    Sauerkraut House Mini 280 g
    32,89zł/kg

    price: 9,21 zł

    PLN
    1
    25
    expiry date 2028-06-30
    Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska
    Homemade Pickles In Brine 750 g
    17,32zł/kg

    price: 12,99 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2028-06-30
    Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska
    Kashubian Gherkins 680 g
    17,34zł/kg

    price: 11,79 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2028-07-30
    Orzeł Polska Orzeł Polska Sliced Orzeł Polska Orzeł Polska Sliced
    Gherkins 680 g
    16,43zł/kg

    price: 11,17 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date 2027-08-31
    Orzeł Polska Orzeł Poland Orzeł Polska Orzeł Poland
    Pickled cucumbers With chili pepper 670 g
    17,58zł/kg

    price: 11,78 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2028-03-30
    Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska
    Pickled cucumbers with garlic 680 g
    17,34zł/kg

    price: 11,79 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date
    2028-03-30
    Orzeł Polska Polish Eagle Pickled Orzeł Polska Polish Eagle Pickled
    Homemade Cucumbers 800 g
    16,24zł/kg

    price: 12,99 zł

    PLN
    1
    17
    expiry date 2028-07-07
    Orzeł Polska Orzeł Polska Sour Orzeł Polska Orzeł Polska Sour
    Rye Soup 500 ml
    10,78zł/l

    price: 5,39 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-01-01
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5