Orzeł Polska Cucumber puree

Orzeł Polska
52Orzeł Polska Cucumber puree
Orzeł Polska Cucumber puree  Orzeł Polska Cucumber puree
masa netto

masa netto

280 g

data przydatności

expiry date:

2027-06-30

pojemność

cena za kilogram

17,82 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5903728800189

5903728800189

price: 4,99 zł

4.99 PLN 2027-06-30 NewCondition
Ogórki 63%, woda, sól.
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    Bio Food Bio Food Gluten-free Bio Food Bio Food Gluten-free
    pickled cucumbers 280 g
    27,75zł/kg

    price: 7,77 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-05-13
    Rolnik puree with pickled Rolnik puree with pickled
    cucumbers 315 g
    14,57zł/kg

    price: 4,59 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date 2028-06-03
    Hektor Hektor puree with pickled Hektor Hektor puree with pickled
    cucumbers chips 300 g
    14,00zł/kg

    price: 4,20 zł

    PLN
    1
    10
    expiry date 2027-01-30
    Charsznickie Pola Natury Charsznickie Pola Natury
    BIO
    Charsznickie Pola Natury Charsznickie Pola Natury
    Charsznickie Pola Natury 800 g
    15,15zł/kg

    price: 12,12 zł

    PLN
    1
    7
    expiry date
    2026-11-30
    Krakus red borscht concentrate Krakus red borscht concentrate
    300 ml
    24,67zł/l

    price: 7,40 zł

    PLN
    1
    15
    expiry date 2027-10-30
    Podravka tomato's mousse Podravka tomato's mousse
    500 g
    8,70zł/kg

    price: 4,35 zł

    PLN
    1
    33
    expiry date 2029-05-05
    Bio Food Bio Food Gluten-free Bio Food Bio Food Gluten-free
    tomato puree BIO 500 ml
    19,98zł/l

    price: 9,99 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2028-03-14
    Orzeł Polska Polish Eagle Orzeł Polska Polish Eagle
    Sauerkraut House Mini 280 g
    32,89zł/kg

    price: 9,21 zł

    PLN
    1
    25
    expiry date 2028-06-30
    Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska
    Homemade Pickles In Brine 750 g
    17,32zł/kg

    price: 12,99 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2028-06-30
    Orzeł Polska Orzeł Polska Sour Orzeł Polska Orzeł Polska Sour
    Rye Soup 500 ml
    10,78zł/l

    price: 5,39 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-01-01
    Orzeł Polska Polish Eagle Red Orzeł Polska Polish Eagle Red
    Borscht Concentrate 300 ml
    29,97zł/l

    price: 8,99 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2027-05-30
    Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska
    Kashubian Gherkins 680 g
    17,34zł/kg

    price: 11,79 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2028-07-30
    Orzeł Polska Orzeł Polska Sliced Orzeł Polska Orzeł Polska Sliced
    Gherkins 680 g
    16,43zł/kg

    price: 11,17 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date 2027-08-31
    Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska
    Porcini Pickled Mushrooms 300 g
    78,67zł/kg

    price: 23,60 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2028-01-30
    Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska
    Chanterelle Pickled Mushrooms 300 g
    66,03zł/kg

    price: 19,81 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date 2027-10-10
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5