Bio Food Gluten-free tomato puree BIO

Bio Food
42Bio Food Gluten-free tomato puree BIO

Produkt pasteryzowany, bezglutenowy. Wyśmienita podstawa zup i sosów. Naturalnie mętny. Występujący osad tworzą naturalne składniki. Przed spożyciem wstrząsnąć.

Bio Food Gluten-free tomato puree BIOBio Food Gluten-free tomato puree BIO
BIO
pojemność netto

pojemność netto

500 ml

data przydatności

expiry date:

2028-03-14

pojemność

cena za litr

19,98 zł / l

ocena

ranking

4.5/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907752683855

5907752683855

price: 9,99 zł

9.99 PLN 2028-03-14 NewCondition

przecier z pomidorów*, sól (*certyfikowany składnik ekologiczny)


Wartość energetyczna: 130 kJ / 31 kcal
Tłuszcz: 0,4 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0,09 g
Węglowodany: 4,4 g
w tym cukry: 4,3 g
Białko: 1,7 g
Sól: 0,005 g


Produkt pasteryzowany, bezglutenowy. Wyśmienita podstawa zup i sosów. Naturalnie mętny. Występujący osad tworzą naturalne składniki. Przed spożyciem wstrząsnąć.


brand:

Bio Food


How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 2 ocen.




    Podravka tomato's mousse Podravka tomato's mousse
    500 g
    8,70zł/kg

    price: 4,35 zł

    PLN
    1
    33
    expiry date 2029-05-05
    Dawtona tomato's mousse Dawtona tomato's mousse
    500 g
    11,04zł/kg

    price: 5,52 zł

    PLN
    1
    11
    expiry date 2028-08-28
    Dawtona Dawtona Tomato puree with Dawtona Dawtona Tomato puree with
    Polish herbs 500 g
    11,28zł/kg

    price: 5,64 zł

    PLN
    1
    8
    expiry date 2028-06-26
    la BIO IDEA La Bio Idea Tomato la BIO IDEA La Bio Idea Tomato
    Passat puree in a BIO carton 500 g
    16,78zł/kg

    price: 8,39 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date
    2027-12-11
    Podravka Podravka tomato puree Podravka Podravka tomato puree
    with Mediterranean herbs 500 ml
    8,70zł/l

    price: 4,35 zł

    PLN
    1
    26
    expiry date 2028-04-23
    Jamar Jamar Passat classic tomato Jamar Jamar Passat classic tomato
    500 g
    9,98zł/kg

    price: 4,99 zł

    PLN
    1
    14
    expiry date 2028-02-29
    Alce Nero Alce Nero Passata tomato Alce Nero Alce Nero Passata tomato
    sauce 3x200g BIO 600 g
    25,60zł/kg

    price: 15,36 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2028-03-31
    Metelliana Metelliana tomatoes Metelliana Metelliana tomatoes
    shredded without skin 690 g
    11,58zł/kg

    price: 7,99 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2027-08-31
    Bio Food biofood ecological bio Bio Food biofood ecological bio
    juice of the pickled carrot 300 ml
    29,10zł/l

    price: 8,73 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2028-04-28
    Bio Food Bio Food organic BIO Bio Food Bio Food organic BIO
    pickled cucumber juice 300 ml
    23,93zł/l

    price: 7,18 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2028-04-28
    Bio Food ecological cranberry Bio Food ecological cranberry
    BIO
    ecological cranberry juice ecological cranberry juice
    juice 300 ml
    66,63zł/l

    price: 19,99 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2028-02-19
    Bio Food Bio Food BIO gluten-free Bio Food Bio Food BIO gluten-free
    pickled cucumbers 760 g
    23,53zł/kg

    price: 17,88 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2028-09-19
    Bio Food apple vinegar bio Bio Food apple vinegar bio
    700 ml
    21,41zł/l

    price: 14,99 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2028-02-19
    Bio Food Bio Food Vegetarian red Bio Food Bio Food Vegetarian red
    borscht BIO 500 ml
    19,98zł/l

    price: 9,99 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2028-01-15
    Bio Food Bio Food Sauerkraut with Bio Food Bio Food Sauerkraut with
    carrots BIO 700 g
    14,29zł/kg

    price: 10 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2028-06-16
    Bio Food apple vinegar BIO 250 ml Bio Food apple vinegar BIO 250 ml
    - BIO FOOD 250 ml
    41,64zł/l

    price: 10,41 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2028-04-28
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5