apple vinegar BIO 250 ml - BIO FOOD

Bio Food

Opis:

Ekologiczny, nieklarowany ocet jabłkowy uzyskiwany jest poprzez fermentację octową niskoprocentowego ekologicznego wina jabłkowego (cidru).

 

Skład:

ocet z jabłek ekologicznych 5%

apple vinegar BIO 250 ml - BIO FOODapple vinegar BIO 250 ml - BIO FOOD
BIO
pojemność netto

pojemność netto

250 ml

data przydatności

expiry date:

2028-04-28

pojemność

cena za litr

41,64 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907752683206

5907752683206

price: 10,41 zł

10.41 PLN 2028-04-28 NewCondition

Niefiltrowany ocet z jabłek ekologicznych - 5% kwasowości.



Opis:

Ekologiczny, nieklarowany ocet jabłkowy uzyskiwany jest poprzez fermentację octową niskoprocentowego ekologicznego wina jabłkowego (cidru).

 

Skład:

ocet z jabłek ekologicznych 5%


Jamar Jamar Apple vinegar, Jamar Jamar Apple vinegar,
naturally cloudy 250 ml
27,04zł/l

price: 6,76 zł

PLN
1
1
expiry date 2028-02-25
Alce Nero balsamic vinegar Modena Alce Nero balsamic vinegar Modena
bio 250 ml
69,56zł/l

price: 17,39 zł

PLN
1
1
Octim Octim vinegar with white Octim Octim vinegar with white
wine Olsztynka 250 ml
38,12zł/l

price: 9,53 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-12-30
Octim Octim vinegar with Olsztynka Octim Octim vinegar with Olsztynka
with red wine 250 ml
38,12zł/l

price: 9,53 zł

PLN
1
6
expiry date 2027-06-09
Octim apple vinegar of Polish Octim apple vinegar of Polish
apples without preservatives 10 % acidity 5 litrów
9,42zł/l

price: 47,10 zł

PLN
1
30
expiry date 2028-07-02
Alce Nero Alce Nero BIO filtered Alce Nero Alce Nero BIO filtered
apple cider vinegar 500 ml
35,98zł/l

price: 17,99 zł

PLN
1
2
Octim Ecological Vinegar cydrowy Octim Ecological Vinegar cydrowy
300 ml
29,97zł/l

price: 8,99 zł

PLN
1
12
expiry date 2027-12-09
Octim Octim 410ml apple vinegar 6% Octim Octim 410ml apple vinegar 6%
410 ml
22,93zł/l

price: 9,40 zł

PLN
1
13
expiry date 2028-05-15
Bio Food Bio Food Gluten-free Bio Food Bio Food Gluten-free
tomato puree BIO 500 ml
19,98zł/l

price: 9,99 zł

PLN
1
1
expiry date 2028-03-14
Bio Food biofood ecological bio Bio Food biofood ecological bio
juice of the pickled carrot 300 ml
29,10zł/l

price: 8,73 zł

PLN
1
2
expiry date 2028-04-28
Bio Food Bio Food organic BIO Bio Food Bio Food organic BIO
pickled cucumber juice 300 ml
23,93zł/l

price: 7,18 zł

PLN
1
3
expiry date 2028-04-28
Bio Food ecological cranberry Bio Food ecological cranberry
BIO
ecological cranberry juice ecological cranberry juice
juice 300 ml
66,63zł/l

price: 19,99 zł

PLN
1
2
expiry date 2028-02-19
Bio Food Bio Food BIO gluten-free Bio Food Bio Food BIO gluten-free
pickled cucumbers 760 g
23,53zł/kg

price: 17,88 zł

PLN
1
3
expiry date 2028-09-19
Bio Food apple vinegar bio Bio Food apple vinegar bio
700 ml
21,41zł/l

price: 14,99 zł

PLN
1
1
expiry date 2028-02-19
Bio Food Bio Food Vegetarian red Bio Food Bio Food Vegetarian red
borscht BIO 500 ml
19,98zł/l

price: 9,99 zł

PLN
1
1
expiry date 2028-01-15
Bio Food Bio Food Sauerkraut with Bio Food Bio Food Sauerkraut with
carrots BIO 700 g
14,29zł/kg

price: 10 zł

PLN
1
3
expiry date 2028-06-16
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5