La Bio Idea Tomato Passat puree in a BIO carton

la BIO IDEA

Ekologiczny sos z zagęszczonych pomidorów. Wyśmienicie smakuje z makaronem. Stanowi również doskonałą bazę dla innych sosów, np. z dodatkiem warzyw (bakłażan, cukinia, papryka) i aromatycznych, świeżych ziół (bazylia, rozmaryn i tymianek).

La Bio Idea Tomato Passat puree in a BIO cartonLa Bio Idea Tomato Passat puree in a BIO carton
BIO
masa netto

masa netto

500 g

data przydatności

expiry date:

2027-12-11

pojemność

cena za kilogram

16,78 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8718976016261

8718976016261

price: 8,39 zł

8.39 PLN 2027-12-11 NewCondition

przetarte pomidory*, regulator kwasowości: kwas cytrynowy (*certyfikowany składnik ekologiczny)


WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 g
Wartość energetyczna: 94 kJ/22 kcal
Tłuszcz: 0,1 g
w tym nasycone kwasy tłuszczowe: 0 g
Węglowodany: 3,4 g
w tym cukry: 2,9 g
Białko: 1,1 g
Sól: 0,48 g


Ekologiczny sos z zagęszczonych pomidorów. Wyśmienicie smakuje z makaronem. Stanowi również doskonałą bazę dla innych sosów, np. z dodatkiem warzyw (bakłażan, cukinia, papryka) i aromatycznych, świeżych ziół (bazylia, rozmaryn i tymianek).


Podravka tomato's mousse Podravka tomato's mousse
500 g
8,70zł/kg

price: 4,35 zł

PLN
1
33
expiry date 2029-05-05
Bio Food Bio Food Gluten-free Bio Food Bio Food Gluten-free
tomato puree BIO 500 ml
19,98zł/l

price: 9,99 zł

PLN
1
1
expiry date 2028-03-14
Dawtona tomato's mousse Dawtona tomato's mousse
500 g
11,04zł/kg

price: 5,52 zł

PLN
1
11
expiry date 2028-08-28
Dawtona Dawtona Tomato puree with Dawtona Dawtona Tomato puree with
Polish herbs 500 g
11,28zł/kg

price: 5,64 zł

PLN
1
8
expiry date 2028-06-26
Podravka Podravka tomato puree Podravka Podravka tomato puree
with Mediterranean herbs 500 ml
8,70zł/l

price: 4,35 zł

PLN
1
26
expiry date 2028-04-23
Jamar Jamar Passat classic tomato Jamar Jamar Passat classic tomato
500 g
9,98zł/kg

price: 4,99 zł

PLN
1
14
expiry date 2028-02-29
Alce Nero Alce Nero Passata tomato Alce Nero Alce Nero Passata tomato
sauce 3x200g BIO 600 g
25,60zł/kg

price: 15,36 zł

PLN
1
1
expiry date 2028-03-31
Metelliana Metelliana tomatoes Metelliana Metelliana tomatoes
shredded without skin 690 g
11,58zł/kg

price: 7,99 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-08-31
la BIO IDEA La Bio Idea Tomato la BIO IDEA La Bio Idea Tomato
Puree Passata BIO 680 g
15,25zł/kg

price: 10,37 zł

PLN
1
8
expiry date 2029-12-31
la BIO IDEA La Bio Idea Passata la BIO IDEA La Bio Idea Passata
with BIO basil 680 g
19,87zł/kg

price: 13,51 zł

PLN
1
1
expiry date 2028-12-31
la BIO IDEA La Bio Idea Bean mix la BIO IDEA La Bio Idea Bean mix
in BIO brine 400 g
18,20zł/kg

price: 7,28 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-03-26
la BIO IDEA La Bio Idea BIO butter la BIO IDEA La Bio Idea BIO butter
beans 400 g
22,48zł/kg

price: 8,99 zł

PLN
1
1
expiry date 2028-05-19
la BIO IDEA La Bio Idea red beans la BIO IDEA La Bio Idea red beans
BIO kidney 400 g
21,25zł/kg

price: 8,50 zł

PLN
1
3
expiry date 2029-09-01
la BIO IDEA La Bio Idea Sliced la BIO IDEA La Bio Idea Sliced
tomatoes Skinless BIO 400 g
20,75zł/kg

price: 8,30 zł

PLN
1
4
expiry date 2028-12-31
la BIO IDEA La Bio Idea chickpeas la BIO IDEA La Bio Idea chickpeas
BIO 400 g
20,60zł/kg

price: 8,24 zł

PLN
1
4
expiry date
2029-10-01
la BIO IDEA La Bio Idea pelati la BIO IDEA La Bio Idea pelati
tomatoes without skin BIO 400 g
21,25zł/kg

price: 8,50 zł

PLN
1
3
expiry date
2028-12-31
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5