Charsznickie Pola Natury
BIO
masa netto

masa netto

800 g

data przydatności

expiry date:

2026-11-30

pojemność

cena za kilogram

15,15 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5906395043309

5906395043309

price: 12,12 zł

12.12 PLN 2026-11-30 NewCondition
Rolnik puree with pickled Rolnik puree with pickled
cucumbers 315 g
14,57zł/kg

price: 4,59 zł

PLN
1
5
expiry date 2028-06-03
Bio Food Bio Food Gluten-free Bio Food Bio Food Gluten-free
pickled cucumbers 280 g
27,75zł/kg

price: 7,77 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-05-13
Hektor Hektor puree with pickled Hektor Hektor puree with pickled
cucumbers chips 300 g
14,00zł/kg

price: 4,20 zł

PLN
1
10
expiry date 2027-01-30
Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska
Cucumber puree 280 g
17,82zł/kg

price: 4,99 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-06-30
Krakus red borscht concentrate Krakus red borscht concentrate
300 ml
24,67zł/l

price: 7,40 zł

PLN
1
15
expiry date 2027-10-30
Podravka tomato's mousse Podravka tomato's mousse
500 g
8,70zł/kg

price: 4,35 zł

PLN
1
33
expiry date 2029-05-05
Bio Food Bio Food Gluten-free Bio Food Bio Food Gluten-free
tomato puree BIO 500 ml
19,98zł/l

price: 9,99 zł

PLN
1
1
expiry date 2028-03-14
Charsznickie Pola Natury Cabbage Charsznickie Pola Natury Cabbage
preservatives sauerkraut Charsznicka natural with no 1 kg

price: 11,99 zł

PLN
1
3
expiry date 2026-11-30
Charsznickie Pola Natury Charsznickie Pola Natury
preservatives Charsznickie pickled cucumbers without 1.4 kg
9,56zł/kg

price: 13,39 zł

PLN
1
85
expiry date 2026-11-30
Charsznickie Pola Natury Charsznickie Pola Natury
Charsznicki Ecological juice 100% of sauerkraut 500 ml
17,98zł/l

price: 8,99 zł

PLN
1
14
expiry date
2026-11-30
Charsznickie Pola Natury Charsznickie Pola Natury
BIO Charsznickie Pola Natury Salad from sauerkraut 650 g
19,09zł/kg

price: 12,41 zł

PLN
1
10
expiry date 2026-11-30
Charsznickie Pola Natury Charsznickie Pola Natury
Charsznicka Cabbage fried with BIO mushrooms 650 g
18,45zł/kg

price: 11,99 zł

PLN
1
8
expiry date
2026-11-15
Charsznickie Pola Natury Charsznickie Pola Natury
cucumbers Charsznickie Pola Natury Organic pickled 1 kg

price: 13,84 zł

PLN
1
40
expiry date 2026-11-30
Charsznickie Pola Natury Charsznickie Pola Natury
Charsznickie Pola Natury Organic sauerkraut 750 g
16,33zł/kg

price: 12,25 zł

PLN
1
15
expiry date 2026-11-15
Charsznickie Pola Natury Charsznickie Pola Natury
BIO
Charsznickie Pola Natury Charsznickie Pola Natury
Charsznickie Pola Natury 500 ml
17,38zł/l

price: 8,69 zł

PLN
1
12
expiry date
2026-11-30
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5