La Bio Idea Small white beans in BIO brine

la BIO IDEA

Fasolka gotowa do spożycia. Idealnie nadaje się do sałatek oraz potraw z makaronu

La Bio Idea Small white beans in BIO brineLa Bio Idea Small white beans in BIO brine
BIO
masa netto

masa netto

400 g

data przydatności

expiry date:

2028-03-01

pojemność

cena za kilogram

20,58 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8717496900173

8717496900173

price: 8,23 zł

8.23 PLN 2028-03-01 NewCondition

Fasola drobna biała*, woda, sól morska (*certyfikowany składnik ekologiczny)


Wartość energetyczna: 436 kJ / 104 Kcal
Tłuszcz: 0,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0,1 g
Węglowodany: 13,5 g
w tym cukry: 0,3 g
Błonnik: 6,9 g
Białko: 7,8 g
Sól: 0,73 g


Fasolka gotowa do spożycia. Idealnie nadaje się do sałatek oraz potraw z makaronu


Bonduelle beans , canned red sauce Bonduelle beans , canned red sauce
ceyenne 400 g
22,48zł/kg

price: 8,99 zł

PLN
1
1
expiry date 2029-05-31
REDUCED PRICE -25%
Pudliszki white beans Pudliszki white beans
400 g
11,80zł/kg

price: 4,72 zł

PLN
1
13
expiry date
2027-01-31
Pudliszki red beans Pudliszki red beans
400 g
15,70zł/kg

price: 6,28 zł

PLN
1
5
expiry date 2028-02-26
Kwidzyn red beans canned Kwidzyn red beans canned
400 g
9,98zł/kg

price: 3,99 zł

PLN
1
23
expiry date 2030-04-30
Kwidzyn white beans canned Kwidzyn white beans canned
400 g
9,38zł/kg

price: 3,75 zł

PLN
1
17
expiry date 2030-05-30
Dawtona red beans canned Dawtona red beans canned
400 g
13,65zł/kg

price: 5,46 zł

PLN
1
9
expiry date 2029-05-04
Dawtona white beans Dawtona white beans
400 g
13,68zł/kg

price: 5,47 zł

PLN
1
5
expiry date 2029-03-20
la BIO IDEA La Bio Idea Bean mix la BIO IDEA La Bio Idea Bean mix
in BIO brine 400 g
18,20zł/kg

price: 7,28 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-03-26
la BIO IDEA La Bio Idea BIO butter la BIO IDEA La Bio Idea BIO butter
beans 400 g
22,48zł/kg

price: 8,99 zł

PLN
1
1
expiry date 2028-05-19
la BIO IDEA La Bio Idea red beans la BIO IDEA La Bio Idea red beans
BIO kidney 400 g
21,25zł/kg

price: 8,50 zł

PLN
1
3
expiry date 2029-09-01
la BIO IDEA La Bio Idea Sliced la BIO IDEA La Bio Idea Sliced
tomatoes Skinless BIO 400 g
20,75zł/kg

price: 8,30 zł

PLN
1
4
expiry date 2028-12-31
la BIO IDEA La Bio Idea chickpeas la BIO IDEA La Bio Idea chickpeas
BIO 400 g
20,60zł/kg

price: 8,24 zł

PLN
1
4
expiry date
2029-10-01
la BIO IDEA La Bio Idea pelati la BIO IDEA La Bio Idea pelati
tomatoes without skin BIO 400 g
21,25zł/kg

price: 8,50 zł

PLN
1
3
expiry date
2028-12-31
la BIO IDEA La Bio Idea Tomato la BIO IDEA La Bio Idea Tomato
Puree Passata BIO 680 g
15,25zł/kg

price: 10,37 zł

PLN
1
8
expiry date 2029-12-31
la BIO IDEA La Bio Idea Spelled la BIO IDEA La Bio Idea Spelled
Tortilla Piadina BIO 260 g
64,88zł/kg

price: 16,87 zł

PLN
1
1
expiry date
2026-11-22
la BIO IDEA la BIO IDEA
expiry date 2028-11-30
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5