Hektor Canned corn

Hektor
Hektor Canned corn  Hektor Canned corn
pojemność netto

pojemność netto

370 ml

data przydatności

expiry date:

2027-09-30

pojemność

cena za litr

13,49 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5904747000796

5904747000796

price: 4,99 zł

4.99 PLN 2027-09-30 NewCondition

Kukurydza, woda, cukier, sól.


Pudliszki tinned corn Pudliszki tinned corn
400 g
15,73zł/kg

price: 6,29 zł

PLN
1
22
expiry date 2028-08-21
Rolnik Premium mini corn on the Rolnik Premium mini corn on the
cob 314 ml
37,71zł/l

price: 11,84 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-02-11
Bonduelle Bonduelle Golden Maize Bonduelle Bonduelle Golden Maize
340 ml
15,41zł/l

price: 5,24 zł

PLN
1
10
expiry date 2028-08-31
Bonduelle tinned corn Bonduelle tinned corn
170 ml
26,53zł/l

price: 4,51 zł

PLN
1
48
expiry date 2029-08-31
Dawtona tinned corn sweet Dawtona tinned corn sweet
400 g
13,00zł/kg

price: 5,20 zł

PLN
1
12
expiry date 2029-10-08
Bonduelle gold corn Bonduelki Bonduelle gold corn Bonduelki
170 g
28,41zł/kg

price: 4,83 zł

PLN
1
8
expiry date
2028-08-31
Kwidzyn canned corn Kwidzyn canned corn
400 g
9,98zł/kg

price: 3,99 zł

PLN
1
9
expiry date 2029-11-30
Bonduelle gold corn peas Bonduelle gold corn peas
340 g
25,59zł/kg

price: 8,70 zł

PLN
1
5
expiry date 2028-08-31
Hektor Hektor Cherry compote Hektor Hektor Cherry compote
900 g
15,08zł/kg

price: 13,57 zł

PLN
1
14
expiry date 2027-10-30
Hektor Hektor Strawberry compote Hektor Hektor Strawberry compote
900 g
11,58zł/kg

price: 10,42 zł

PLN
1
6
expiry date 2027-01-30
Hektor Hektor Plum compote Hektor Hektor Plum compote
900 g
9,99zł/kg

price: 8,99 zł

PLN
1
4
expiry date 2027-09-30
Hektor compote blackcurrant Hektor compote blackcurrant
900 g
16,16zł/kg

price: 14,54 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-04-30
Hektor Hektor Gooseberry compote Hektor Hektor Gooseberry compote
900 g
12,04zł/kg

price: 10,84 zł

PLN
1
14
expiry date 2027-08-30
Hektor Hector Sorrel chopped Hektor Hector Sorrel chopped
270 g
15,48zł/kg

price: 4,18 zł

PLN
1
5
expiry date 2027-01-30
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5