Lisner Oh Mom! Vegetable salad with egg

Lisner
54Lisner Oh Mom! Vegetable salad with egg
Lisner Oh Mom! Vegetable salad with egg Lisner Oh Mom! Vegetable salad with egg
masa netto

masa netto

500 g

data przydatności

expiry date:

2026-10-31

pojemność

cena za kilogram

22,06 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900344504231

5900344504231

price: 11,03 zł

11.03 PLN 2026-10-31 NewCondition
Lisner Lisner Oh Mom! Vegetable Lisner Lisner Oh Mom! Vegetable
salad with egg 500 g
21,00zł/kg

price: 10,50 zł

PLN
1
1
expiry date 2026-10-19
Lisner Lisner Oh Mom! Vegetable Lisner Lisner Oh Mom! Vegetable
salad with egg 500 g
22,06zł/kg

price: 11,03 zł

PLN
1
2
expiry date 2026-10-31
31 % ziemniaki gotowane, 19,4 % marchew gotowana, olej rzepakowy, 9 % jaja gotowane, woda, 7,3 % seler gotowany, cukier, sól, mielona gorczyca, ocet spirytusowy, kurkuma, 0,4 % szczypiorek, żółtko jaja, pieprz, ekstrakt z marchwi, regulatory kwasowości (kwas mlekowy, octany sodu, mleczan sodu), substancje konserwujące (sorbinian potasu, benzoesan sodu)
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g
Energia937 kJ/227 kcal
Tłuszcz20,0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone1,8 g
Węglowodany8,7 g
w tym cukry3,6 g
Białko2,2 g
Sól1,1 g

Seler : Zawiera
Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Skorupiaki : Może zawierać
Jaja : Zawiera
Ryba : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Zawiera
Sezam : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Lisner
Legally regulated product name:Sałatka warzywna z jajkiem.
Storage:Przechowywać w temperaturze od +2°C do +7°C.
Preparation and use:Po otwarciu - produkt przeznaczony do bezpośredniego spożycia.
Type of packaging:Nieokreślone opakowanie
Producer's address:Lisner Poznań sp. z o.o. sp. k., ul. Strzeszyńska 38/42, 60-479 Poznań, Polska
Return address:Lisner Poznań sp. z o.o. sp. k., ul. Strzeszyńska 38/42, 60-479 Poznań, Polska
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 4 ocen.




    Charsznickie Pola Natury Charsznickie Pola Natury
    Charsznicki Ecological juice 100% of sauerkraut 500 ml
    17,98zł/l

    price: 8,99 zł

    PLN
    1
    14
    expiry date
    2026-11-30
    Hektor Hektor Vegetable salad for Hektor Hektor Vegetable salad for
    dinner 500 ml
    9,36zł/l

    price: 4,68 zł

    PLN
    1
    14
    expiry date 2027-11-30
    Hektor Hektor Swedish salad Hektor Hektor Swedish salad
    500 ml
    10,24zł/l

    price: 5,12 zł

    PLN
    1
    22
    expiry date
    2027-09-30
    Hektor Hektor Lithuanian salad Hektor Hektor Lithuanian salad
    500 ml
    11,36zł/l

    price: 5,68 zł

    PLN
    1
    9
    expiry date 2027-10-30
    Hektor Hektor A mixture of peas, Hektor Hektor A mixture of peas,
    corn and carrots 500 ml
    11,98zł/l

    price: 5,99 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date
    2027-05-30
    Lisner Lisner sałatka warzywna Lisner Lisner sałatka warzywna
    z groszkiem 500 g
    21,04zł/kg

    price: 10,52 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2026-10-11
    Charsznickie Pola Natury Charsznickie Pola Natury
    BIO
    Charsznickie Pola Natury Sok z Charsznickie Pola Natury Sok z
    z Charsznickie Pola Natury Sok 500 ml
    17,98zł/l

    price: 8,99 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2026-11-15
    Hektor Hektor Ogórki pikantne Hektor Hektor Ogórki pikantne
    Hektorki 500 ml
    13,98zł/l

    price: 6,99 zł

    PLN
    1
    7
    expiry date
    2027-08-30
    Lisner herring in cream sauce Lisner herring in cream sauce
    300 g
    37,53zł/kg

    price: 11,26 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2026-11-07
    Lisner herring fillets in mustard Lisner herring fillets in mustard
    sauce 300 g
    38,07zł/kg

    price: 11,42 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2026-10-25
    Lisner Herring fillets in dill Lisner Herring fillets in dill
    sauce 280 g
    40,79zł/kg

    price: 11,42 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2026-11-11
    Lisner rolled herrings in the Lisner rolled herrings in the
    aromatic spicy marinade 400 g
    36,53zł/kg

    price: 14,61 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2026-10-27
    Lisner Lisner
    expiry date 2026-10-31
    Lisner pastella paste and egg Lisner pastella paste and egg
    sandwich with chives 80 g
    54,75zł/kg

    price: 4,38 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2026-11-09
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5