Lisner is perhaps the most well-known brand of fish products in Poland. It is a brand that guarantees the highest quality. If you have not tried the delicious rolmopsów and matjasów , do it now ! . Awarding today delivered tomorrow!.

 
5900344016697 5900344016697 Lisner
Lisner Lisner
Lisner
4 5
4.5 15 Lisner
expiry date 2026-11-13
5900344018134 5900344018134 Lisner
Lisner Herring fillets in dill Lisner Herring fillets in dill
sauce 280 g
40,79zł/kg

price: 11,42 zł

PLN
1
2
Lisner Herring fillets in dill
4 5
4 18 Lisner Herring fillets in dill
expiry date 2026-11-11
5900344018738 5900344018738 Lisner
Lisner Herring fillets in dill Lisner Herring fillets in dill
sauce 170 g
46,12zł/kg

price: 7,84 zł

PLN
1
3
expiry date
2026-11-20
5900344600520 5900344600520 Lisner
Lisner Lisner Atlantic herring Lisner Lisner Atlantic herring
Baked premium fillets in vinegar marinade 700 g
28,09zł/kg

price: 19,66 zł

PLN
1
2
Lisner Lisner Atlantic herring
5 5
5 1 Lisner Lisner Atlantic herring
expiry date 2026-11-15
5900344102444 5900344102444 Lisner
Lisner Lisner Bismarck Herring Lisner Lisner Bismarck Herring
slices in aromatic vinegar and spice 400 g
36,53zł/kg

price: 14,61 zł

PLN
1
3
Lisner Lisner Bismarck Herring
4 5
4.5 14 Lisner Lisner Bismarck Herring
expiry date 2026-11-20
5900344009934 5900344009934 Lisner
Lisner Lisner Egg paste with Lisner Lisner Egg paste with
chanterelles 80 g
49,88zł/kg

price: 3,99 zł

PLN
1
1
Lisner Lisner Egg paste with
4 5
4.5 6 Lisner Lisner Egg paste with
expiry date 2026-11-01
5900344009934 5900344009934 Lisner
Lisner Lisner Egg paste with Lisner Lisner Egg paste with
chanterelles 80 g
51,38zł/kg

price: 4,11 zł

PLN
1
5
Lisner Lisner Egg paste with
4 5
4.5 6 Lisner Lisner Egg paste with
expiry date 2026-11-11
5900344403725 5900344403725 Lisner
Lisner Lisner Herring at once in Lisner Lisner Herring at once in
dill sauce 100 g
45,10zł/kg

price: 4,51 zł

PLN
1
7
Lisner Lisner Herring at once in
4 5
4.5 9 Lisner Lisner Herring at once in
expiry date 2026-11-06
5900344005455 5900344005455 Lisner
Lisner Lisner Pastella Egg paste Lisner Lisner Pastella Egg paste
with salmon 80 g
51,88zł/kg

price: 4,15 zł

PLN
1
1
Lisner Lisner Pastella Egg paste
5 5
5 2 Lisner Lisner Pastella Egg paste
expiry date 2026-10-18
5900344005455 5900344005455 Lisner
Lisner Lisner Pastella Egg paste Lisner Lisner Pastella Egg paste
with salmon 80 g
54,50zł/kg

price: 4,36 zł

PLN
1
6
Lisner Lisner Pastella Egg paste
5 5
5 2 Lisner Lisner Pastella Egg paste
expiry date 2026-11-01
5900344800609 5900344800609 Lisner
Lisner Lisner Pastella Lisner Lisner Pastella
Mediterranean Pasta with sun-dried tomatoes 80 g 80 g
49,88zł/kg

price: 3,99 zł

PLN
1
3
expiry date
2026-11-01
5900344032666 5900344032666 Lisner
Lisner Lisner Pastella Pasta Lisner Lisner Pastella Pasta
z krewetek 80 g
49,88zł/kg

price: 3,99 zł

PLN
1
6
expiry date
2026-10-30
5900344024029 5900344024029 Lisner
Lisner Lisner Pastella Pasta Lisner Lisner Pastella Pasta
z makreli 80 g
49,88zł/kg

price: 3,99 zł

PLN
1
3
Lisner Lisner Pastella Pasta
5 5
5 1 Lisner Lisner Pastella Pasta
expiry date 2026-11-03
5900344801620 5900344801620 Lisner
Lisner Lisner pasta jajeczna Lisner Lisner pasta jajeczna
z bekonem 80 g
56,25zł/kg

price: 4,50 zł

PLN
1
5
expiry date
2026-10-24
5900344023909 5900344023909 Lisner
Lisner Lisner pasta z pstrąga Lisner Lisner pasta z pstrąga
wędzonego 80 g
56,25zł/kg

price: 4,50 zł

PLN
1
2
expiry date
2026-10-16
5900344030129 5900344030129 Lisner
Lisner Lisner śledzik na raz Lisner Lisner śledzik na raz
kurki 100 g
44,90zł/kg

price: 4,49 zł

PLN
1
6
Lisner Lisner śledzik na raz
5 5
5 2 Lisner Lisner śledzik na raz
expiry date 2026-11-01
5900344009293 5900344009293 Lisner
Lisner Lisner śledź w sosie Lisner Lisner śledź w sosie
kurkowym 280 g
40,00zł/kg

price: 11,20 zł

PLN
1
1
Lisner Lisner śledź w sosie
2 5
2 1 Lisner Lisner śledź w sosie
expiry date 2026-10-30
5900344700367 5900344700367 Lisner
Lisner Rural herring fillets in Lisner Rural herring fillets in
oil with onion 600 g
36,65zł/kg

price: 21,99 zł

PLN
1
11
Lisner Rural herring fillets in
4 5
4 11 Lisner Rural herring fillets in
expiry date 2026-11-22
5900344018141 5900344018141 Lisner
Lisner herring fillets in mustard Lisner herring fillets in mustard
sauce 300 g
38,07zł/kg

price: 11,42 zł

PLN
1
1
Lisner herring fillets in mustard
3 5
3.5 9 Lisner herring fillets in mustard
expiry date 2026-10-25
5900344018110 5900344018110 Lisner
Lisner herring in cream sauce Lisner herring in cream sauce
300 g
37,53zł/kg

price: 11,26 zł

PLN
1
3
Lisner herring in cream sauce
3 5
3.5 9 Lisner herring in cream sauce
expiry date 2026-11-07
5900344018271 5900344018271 Lisner
Lisner herring in yogurt sauce Lisner herring in yogurt sauce
Lisner herring in yogurt sauce
3 5
3 3 Lisner herring in yogurt sauce
expiry date 2026-11-05
5900344018271 5900344018271 Lisner
Lisner herring in yogurt sauce Lisner herring in yogurt sauce
300 g
40,10zł/kg

price: 12,03 zł

PLN
1
2
Lisner herring in yogurt sauce
3 5
3 3 Lisner herring in yogurt sauce
expiry date 2026-11-24
5900344035100 5900344035100 Lisner
Lisner pastella paste and egg Lisner pastella paste and egg
sandwich with chives 80 g
54,75zł/kg

price: 4,38 zł

PLN
1
3
Lisner pastella paste and egg
5 5
5 18 Lisner pastella paste and egg
expiry date 2026-11-09
5900344035278 5900344035278 Lisner
Lisner pastella paste sandwich Lisner pastella paste sandwich
with salmon with chives 80 g
53,25zł/kg

price: 4,26 zł

PLN
1
7
Lisner pastella paste sandwich
5 5
5 6 Lisner pastella paste sandwich
expiry date 2026-11-03
5900344101447 5900344101447 Lisner
Lisner rolled herrings in the Lisner rolled herrings in the
aromatic spicy marinade 400 g
36,53zł/kg

price: 14,61 zł

PLN
1
1
Lisner rolled herrings in the
4 5
4.5 10 Lisner rolled herrings in the
expiry date 2026-10-27
5900344101447 5900344101447 Lisner
Lisner rolled herrings in the Lisner rolled herrings in the
aromatic spicy marinade 400 g
37,25zł/kg

price: 14,90 zł

PLN
1
2
Lisner rolled herrings in the
4 5
4.5 10 Lisner rolled herrings in the
expiry date 2026-11-02
 
5900344040340 5900344040340 Lisner
REDUCED PRICE -10%
Lisner Lisner chrupiąca rybka Lisner Lisner chrupiąca rybka
z filety 180 g
53,44zł/kg

price: 9,62 zł

PLN
1
3
expiry date
2026-10-12
5900344040302 5900344040302 Lisner
Lisner Lisner Chrupiąca rybka Lisner Lisner Chrupiąca rybka
z filety 180 g
59,39zł/kg

price: 10,69 zł

PLN
1
2
Lisner Lisner Chrupiąca rybka
5 5
5 1 Lisner Lisner Chrupiąca rybka
expiry date 2026-10-30
5900344040302 5900344040302 Lisner
Lisner Lisner Chrupiąca rybka Lisner Lisner Chrupiąca rybka
z filety 180 g
60,00zł/kg

price: 10,80 zł

PLN
1
6
Lisner Lisner Chrupiąca rybka
5 5
5 1 Lisner Lisner Chrupiąca rybka
expiry date 2026-11-03
 
5900344006834 5900344006834 Lisner
REDUCED PRICE -10%
Lisner Lisner Oh Mom! Egg Salad Lisner Lisner Oh Mom! Egg Salad
with Chives 140 g
31,43zł/kg

price: 4,40 zł

PLN
1
2
Lisner Lisner Oh Mom! Egg Salad
4 5
4.5 3 Lisner Lisner Oh Mom! Egg Salad
expiry date 2026-10-12
5900344032291 5900344032291 Lisner
Lisner Lisner Ham and Egg Salad Lisner Lisner Ham and Egg Salad
Lisner Lisner Ham and Egg Salad
5 5
5 3 Lisner Lisner Ham and Egg Salad
expiry date 2026-11-06
5900344006537 5900344006537 Lisner
Lisner Lisner Oh Mom! Gyros Salad Lisner Lisner Oh Mom! Gyros Salad
with Chicken 140 g
34,43zł/kg

price: 4,82 zł

PLN
1
6
Lisner Lisner Oh Mom! Gyros Salad
5 5
5 1 Lisner Lisner Oh Mom! Gyros Salad
expiry date 2026-10-26
5900344006490 5900344006490 Lisner
Lisner Lisner Oh Mom! Polish Lisner Lisner Oh Mom! Polish
vegetable salad 140 g
25,50zł/kg

price: 3,57 zł

PLN
1
5
Lisner Lisner Oh Mom! Polish
5 5
5 6 Lisner Lisner Oh Mom! Polish
expiry date 2026-11-09
5900344028690 5900344028690 Lisner
Lisner Lisner Oh Mom! Vegetable Lisner Lisner Oh Mom! Vegetable
salad with corn 140 g
26,21zł/kg

price: 3,67 zł

PLN
1
4
Lisner Lisner Oh Mom! Vegetable
5 5
5 1 Lisner Lisner Oh Mom! Vegetable
expiry date 2026-11-01
5900344028676 5900344028676 Lisner
Lisner Lisner Oh Mom! Vegetable Lisner Lisner Oh Mom! Vegetable
salad with egg 140 g
25,50zł/kg

price: 3,57 zł

PLN
1
11
Lisner Lisner Oh Mom! Vegetable
4 5
4.5 9 Lisner Lisner Oh Mom! Vegetable
expiry date 2026-11-07
5900344504231 5900344504231 Lisner
Lisner Lisner Oh Mom! Vegetable Lisner Lisner Oh Mom! Vegetable
salad with egg 500 g
21,00zł/kg

price: 10,50 zł

PLN
1
1
Lisner Lisner Oh Mom! Vegetable
5 5
5 4 Lisner Lisner Oh Mom! Vegetable
expiry date 2026-10-19
5900344504231 5900344504231 Lisner
Lisner Lisner Oh Mom! Vegetable Lisner Lisner Oh Mom! Vegetable
salad with egg 500 g
22,06zł/kg

price: 11,03 zł

PLN
1
3
Lisner Lisner Oh Mom! Vegetable
5 5
5 4 Lisner Lisner Oh Mom! Vegetable
expiry date 2026-10-31
5900344028751 5900344028751 Lisner
Lisner Lisner Oh mom! Vegetarian Lisner Lisner Oh mom! Vegetarian
salad with white cabbage 140 g
26,21zł/kg

price: 3,67 zł

PLN
1
5
Lisner Lisner Oh mom! Vegetarian
3 5
3 2 Lisner Lisner Oh mom! Vegetarian
expiry date 2026-11-08
5900344504248 5900344504248 Lisner
Lisner Lisner sałatka warzywna Lisner Lisner sałatka warzywna
z groszkiem 500 g
21,04zł/kg

price: 10,52 zł

PLN
1
1
Lisner Lisner sałatka warzywna
5 5
5 2 Lisner Lisner sałatka warzywna
expiry date 2026-10-11
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5