Lisner
masa netto

masa netto

80 g

data przydatności

expiry date:

2026-10-24

pojemność

cena za kilogram

56,25 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900344801620

5900344801620

price: 4,50 zł

4.50 PLN 2026-10-24 NewCondition
Lisner pastella paste and egg Lisner pastella paste and egg
sandwich with chives 80 g
54,75zł/kg

price: 4,38 zł

PLN
1
3
expiry date 2026-11-09
Lisner pastella paste sandwich Lisner pastella paste sandwich
with salmon with chives 80 g
53,25zł/kg

price: 4,26 zł

PLN
1
7
expiry date 2026-11-03
Lisner Lisner Pastella Lisner Lisner Pastella
Mediterranean Pasta with sun-dried tomatoes 80 g 80 g
49,88zł/kg

price: 3,99 zł

PLN
1
3
expiry date
2026-11-01
Lisner Lisner Pastella Egg paste Lisner Lisner Pastella Egg paste
with salmon 80 g
51,88zł/kg

price: 4,15 zł

PLN
1
1
expiry date 2026-10-18
Lisner Lisner Egg paste with Lisner Lisner Egg paste with
chanterelles 80 g
49,88zł/kg

price: 3,99 zł

PLN
1
1
expiry date 2026-11-01
Lisner Lisner Pastella Pasta Lisner Lisner Pastella Pasta
z makreli 80 g
49,88zł/kg

price: 3,99 zł

PLN
1
3
expiry date 2026-11-03
Lisner herring in cream sauce Lisner herring in cream sauce
300 g
37,53zł/kg

price: 11,26 zł

PLN
1
3
expiry date 2026-11-11
Lisner herring fillets in mustard Lisner herring fillets in mustard
sauce 300 g
38,07zł/kg

price: 11,42 zł

PLN
1
1
expiry date 2026-10-25
Lisner Herring fillets in dill Lisner Herring fillets in dill
sauce 280 g
40,79zł/kg

price: 11,42 zł

PLN
1
2
expiry date 2026-11-11
Lisner rolled herrings in the Lisner rolled herrings in the
aromatic spicy marinade 400 g
36,53zł/kg

price: 14,61 zł

PLN
1
1
expiry date 2026-10-27
Lisner Lisner
expiry date 2026-10-31
Lisner herring in yogurt sauce Lisner herring in yogurt sauce
expiry date 2026-11-05
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5