rolled herrings in the aromatic spicy marinade

Lisner
55
5rolled herrings in the aromatic spicy marinade
410rolled herrings in the aromatic spicy marinade
rolled herrings in the aromatic spicy marinaderolled herrings in the aromatic spicy marinade
masa netto

masa netto

400 g

data przydatności

expiry date:

2026-10-27

pojemność

cena za kilogram

36,53 zł / kg

ocena

ranking

4.7/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900344101447

5900344101447

price: 14,61 zł

14.61 PLN 2026-10-27 NewCondition
Lisner rolled herrings in the Lisner rolled herrings in the
aromatic spicy marinade 400 g
37,25zł/kg

price: 14,90 zł

PLN
1
2
expiry date 2026-11-02
rolmopsy 45 % [marynowane płaty ze śledzia atlantyckiego 36 % (Clupea harengus) (śledź, sól, regulator kwasowości: kwas octowy), ogórek konserwowy 9 %], woda, cebula marynowana, marchew gotowana, cukier, ocet spirytusowy, sól, papryka czerwona konserwowa, ziarna gorczycy, naturalne aromaty
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu po odsączeniu:
Wartość energetyczna:552 kJ / 132 kcal
Tłuszcz:8,0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone:1,6 g
Węglowodany:5,6 g
w tym cukry:5,5 g
Białko:9,2 g
Sól:2,6 g
Możliwe naturalne odchylenia

Seler : Może zawierać
Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Ryba : Zawiera
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Zawiera
Soja : Może zawierać
dzika ryba
brand:Lisner
Legally regulated product name:Rolmopsy - marynowane płaty śledziowe ze skórą, zwinięte z ogórkiem, spięte patyczkami, w zalewie octowej.
Storage:Przechowywać w temperaturze od +2 °C do +7 °C. Po otwarciu - produkt przeznaczony do bezpośredniego spożycia.
Type of packaging:Słoik
Producer's address:Lisner Poznań sp. z o.o. sp. k., ul. Strzeszyńska 38/42, 60-479 Poznań, Polska
Return address:Lisner Poznań sp. z o.o. sp. k., ul. Strzeszyńska 38/42, 60-479 Poznań, Polska
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 10 ocen.

  • 2021-09-23 17:57:045



Lisner Lisner Bismarck Herring Lisner Lisner Bismarck Herring
slices in aromatic vinegar and spice 400 g
36,53zł/kg

price: 14,61 zł

PLN
1
3
expiry date 2026-11-20
Seko Seko Bismarck Płaty Seko Seko Bismarck Płaty
śledziowe 400 g
33,03zł/kg

price: 13,21 zł

PLN
1
1
expiry date
2026-12-09
Lisner Lisner
expiry date 2026-11-13
Lisner Rural herring fillets in Lisner Rural herring fillets in
oil with onion 600 g
36,65zł/kg

price: 21,99 zł

PLN
1
11
expiry date 2026-11-22
Rafa Herring fillets baked in Rafa Herring fillets baked in
vinegar 1 kg

price: 21,99 zł

PLN
1
3
expiry date 2026-11-03
MK MK Sprats smoked in oil MK MK Sprats smoked in oil
250 g
54,56zł/kg

price: 13,64 zł

PLN
1
36
expiry date 2030-06-09
la BIO IDEA La Bio Idea Anchois la BIO IDEA La Bio Idea Anchois
anchovies in BIO extra virgin olive oil 78 g
309,62zł/kg

price: 24,15 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-09-17
Rafa Reef Bismarck marinated Rafa Reef Bismarck marinated
expiry date 2026-10-27
Lisner herring in cream sauce Lisner herring in cream sauce
300 g
37,53zł/kg

price: 11,26 zł

PLN
1
3
expiry date 2026-11-11
Lisner herring fillets in mustard Lisner herring fillets in mustard
sauce 300 g
38,07zł/kg

price: 11,42 zł

PLN
1
1
expiry date 2026-10-25
Lisner Herring fillets in dill Lisner Herring fillets in dill
sauce 280 g
40,79zł/kg

price: 11,42 zł

PLN
1
2
expiry date 2026-11-11
Lisner pastella paste and egg Lisner pastella paste and egg
sandwich with chives 80 g
54,75zł/kg

price: 4,38 zł

PLN
1
3
expiry date 2026-11-09
Lisner pastella paste sandwich Lisner pastella paste sandwich
with salmon with chives 80 g
53,25zł/kg

price: 4,26 zł

PLN
1
7
expiry date 2026-11-03
Lisner herring in yogurt sauce Lisner herring in yogurt sauce
expiry date 2026-11-05
Lisner Herring fillets in dill Lisner Herring fillets in dill
sauce 170 g
46,12zł/kg

price: 7,84 zł

PLN
1
3
expiry date
2026-11-20
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5