Products

 

Herrings are healthy and are low in calories. Herring are a rich source of protein, vitamins and trace elements. Thanks to improve memory and strengthen the heart.

5907442707021 5907442707021 Rafa
Rafa Rafa Koreczki herring in Rafa Rafa Koreczki herring in
Giżycko 230 g
43,43zł/kg

price: 9,99 zł

PLN
1
5
Rafa Rafa Koreczki herring in
4 5
4.5 13 Rafa Rafa Koreczki herring in
expiry date 2026-11-23
5907442707120 5907442707120 Rafa
Rafa Reef Herring corks with Rafa Reef Herring corks with
mushrooms 200 g
44,45zł/kg

price: 8,89 zł

PLN
1
2
Rafa Reef Herring corks with
5 5
5 6 Rafa Reef Herring corks with
expiry date 2026-11-12
5902353001329 5902353001329 Seko
Seko Seko Koreczki śledziowe Seko Seko Koreczki śledziowe
expiry date
2026-11-01
5902353028111 5902353028111 Seko
Seko Seko Koreczki śledziowe Seko Seko Koreczki śledziowe
220 g
50,77zł/kg

price: 11,17 zł

PLN
1
4
expiry date
2026-12-08
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5