Products

 
skipmousse

Fish paste are a great idea for a variety of sandwiches. They are very different taste. In combination with fresh, crusty bread are a delicious breakfast.

marka:
5904075001120 5904075001120 Agrico
Agrico "Szczeciński" Goulash Agrico "Szczeciński" Goulash
300 g
17,67zł/kg

price: 5,30 zł

PLN
1
11
Agrico "Szczeciński" Goulash
4 5
4 1 Agrico "Szczeciński" Goulash
expiry date 2029-04-01
5901960048161 5901960048161 Dega
Dega Dega Paprykarz Szczecin Dega Dega Paprykarz Szczecin
Dega Dega Paprykarz Szczecin
5 5
5 3 Dega Dega Paprykarz Szczecin
expiry date 2028-04-30
5901960048192 5901960048192 Dega
Dega Dega salmon paprykarz Dega Dega salmon paprykarz
Dega Dega salmon paprykarz
5 5
5 3 Dega Dega salmon paprykarz
expiry date 2028-03-30
5901576058387 5901576058387
Kawior Królewski Lumpfish Kawior Królewski Lumpfish
expiry date
2027-05-25
5901489088181 5901489088181 King Oscar
King Oscar King Oscar Pasta King Oscar King Oscar Pasta
i z kawioru 100 g
91,20zł/kg

price: 9,12 zł

PLN
1
15
expiry date
2031-03-09
5901489118147 5901489118147 King Oscar
King Oscar King Oscar Tuńczykowy King Oscar King Oscar Tuńczykowy
Twist 85 g
67,29zł/kg

price: 5,72 zł

PLN
1
21
expiry date
2027-11-07
5901489118123 5901489118123 King Oscar
King Oscar King Oscar Tuńczykowy King Oscar King Oscar Tuńczykowy
Twist 85 g
74,12zł/kg

price: 6,30 zł

PLN
1
40
expiry date
2027-11-10
650414526285
Kuterfish Pasta z dorsza z Chilli Kuterfish Pasta z dorsza z Chilli
expiry date
2027-07-28
5900344009934 5900344009934 Lisner
Lisner Lisner Egg paste with Lisner Lisner Egg paste with
chanterelles 80 g
49,88zł/kg

price: 3,99 zł

PLN
1
1
Lisner Lisner Egg paste with
4 5
4.5 6 Lisner Lisner Egg paste with
expiry date 2026-11-01
5900344009934 5900344009934 Lisner
Lisner Lisner Egg paste with Lisner Lisner Egg paste with
chanterelles 80 g
51,38zł/kg

price: 4,11 zł

PLN
1
5
Lisner Lisner Egg paste with
4 5
4.5 6 Lisner Lisner Egg paste with
expiry date 2026-11-11
5900344005455 5900344005455 Lisner
Lisner Lisner Pastella Egg paste Lisner Lisner Pastella Egg paste
with salmon 80 g
51,88zł/kg

price: 4,15 zł

PLN
1
1
Lisner Lisner Pastella Egg paste
5 5
5 2 Lisner Lisner Pastella Egg paste
expiry date 2026-10-18
5900344005455 5900344005455 Lisner
Lisner Lisner Pastella Egg paste Lisner Lisner Pastella Egg paste
with salmon 80 g
54,50zł/kg

price: 4,36 zł

PLN
1
6
Lisner Lisner Pastella Egg paste
5 5
5 2 Lisner Lisner Pastella Egg paste
expiry date 2026-11-01
5900344800609 5900344800609 Lisner
Lisner Lisner Pastella Lisner Lisner Pastella
Mediterranean Pasta with sun-dried tomatoes 80 g 80 g
49,88zł/kg

price: 3,99 zł

PLN
1
3
expiry date
2026-11-01
5900344032666 5900344032666 Lisner
Lisner Lisner Pastella Pasta Lisner Lisner Pastella Pasta
z krewetek 80 g
49,88zł/kg

price: 3,99 zł

PLN
1
6
expiry date
2026-10-30
5900344024029 5900344024029 Lisner
Lisner Lisner Pastella Pasta Lisner Lisner Pastella Pasta
z makreli 80 g
49,88zł/kg

price: 3,99 zł

PLN
1
3
Lisner Lisner Pastella Pasta
5 5
5 1 Lisner Lisner Pastella Pasta
expiry date 2026-11-03
5900344801620 5900344801620 Lisner
Lisner Lisner pasta jajeczna Lisner Lisner pasta jajeczna
z bekonem 80 g
56,25zł/kg

price: 4,50 zł

PLN
1
5
expiry date
2026-10-24
5900344023909 5900344023909 Lisner
Lisner Lisner pasta z pstrąga Lisner Lisner pasta z pstrąga
wędzonego 80 g
56,25zł/kg

price: 4,50 zł

PLN
1
2
expiry date
2026-10-16
5900672300413 5900672300413 Primavika
Primavika Organic vegetarian Primavika Organic vegetarian
goulash 160 g
54,06zł/kg

price: 8,65 zł

PLN
1
1
Primavika Organic vegetarian
4 5
4.5 3 Primavika Organic vegetarian
expiry date 2027-04-28
8412439286931 8412439286931 Pan do Mar
Pan do Mar Pan Do Mar Gluten-free Pan do Mar Pan Do Mar Gluten-free
sardine paste with BIO parsley 125 g
123,60zł/kg

price: 15,45 zł

PLN
1
1
expiry date
2030-07-15
8412439286917 8412439286917 Pan do Mar
Pan do Mar Pan do Mar Pate with Pan do Mar Pan do Mar Pate with
tuna and organic olives 125 g
123,84zł/kg

price: 15,48 zł

PLN
1
1
expiry date
2030-05-26
5900672300543 5900672300543 Primavika
Primavika Primavika Vegetarian Primavika Primavika Vegetarian
paprika with millet 160 g
54,06zł/kg

price: 8,65 zł

PLN
1
2
Primavika Primavika Vegetarian
4 5
4 2 Primavika Primavika Vegetarian
expiry date 2027-05-20
5901069000374 5901069000374 Łosoś Ustka
Łosoś Ustka Salmon Ustka, Łosoś Ustka Salmon Ustka,
Szczecin paprykarz 310 g
20,58zł/kg

price: 6,38 zł

PLN
1
5
Łosoś Ustka Salmon Ustka,
4 5
4.5 7 Łosoś Ustka Salmon Ustka,
expiry date 2029-07-30
5902353009363 5902353009363 Seko
Seko Seko Pasta makrelowa Seko Seko Pasta makrelowa
expiry date
2026-10-26
5903895010299 5903895010299 Graal
Graal Szczecin paprikash with Graal Szczecin paprikash with
salmon 330 g
20,09zł/kg

price: 6,63 zł

PLN
1
41
Graal Szczecin paprikash with
4 5
4.5 23 Graal Szczecin paprikash with
expiry date 2029-05-30
5900344035100 5900344035100 Lisner
Lisner pastella paste and egg Lisner pastella paste and egg
sandwich with chives 80 g
54,75zł/kg

price: 4,38 zł

PLN
1
3
Lisner pastella paste and egg
5 5
5 18 Lisner pastella paste and egg
expiry date 2026-11-09
5900344035278 5900344035278 Lisner
Lisner pastella paste sandwich Lisner pastella paste sandwich
with salmon with chives 80 g
53,25zł/kg

price: 4,26 zł

PLN
1
7
Lisner pastella paste sandwich
5 5
5 6 Lisner pastella paste sandwich
expiry date 2026-11-03
8004030070004 8004030070004 Rio Mare
Rio Mare pate salmone rosa pasta Rio Mare pate salmone rosa pasta
with salmon 100 g
149,90zł/kg

price: 14,99 zł

PLN
1
5
expiry date
2029-02-12
5901069001852 5901069001852 Łosoś Ustka
Łosoś Ustka Łosoś Ustka Pasta Łosoś Ustka Łosoś Ustka Pasta
z tuńczyka 90 g
49,00zł/kg

price: 4,41 zł

PLN
1
4
expiry date
2027-05-30
5901069001838 5901069001838 Łosoś Ustka
Łosoś Ustka Łosoś Ustka Pasta Łosoś Ustka Łosoś Ustka Pasta
z tuńczyka 90 g
50,00zł/kg

price: 4,50 zł

PLN
1
8
expiry date
2027-06-30
5901069001845 5901069001845 Łosoś Ustka
Łosoś Ustka Łosoś Ustka Pasta Łosoś Ustka Łosoś Ustka Pasta
z tuńczyka 90 g
49,78zł/kg

price: 4,48 zł

PLN
1
13
expiry date
2027-06-30
5901069001791 5901069001791 Łosoś Ustka
Łosoś Ustka Łosoś Ustka Łosoś Ustka Łosoś Ustka
Sałatka z tuńczykiem 160 g
66,88zł/kg

price: 10,70 zł

PLN
1
6
expiry date
2028-08-30
5901069001807 5901069001807 Łosoś Ustka
Łosoś Ustka Łosoś Ustka Łosoś Ustka Łosoś Ustka
Sałatka z tuńczykiem 160 g
66,88zł/kg

price: 10,70 zł

PLN
1
8
expiry date
2029-04-30
5901069001784 5901069001784 Łosoś Ustka
Łosoś Ustka Łosoś Ustka Łosoś Ustka Łosoś Ustka
Sałatka z tuńczykiem 160 g
66,88zł/kg

price: 10,70 zł

PLN
1
7
Łosoś Ustka Łosoś Ustka
5 5
5 1 Łosoś Ustka Łosoś Ustka
expiry date 2028-08-30
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5