pate salmone rosa pasta with salmon

Rio Mare Spróbuj zniewalającego smaku Rio Mare Paté: tylko najwyższej jakości ryby i wyselekcjonowane składniki, stworzone na bazie wieloletniego doświadczenia Rio Mare. Pasty Rio Mare Paté idealnie sprawdzą się jako pożywne, smaczne przekąski lub pyszne przystawki pełne kreatywności!
pate salmone rosa pasta with salmonpate salmone rosa pasta with salmon
masa netto

masa netto

100 g

data przydatności

expiry date:

2029-02-12

pojemność

cena za kilogram

149,90 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8004030070004

8004030070004

price: 14,99 zł

14.99 PLN 2029-02-12 NewCondition
łosoś gorbusza* (ryba) 46 %, woda, olej kukurydziany, skrobia ryżowa, aromaty, sól, barwnik: ekstrakt z papryki, *Oncorhynchus gorbuscha
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu
Wartość energetyczna884 kJ / 213 kcal
Tłuszcz17 g
w tym: kwasy tłuszczowe nasycone2,2 g
Węglowodany4,5 g
w tym: cukry0,1 g
Białko10 g
Sól2,1 g

Ryba : Zawiera
Spróbuj zniewalającego smaku Rio Mare Paté: tylko najwyższej jakości ryby i wyselekcjonowane składniki, stworzone na bazie wieloletniego doświadczenia Rio Mare. Pasty Rio Mare Paté idealnie sprawdzą się jako pożywne, smaczne przekąski lub pyszne przystawki pełne kreatywności!
Features:źródło białka, bez konserwantów
brand:Rio Mare
About the brand:
Legally regulated product name:Pasta z łososia. Produkt sterylizowany.
Storage:Najlepiej spożyć przed: podano na opakowaniu. Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu, z dala od promieni słonecznych oraz niskich temperatur. Po otwarciu przechowywać lodówce i spożyć w ciągu dwóch dni.
Type of packaging:Tubka
Producer's address:BOLTON FOOD S.P.A. Via L. Einaudi, 18/22, 22072 Cermenate Italia/Włochy
Return address:Bolton Polska Sp. z o.o., Plac Konesera 9, 03-736 Warszawa
King Oscar King Oscar Pasta King Oscar King Oscar Pasta
i z kawioru 100 g
91,20zł/kg

price: 9,12 zł

PLN
1
15
expiry date
2031-03-09
Primavika Primavika Vegetarian Primavika Primavika Vegetarian
paprika with millet 160 g
54,06zł/kg

price: 8,65 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-05-20
Lisner pastella paste and egg Lisner pastella paste and egg
sandwich with chives 80 g
54,75zł/kg

price: 4,38 zł

PLN
1
3
expiry date 2026-11-09
Lisner pastella paste sandwich Lisner pastella paste sandwich
with salmon with chives 80 g
53,25zł/kg

price: 4,26 zł

PLN
1
7
expiry date 2026-11-03
Graal Szczecin paprikash with Graal Szczecin paprikash with
salmon 330 g
20,09zł/kg

price: 6,63 zł

PLN
1
41
expiry date 2029-05-30
Agrico "Szczeciński" Goulash Agrico "Szczeciński" Goulash
300 g
17,67zł/kg

price: 5,30 zł

PLN
1
11
expiry date 2029-04-01
Pan do Mar Pan do Mar Pate with Pan do Mar Pan do Mar Pate with
tuna and organic olives 125 g
123,84zł/kg

price: 15,48 zł

PLN
1
1
expiry date
2030-05-26
Primavika Organic vegetarian Primavika Organic vegetarian
goulash 160 g
54,06zł/kg

price: 8,65 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-04-28
Rio Mare tuna chunks in olive oil Rio Mare tuna chunks in olive oil
160 g
98,19zł/kg

price: 15,71 zł

PLN
1
3
expiry date 2030-12-31
Rio Mare tuna chunks in own juice Rio Mare tuna chunks in own juice
160 g
93,69zł/kg

price: 14,99 zł

PLN
1
2
expiry date 2028-12-31
Rio Mare Rio Mare Insalatissime Rio Mare Rio Mare Insalatissime
Tuna and Corn Salad 160 g
90,31zł/kg

price: 14,45 zł

PLN
1
4
expiry date 2029-02-12
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5