"Szczeciński" Goulash

Agrico
45
Osobiście wolę paprykarz z Neptuna, ale ten również mi bardzo smakował."Szczeciński" Goulash
41"Szczeciński" Goulash
masa netto

masa netto

300 g

data przydatności

expiry date:

2029-04-01

pojemność

cena za kilogram

17,67 zł / kg

ocena

ranking

4.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5904075001120

5904075001120

price: 5,30 zł

buy 6 szt. for 5.22 zł/szt
5.30 PLN 2029-04-01 NewCondition

Ryba rozdrobniona - łosoś atlantycki (Salmo Salar) - 40 %, woda, ryż, koncentrat pomidorowy, sól, cebula, skrobia modyfikowana E1412, błonnik roślinny bambusowy, aromaty i ekstrakty przypraw, dekstroza, wzmacniacz smaku E621, przeciwutleniacz E301.


Agrico


How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5

Na podstawie 1 oceny.

  • Agnieszka , 2015-09-14 19:50:06Osobiście wolę paprykarz z Neptuna, ale ten również mi bardzo smakował.



Graal Szczecin paprikash with Graal Szczecin paprikash with
salmon 330 g
20,09zł/kg

price: 6,63 zł

PLN
1
41
expiry date 2029-05-30
Primavika Primavika Vegetarian Primavika Primavika Vegetarian
paprika with millet 160 g
54,06zł/kg

price: 8,65 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-05-20
Lisner pastella paste and egg Lisner pastella paste and egg
sandwich with chives 80 g
54,75zł/kg

price: 4,38 zł

PLN
1
3
expiry date 2026-11-09
Lisner pastella paste sandwich Lisner pastella paste sandwich
with salmon with chives 80 g
53,25zł/kg

price: 4,26 zł

PLN
1
7
expiry date 2026-11-03
Pan do Mar Pan do Mar Pate with Pan do Mar Pan do Mar Pate with
tuna and organic olives 125 g
123,84zł/kg

price: 15,48 zł

PLN
1
1
expiry date
2030-05-26
Primavika Organic vegetarian Primavika Organic vegetarian
goulash 160 g
54,06zł/kg

price: 8,65 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-04-28
Dega Dega salmon paprykarz Dega Dega salmon paprykarz
expiry date 2028-03-30
Lisner Lisner Pastella Lisner Lisner Pastella
Mediterranean Pasta with sun-dried tomatoes 80 g 80 g
49,88zł/kg

price: 3,99 zł

PLN
1
3
expiry date
2026-11-01
Agrico pudding rural Agrico pudding rural
300 g
12,17zł/kg

price: 3,65 zł

PLN
1
14
expiry date 2029-05-26
Agrico Tourist preserve meat Agrico Tourist preserve meat
300 g
22,13zł/kg

price: 6,64 zł

PLN
1
11
expiry date 2029-04-07
Agrico Agrico lard with meat Agrico Agrico lard with meat
expiry date 2029-07-28
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5