Kawior od zawsze był synonimem luksusu i jest nim po dziś dzień. Jeżeli chcesz wyjątkowo udekorować potrawę dla gości lub samemu rozkoszować się smakiem tych delikatnych kuleczek, to koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą. Ogromnym atutem kawiorów AAKERMAN jest wysoka zawartość kwasów Omega-3, korzystnie wpływających na nasze zdrowie.

 
masa netto

masa netto

50 g

data przydatności

expiry date:

2027-05-25

pojemność

cena za kilogram

605,60 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901576058387

5901576058387

price: 30,28 zł

30.28 PLN 2027-05-25 NewCondition

IKRA TASZY (Cyclopterus lumpus) (90%), sól, woda, barwniki (E150d, E133, E120), konserwanty (E212
E202), stabilazor (E415), kwas cytrynowy (E330). Pochodzenie Północno-wschodni Ocean Atlantycki,


Kawior od zawsze był synonimem luksusu i jest nim po dziś dzień. Jeżeli chcesz wyjątkowo udekorować potrawę dla gości lub samemu rozkoszować się smakiem tych delikatnych kuleczek, to koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą. Ogromnym atutem kawiorów AAKERMAN jest wysoka zawartość kwasów Omega-3, korzystnie wpływających na nasze zdrowie.

 

Primavika Primavika Vegetarian Primavika Primavika Vegetarian
paprika with millet 160 g
54,06zł/kg

price: 8,65 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-05-20
Lisner pastella paste and egg Lisner pastella paste and egg
sandwich with chives 80 g
54,75zł/kg

price: 4,38 zł

PLN
1
3
expiry date 2026-11-09
Lisner pastella paste sandwich Lisner pastella paste sandwich
with salmon with chives 80 g
53,25zł/kg

price: 4,26 zł

PLN
1
7
expiry date 2026-11-03
Graal Szczecin paprikash with Graal Szczecin paprikash with
salmon 330 g
20,09zł/kg

price: 6,63 zł

PLN
1
41
expiry date 2029-05-30
Agrico "Szczeciński" Goulash Agrico "Szczeciński" Goulash
300 g
17,67zł/kg

price: 5,30 zł

PLN
1
11
expiry date 2029-04-01
Pan do Mar Pan do Mar Pate with Pan do Mar Pan do Mar Pate with
tuna and organic olives 125 g
123,84zł/kg

price: 15,48 zł

PLN
1
1
expiry date
2030-05-26
Primavika Organic vegetarian Primavika Organic vegetarian
goulash 160 g
54,06zł/kg

price: 8,65 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-04-28
Dega Dega salmon paprykarz Dega Dega salmon paprykarz
expiry date 2028-03-30
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5