horseradish

Krakus
51horseradish
Ze świeżego chrzanu Kremowa konsystencja z wyczuwalnymi chrzanowymi wiórkami. Swą wyrafinowaną ostrością wzbogaca smak mięs i wędlin.
horseradishhorseradish
masa netto

masa netto

190 g

data przydatności

expiry date:

2027-05-30

pojemność

cena za kilogram

27,84 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900397731554

5900397731554

price: 5,29 zł

5.29 PLN 2027-05-30 NewCondition
korzeń chrzanu (60 %), woda, olej rzepakowy, ocet spirytusowy, cukier, sól, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, przeciwutleniacz: pirosiarczyn sodu
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza produktu w 100 g:
energia654 kJ / 157 kcal
tłuszcz9,8 g
w tym kwasy nasycone0,7 g
węglowodany12 g
w tym cukry9,5 g
białko2,7 g
sól1,4 g

Dwutlenek siarki / siarczyny : Zawiera
Ze świeżego chrzanu Kremowa konsystencja z wyczuwalnymi chrzanowymi wiórkami. Swą wyrafinowaną ostrością wzbogaca smak mięs i wędlin.
Features:bez zagęstników, Polska Marka
brand:Krakus
About the brand:Krakus Gwarancja Smaku Krakus Marka Eksportowa
Legally regulated product name:Chrzan tarty.
Storage:Najlepiej spożyć przed końcem: patrz nadruk na wieczku. Po otwarciu przechowuj w lodówce.
Preparation and use:Wyciek wody jest naturalną cechą produktu. Przed użyciem wymieszaj.
Type of packaging:Słoik
Producer's address:MW FOOD Sp. z o.o. ul. Chopina 10, 34-100 Wadowice
Return address:MW FOOD Sp. z o.o. ul. Chopina 10, 34-100 Wadowice
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    bioragnica nouva Bioragnica Nouva bioragnica nouva Bioragnica Nouva
    BIO
    Bioragnica Nouva grilled artichokes in oil BIO Bioragnica Nouva grilled artichokes in oil BIO
    grilled artichokes in oil BIO 190 g
    91,95zł/kg

    price: 17,47 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2028-11-30
    bioragnica nouva bioragnica nouva
    expiry date
    2029-05-01
    la BIO IDEA la BIO IDEA
    expiry date 2028-11-30
    Bonduelle Bonduelle canned peas Bonduelle Bonduelle canned peas
    Traditional 400 g
    11,68zł/kg

    price: 4,67 zł

    PLN
    1
    13
    expiry date 2028-06-30
    Pudliszki tinned corn Pudliszki tinned corn
    400 g
    15,73zł/kg

    price: 6,29 zł

    PLN
    1
    22
    expiry date 2028-08-21
    Dawtona beetroot chips Dawtona beetroot chips
    510 g
    11,51zł/kg

    price: 5,87 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2028-03-17
    Bonduelle beans , canned red sauce Bonduelle beans , canned red sauce
    ceyenne 400 g
    22,48zł/kg

    price: 8,99 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2029-05-31
    Provitus Grandma's fried beetroot Provitus Grandma's fried beetroot
    480 g
    14,56zł/kg

    price: 6,99 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2027-01-31
    Krakus Krakus Classic kabanos Krakus Krakus Classic kabanos
    sausages with ham 180 g
    90,61zł/kg

    price: 16,31 zł

    PLN
    1
    9
    expiry date 2026-12-23
    Krakus red borscht concentrate Krakus red borscht concentrate
    300 ml
    24,67zł/l

    price: 7,40 zł

    PLN
    1
    15
    expiry date 2027-10-30
    Krakus Krakus Pork knuckle Krakus Krakus Pork knuckle
    300 g
    31,10zł/kg

    price: 9,33 zł

    PLN
    1
    28
    expiry date 2028-06-12
    Krakus English stew Krakus English stew
    300 g
    31,07zł/kg

    price: 9,32 zł

    PLN
    1
    32
    expiry date 2028-05-26
    Krakus pork own juice Krakus pork own juice
    300 g
    37,97zł/kg

    price: 11,39 zł

    PLN
    1
    12
    expiry date 2028-07-28
    Krakus luxury Pork Luncheon Krakus luxury Pork Luncheon
    300 g
    30,97zł/kg

    price: 9,29 zł

    PLN
    1
    39
    expiry date 2028-03-27
    Krakus pork shoulder Krakus pork shoulder
    expiry date 2028-05-18
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5