Hektor
masa netto

masa netto

290 g

data przydatności

expiry date:

2027-08-30

pojemność

cena za kilogram

27,00 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5904747000741

5904747000741

price: 7,83 zł

7.83 PLN 2027-08-30 NewCondition
Hektor Hektor Pieczarki marynowane Hektor Hektor Pieczarki marynowane
290 g
25,72zł/kg

price: 7,46 zł

PLN
1
10
expiry date
2027-03-30
Iposea Iposea Artichokes in Iposea Iposea Artichokes in
sunflower oil 290 g
62,41zł/kg

price: 18,10 zł

PLN
1
2
expiry date 2028-04-30
Green Garden Pickled Mushrooms Green Garden Pickled Mushrooms
290 g
26,10zł/kg

price: 7,57 zł

PLN
1
11
expiry date
2028-07-06
Bonduelle Bonduelle canned peas Bonduelle Bonduelle canned peas
Traditional 400 g
11,68zł/kg

price: 4,67 zł

PLN
1
13
expiry date 2028-06-30
Pudliszki tinned corn Pudliszki tinned corn
400 g
15,73zł/kg

price: 6,29 zł

PLN
1
22
expiry date 2028-08-21
Dawtona beetroot chips Dawtona beetroot chips
510 g
11,51zł/kg

price: 5,87 zł

PLN
1
2
expiry date 2028-03-17
Bonduelle beans , canned red sauce Bonduelle beans , canned red sauce
ceyenne 400 g
22,48zł/kg

price: 8,99 zł

PLN
1
1
expiry date 2029-05-31
Provitus Grandma's fried beetroot Provitus Grandma's fried beetroot
480 g
14,56zł/kg

price: 6,99 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-01-31
Hektor Hektor Cherry compote Hektor Hektor Cherry compote
900 g
15,08zł/kg

price: 13,57 zł

PLN
1
14
expiry date 2027-10-30
Hektor Hektor Strawberry compote Hektor Hektor Strawberry compote
900 g
11,58zł/kg

price: 10,42 zł

PLN
1
6
expiry date 2027-01-30
Hektor Hektor Plum compote Hektor Hektor Plum compote
900 g
9,99zł/kg

price: 8,99 zł

PLN
1
4
expiry date 2027-09-30
Hektor compote blackcurrant Hektor compote blackcurrant
900 g
16,16zł/kg

price: 14,54 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-04-30
Hektor Hektor Gooseberry compote Hektor Hektor Gooseberry compote
900 g
12,04zł/kg

price: 10,84 zł

PLN
1
14
expiry date 2027-08-30
Hektor Hector Sorrel chopped Hektor Hector Sorrel chopped
270 g
15,48zł/kg

price: 4,18 zł

PLN
1
5
expiry date 2027-01-30
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5