Bio Food
Ogórki robione są według tradycyjnej receptury - doskonałą jędrność i tradycyjny, słodko-kwaśny smak, zawdzięczają octowej marynacie, pełnej aromatycznych przypraw. Ogórki DELUXE to specjalna odmiana wyselekcjonowanych ogórków o mniejszym rozmiarze i dużej chrupkości - idealna do sałatek, zup lub na przystawkę. Produkt pasteryzowany.

 
BIO
masa netto

masa netto

740 g

data przydatności

expiry date:

2028-09-19

pojemność

cena za kilogram

24,78 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902693121879

5902693121879

price: 18,34 zł

18.34 PLN 2028-09-19 NewCondition
Ekologiczne ogórki 60%, zalewa 38,5% (woda, ekologiczny cukier trzcinowy, ekologiczny ocet spirytusowy) ekologiczne przyprawy 0,5% (liść laurowy, ziele angielskie, koper, gorczyca) sól kłodawska 1%

 

WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 g
Wartość odżywcza 175/41
Tłuszcz 0.5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0.1 g
Węglowodany 9.1 g
w tym cukry 8.2 g
Białko 1.2 g
Sól 1.2 g

Ogórki robione są według tradycyjnej receptury - doskonałą jędrność i tradycyjny, słodko-kwaśny smak, zawdzięczają octowej marynacie, pełnej aromatycznych przypraw. Ogórki DELUXE to specjalna odmiana wyselekcjonowanych ogórków o mniejszym rozmiarze i dużej chrupkości - idealna do sałatek, zup lub na przystawkę. Produkt pasteryzowany.

 

Bonduelle Bonduelle canned peas Bonduelle Bonduelle canned peas
Traditional 400 g
11,68zł/kg

price: 4,67 zł

PLN
1
13
expiry date 2028-06-30
Pudliszki tinned corn Pudliszki tinned corn
400 g
15,73zł/kg

price: 6,29 zł

PLN
1
22
expiry date 2028-08-21
Dawtona beetroot chips Dawtona beetroot chips
510 g
11,51zł/kg

price: 5,87 zł

PLN
1
2
expiry date 2028-03-17
Bonduelle beans , canned red sauce Bonduelle beans , canned red sauce
ceyenne 400 g
22,48zł/kg

price: 8,99 zł

PLN
1
1
expiry date 2029-05-31
Provitus Grandma's fried beetroot Provitus Grandma's fried beetroot
480 g
14,56zł/kg

price: 6,99 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-01-31
Rolnik Premium mini corn on the Rolnik Premium mini corn on the
cob 314 ml
37,71zł/l

price: 11,84 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-02-11
Provitus Provitus cream Provitus Provitus cream
horseradish 170 g
30,47zł/kg

price: 5,18 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-01-20
Bio Food Bio Food Gluten-free Bio Food Bio Food Gluten-free
tomato puree BIO 500 ml
19,98zł/l

price: 9,99 zł

PLN
1
1
expiry date 2028-03-14
Bio Food biofood ecological bio Bio Food biofood ecological bio
juice of the pickled carrot 300 ml
29,10zł/l

price: 8,73 zł

PLN
1
2
expiry date 2028-04-28
Bio Food Bio Food organic BIO Bio Food Bio Food organic BIO
pickled cucumber juice 300 ml
23,93zł/l

price: 7,18 zł

PLN
1
3
expiry date 2028-04-28
Bio Food ecological cranberry Bio Food ecological cranberry
BIO
ecological cranberry juice ecological cranberry juice
juice 300 ml
66,63zł/l

price: 19,99 zł

PLN
1
2
expiry date 2028-02-19
Bio Food Bio Food BIO gluten-free Bio Food Bio Food BIO gluten-free
pickled cucumbers 760 g
23,53zł/kg

price: 17,88 zł

PLN
1
3
expiry date 2028-09-19
Bio Food apple vinegar bio Bio Food apple vinegar bio
700 ml
21,41zł/l

price: 14,99 zł

PLN
1
1
expiry date 2028-02-19
Bio Food Bio Food Vegetarian red Bio Food Bio Food Vegetarian red
borscht BIO 500 ml
19,98zł/l

price: 9,99 zł

PLN
1
1
expiry date 2028-01-15
Bio Food Bio Food Sauerkraut with Bio Food Bio Food Sauerkraut with
carrots BIO 700 g
14,29zł/kg

price: 10 zł

PLN
1
3
expiry date 2028-06-16
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5