Traditional organic sourdough Kimchi

Zakwasownia Niepasteryzowana, ostra koreańska kiszonka na bazie kapusty pekińskiej. Produkt naturalnie fermentowany.
Traditional organic sourdough KimchiTraditional organic sourdough Kimchi
BIO
masa netto

masa netto

300 g

data przydatności

expiry date:

2027-06-10

pojemność

cena za kilogram

79,97 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907739367129

5907739367129

price: 23,99 zł

23.99 PLN 2027-06-10 NewCondition
kapusta pekińska*, czosnek*, cebula*, imbir*, marchew*, rzodkiew*, chili*, miso* (zawiera SOJĘ*), sos SOJOWY*(soja*,woda, sól), sól.
Może zawierać SOJĘ, GORCZYCĘ, ORZECHY, ORZESZKI ZIEMNE, nasiona SEZAMU.
Niepasteryzowana, ostra koreańska kiszonka na bazie kapusty pekińskiej. Produkt naturalnie fermentowany.
Jolca pitted green olives stuffed Jolca pitted green olives stuffed
with lemon 300 g
32,93zł/kg

price: 9,88 zł

PLN
1
4
expiry date
2029-01-21
Jamar Jamar grated marinated Jamar Jamar grated marinated
beetroots 300 g
14,43zł/kg

price: 4,33 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-12-31
Rolnik beetroot chips Rolnik beetroot chips
300 g
15,67zł/kg

price: 4,70 zł

PLN
1
3
expiry date 2028-06-28
Jolca pitted green olives stuffed Jolca pitted green olives stuffed
with blue cheese 300 g
32,93zł/kg

price: 9,88 zł

PLN
1
5
expiry date 2029-01-09
Jolca pitted green olives stuffed Jolca pitted green olives stuffed
with anchovies 300 g
32,93zł/kg

price: 9,88 zł

PLN
1
6
expiry date
2029-02-19
Jolca pitted green olives stuffed Jolca pitted green olives stuffed
with jalapeno peppers 300 g
32,93zł/kg

price: 9,88 zł

PLN
1
5
expiry date 2028-12-03
Runoland Runoland boletus Runoland Runoland boletus
marinated BIO 300 g
106,63zł/kg

price: 31,99 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-01-30
Runoland Runoland Maślaki Runoland Runoland Maślaki
marinated BIO 300 g
58,40zł/kg

price: 17,52 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-09-30
Zakwasownia Kimchi leaven for Zakwasownia Kimchi leaven for
organic bubbles 300 g
79,97zł/kg

price: 23,99 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-03-10
Zakwasownia Kimchi spicy sourdough Zakwasownia Kimchi spicy sourdough
300 g
79,97zł/kg

price: 23,99 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-01-19
Zakwasownia Traditional, Zakwasownia Traditional,
ecological sourdough sourdough 700 ml
43,69zł/l

price: 30,58 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-08-12
Zakwasownia Zakwasownia
700 ml
46,23zł/l

price: 32,36 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-12-31
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5