Hektor
pojemność netto

pojemność netto

540 ml

data przydatności

expiry date:

2027-08-30

pojemność

cena za litr

10,39 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5904747001182

5904747001182

price: 5,61 zł

buy 8 szt. for 5.53 zł/szt
5.61 PLN 2027-08-30 NewCondition
Rolnik Premium fried beetroot Rolnik Premium fried beetroot
540 g
12,19zł/kg

price: 6,58 zł

PLN
1
3
expiry date 2028-04-28
Rolnik Farmer Premium Beets stir Rolnik Farmer Premium Beets stir
fried with onions 540 g
12,20zł/kg

price: 6,59 zł

PLN
1
6
expiry date 2028-05-01
Rolnik Farmer Grated Beetroot Rolnik Farmer Grated Beetroot
540 ml
9,24zł/l

price: 4,99 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-03-25
Rolnik Farmer Beetroot shavings Rolnik Farmer Beetroot shavings
540 ml
9,24zł/l

price: 4,99 zł

PLN
1
2
expiry date
2028-06-22
Hektor Hektor Ogórki kiszone Hektor Hektor Ogórki kiszone
540 ml
13,20zł/l

price: 7,13 zł

PLN
1
28
expiry date
2028-05-30
Bonduelle Bonduelle canned peas Bonduelle Bonduelle canned peas
Traditional 400 g
11,68zł/kg

price: 4,67 zł

PLN
1
13
expiry date 2028-06-30
Pudliszki tinned corn Pudliszki tinned corn
400 g
15,73zł/kg

price: 6,29 zł

PLN
1
22
expiry date 2028-08-21
Hektor Hektor Cherry compote Hektor Hektor Cherry compote
900 g
15,08zł/kg

price: 13,57 zł

PLN
1
14
expiry date 2027-10-30
Hektor Hektor Strawberry compote Hektor Hektor Strawberry compote
900 g
11,58zł/kg

price: 10,42 zł

PLN
1
6
expiry date 2027-01-30
Hektor Hektor Plum compote Hektor Hektor Plum compote
900 g
9,99zł/kg

price: 8,99 zł

PLN
1
4
expiry date 2027-09-30
Hektor compote blackcurrant Hektor compote blackcurrant
900 g
16,16zł/kg

price: 14,54 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-04-30
Hektor Hektor Gooseberry compote Hektor Hektor Gooseberry compote
900 g
12,04zł/kg

price: 10,84 zł

PLN
1
14
expiry date 2027-08-30
Hektor Hector Sorrel chopped Hektor Hector Sorrel chopped
270 g
15,48zł/kg

price: 4,18 zł

PLN
1
5
expiry date 2027-01-30
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5