Hektor
pojemność netto

pojemność netto

500 ml

data przydatności

expiry date:

2027-08-30

pojemność

cena za litr

9,98 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5904747000918

5904747000918

price: 4,99 zł

4.99 PLN 2027-08-30 NewCondition
Charsznickie Pola Natury Charsznickie Pola Natury
Charsznicki Ecological juice 100% of sauerkraut 500 ml
17,98zł/l

price: 8,99 zł

PLN
1
14
expiry date
2026-11-30
Hektor Hektor Vegetable salad for Hektor Hektor Vegetable salad for
dinner 500 ml
9,36zł/l

price: 4,68 zł

PLN
1
14
expiry date 2027-11-30
Hektor Hektor Swedish salad Hektor Hektor Swedish salad
500 ml
10,24zł/l

price: 5,12 zł

PLN
1
22
expiry date
2027-09-30
Hektor Hektor Lithuanian salad Hektor Hektor Lithuanian salad
500 ml
11,36zł/l

price: 5,68 zł

PLN
1
9
expiry date 2027-10-30
Hektor Hektor A mixture of peas, Hektor Hektor A mixture of peas,
corn and carrots 500 ml
11,98zł/l

price: 5,99 zł

PLN
1
6
expiry date
2027-05-30
Lisner Lisner Oh Mom! Vegetable Lisner Lisner Oh Mom! Vegetable
salad with egg 500 g
21,00zł/kg

price: 10,50 zł

PLN
1
1
expiry date 2026-10-19
Lisner Lisner sałatka warzywna Lisner Lisner sałatka warzywna
z groszkiem 500 g
21,04zł/kg

price: 10,52 zł

PLN
1
1
expiry date 2026-10-11
Hektor Hektor Cherry compote Hektor Hektor Cherry compote
900 g
15,08zł/kg

price: 13,57 zł

PLN
1
14
expiry date 2027-10-30
Hektor Hektor Strawberry compote Hektor Hektor Strawberry compote
900 g
11,58zł/kg

price: 10,42 zł

PLN
1
6
expiry date 2027-01-30
Hektor Hektor Plum compote Hektor Hektor Plum compote
900 g
9,99zł/kg

price: 8,99 zł

PLN
1
4
expiry date 2027-09-30
Hektor compote blackcurrant Hektor compote blackcurrant
900 g
16,16zł/kg

price: 14,54 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-04-30
Hektor Hektor Gooseberry compote Hektor Hektor Gooseberry compote
900 g
12,04zł/kg

price: 10,84 zł

PLN
1
14
expiry date 2027-08-30
Hektor Hector Sorrel chopped Hektor Hector Sorrel chopped
270 g
15,48zł/kg

price: 4,18 zł

PLN
1
5
expiry date 2027-01-30
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5