Pyszna śmietanka ŁACIATA o zawartości tłuszczu 10 lub 12% jest idealnym dodatkiem do każdego rodzaju kawy. Śmietanka ŁACIATA uczyni kawę smaczniejszą i delikatniejszą! Doskonałe śmietany i śmietanki Łaciata to podstawa dobrego smaku wielu potraw. Im więcej kupisz, tym mniej zapłacisz za dostawę. Jeśli złożysz zamówienie w naszym sklepie internetowym dziś do 17, to paczki możesz oczekiwać już jutro.

 
5900820000431 5900820000431 Łaciata
REDUCED PRICE -10%
Łaciata Łaciata UHT coffee cream Łaciata Łaciata UHT coffee cream
12% fat 500 ml
14,38zł/l

price: 7,19 zł

PLN
1
8
Łaciata Łaciata UHT coffee cream
4 5
4.5 10 Łaciata Łaciata UHT coffee cream
expiry date 2026-11-20
5900820019440 5900820019440 Łaciata
Łaciata Spotted Cream 36% Łaciata Spotted Cream 36%
500 ml
23,98zł/l

price: 11,99 zł

PLN
1
2
Łaciata Spotted Cream 36%
5 5
5 1 Łaciata Spotted Cream 36%
expiry date 2026-11-25
5900820001858 5900820001858 Łaciata
Łaciata coffee creamer 10x10g Łaciata coffee creamer 10x10g
100 g
23,30zł/kg

price: 2,33 zł

PLN
1
1
Łaciata coffee creamer 10x10g
5 5
5 13 Łaciata coffee creamer 10x10g
expiry date 2027-02-04
5900820001858 5900820001858 Łaciata
Łaciata coffee creamer 10x10g Łaciata coffee creamer 10x10g
100 g
23,50zł/kg

price: 2,35 zł

PLN
1
40
Łaciata coffee creamer 10x10g
5 5
5 13 Łaciata coffee creamer 10x10g
expiry date 2027-02-17
5900820000431 5900820000431 Łaciata
Łaciata Łaciata UHT coffee cream Łaciata Łaciata UHT coffee cream
12% fat 500 ml
15,98zł/l

price: 7,99 zł

PLN
1
1
Łaciata Łaciata UHT coffee cream
4 5
4.5 10 Łaciata Łaciata UHT coffee cream
expiry date 2026-12-21
5900820008055 5900820008055 Łaciata
Łaciata Łaciata UHT cream 12% Łaciata Łaciata UHT cream 12%
fat 250 ml
16,96zł/l

price: 4,24 zł

PLN
1
7
Łaciata Łaciata UHT cream 12%
5 5
5 1 Łaciata Łaciata UHT cream 12%
expiry date 2026-12-07
5900820008055 5900820008055 Łaciata
Łaciata Łaciata UHT cream 12% Łaciata Łaciata UHT cream 12%
fat 250 ml
17,80zł/l

price: 4,45 zł

PLN
1
18
Łaciata Łaciata UHT cream 12%
5 5
5 1 Łaciata Łaciata UHT cream 12%
expiry date 2027-01-20
5900820008062 5900820008062 Łaciata
Łaciata Łaciata UHT cream 18% Łaciata Łaciata UHT cream 18%
fat 250 ml
19,04zł/l

price: 4,76 zł

PLN
1
9
Łaciata Łaciata UHT cream 18%
4 5
4.5 11 Łaciata Łaciata UHT cream 18%
expiry date 2026-12-08
5900820008079 5900820008079 Łaciata
Łaciata Łaciata UHT cream 30% Łaciata Łaciata UHT cream 30%
fat 250 ml
22,92zł/l

price: 5,73 zł

PLN
1
16
Łaciata Łaciata UHT cream 30%
4 5
4.5 10 Łaciata Łaciata UHT cream 30%
expiry date 2027-01-07
5900820000448 5900820000448 Łaciata
Łaciata Łaciata UHT soup cream Łaciata Łaciata UHT soup cream
18% fat 500 ml
17,98zł/l

price: 8,99 zł

PLN
1
6
Łaciata Łaciata UHT soup cream
4 5
4.5 9 Łaciata Łaciata UHT soup cream
expiry date 2026-12-20
5900820000455 5900820000455 Łaciata
Łaciata Łaciata cream for UHT Łaciata Łaciata cream for UHT
desserts 30% fat 500 ml
21,32zł/l

price: 10,66 zł

PLN
1
8
Łaciata Łaciata cream for UHT
4 5
4.5 10 Łaciata Łaciata cream for UHT
expiry date 2027-01-07
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5