Brand Spotted is a well known and popular in Poland. Milk the brand is known for its natural flavor , so consumers so often it is they choose to shop. Also try other " pieds products " such as cream and cream or milk powder and butter. Also new on the market are spotted cheese bread. In our online store you buy all these products without leaving home. Discover our low prices and high quality. When ordering for home and business with instant delivery.

 
5900820000257 5900820000257 Łaciate
Łaciate Łaciate Butter 83% fat Łaciate Łaciate Butter 83% fat
200 g
37,15zł/kg

price: 7,43 zł

PLN
1
17
Łaciate Łaciate Butter 83% fat
4 5
4.5 41 Łaciate Łaciate Butter 83% fat
expiry date 2026-11-24
5900820000257 5900820000257 Łaciate
Łaciate Łaciate Butter 83% fat Łaciate Łaciate Butter 83% fat
200 g
38,25zł/kg

price: 7,65 zł

PLN
1
43
Łaciate Łaciate Butter 83% fat
4 5
4.5 41 Łaciate Łaciate Butter 83% fat
expiry date 2026-12-12
5900820012229 5900820012229 Łaciate
Łaciate Fresh spotted milk 3.2% Łaciate Fresh spotted milk 3.2%
1 litr

price: 5,21 zł

PLN
1
17
Łaciate Fresh spotted milk 3.2%
4 5
4.5 17 Łaciate Fresh spotted milk 3.2%
expiry date 2026-10-24
5900820012212 5900820012212 Łaciate
Łaciate UHT milk bottle 2 % fat Łaciate UHT milk bottle 2 % fat
pasteurized 1 litr

price: 4,99 zł

PLN
1
4
Łaciate UHT milk bottle 2 % fat
5 5
5 12 Łaciate UHT milk bottle 2 % fat
expiry date 2026-10-24
5900820006938 5900820006938 Łaciate
Łaciate Pinto Drinking yoghurt Łaciate Pinto Drinking yoghurt
lactose coconut-pineapple 250 ml
13,76zł/l

price: 3,44 zł

PLN
1
2
Łaciate Pinto Drinking yoghurt
4 5
4 1 Łaciate Pinto Drinking yoghurt
expiry date 2026-10-26
5900820019723 5900820019723 Łaciate
Łaciate Spotted UHT milk 3.2% Łaciate Spotted UHT milk 3.2%
lactose-free 1 litr

price: 6,15 zł

PLN
1
118
Łaciate Spotted UHT milk 3.2%
5 5
5 3 Łaciate Spotted UHT milk 3.2%
expiry date 2027-02-18
5900820000042 5900820000042 Łaciate
Łaciate Spotted milk 2% UHT Łaciate Spotted milk 2% UHT
1 litr

price: 4,61 zł

PLN
1
119
Łaciate Spotted milk 2% UHT
5 5
5 14 Łaciate Spotted milk 2% UHT
expiry date 2027-08-12
5900820016258 5900820016258 Łaciate
Łaciate UHT chocolate spotted Łaciate UHT chocolate spotted
milk 200 ml
12,10zł/l

price: 2,42 zł

PLN
1
12
Łaciate UHT chocolate spotted
4 5
4 5 Łaciate UHT chocolate spotted
expiry date 2027-03-07
5900820020125 5900820020125 Łaciate
Łaciate UHT lactose-free spotted Łaciate UHT lactose-free spotted
milk 1.5% 1 litr

price: 5,99 zł

PLN
1
45
Łaciate UHT lactose-free spotted
5 5
5 6 Łaciate UHT lactose-free spotted
expiry date 2027-02-16
5900820000219 5900820000219 Łaciate
Łaciate UHT spotted milk 0.0% Łaciate UHT spotted milk 0.0%
1 litr

price: 5,14 zł

PLN
1
25
Łaciate UHT spotted milk 0.0%
5 5
5 6 Łaciate UHT spotted milk 0.0%
expiry date 2027-05-31
5900820000219 5900820000219 Łaciate
Łaciate UHT spotted milk 0.0% Łaciate UHT spotted milk 0.0%
1 litr

price: 5,19 zł

PLN
1
10
Łaciate UHT spotted milk 0.0%
5 5
5 6 Łaciate UHT spotted milk 0.0%
expiry date 2027-06-30
5900820000028 5900820000028 Łaciate
Łaciate UHT spotted milk 0.5% Łaciate UHT spotted milk 0.5%
1 litr

price: 5,13 zł

PLN
1
29
Łaciate UHT spotted milk 0.5%
5 5
5 5 Łaciate UHT spotted milk 0.5%
expiry date 2027-05-14
5900820000011 5900820000011 Łaciate
Łaciate UHT spotted milk 3.2% Łaciate UHT spotted milk 3.2%
1 litr

price: 4,64 zł

PLN
1
84
Łaciate UHT spotted milk 3.2%
4 5
4.5 26 Łaciate UHT spotted milk 3.2%
expiry date 2027-08-19
5900820000011 5900820000011 Łaciate
Łaciate UHT spotted milk 3.2% Łaciate UHT spotted milk 3.2%
1 litr

price: 4,69 zł

PLN
1
118
Łaciate UHT spotted milk 3.2%
4 5
4.5 26 Łaciate UHT spotted milk 3.2%
expiry date 2027-09-18
5900820000066 5900820000066 Łaciate
Łaciate UHT spotted milk 3.2% Łaciate UHT spotted milk 3.2%
500 ml
5,40zł/l

price: 2,70 zł

PLN
1
24
Łaciate UHT spotted milk 3.2%
4 5
4.5 17 Łaciate UHT spotted milk 3.2%
expiry date 2027-02-14
5900820000554 5900820000554 Łaciate
Łaciate milk powder 26,5 % Łaciate milk powder 26,5 %
500 g
38,22zł/kg

price: 19,11 zł

PLN
1
16
Łaciate milk powder 26,5 %
5 5
5 15 Łaciate milk powder 26,5 %
expiry date 2027-02-21
5900820012519 5900820012519 Łaciate
Łaciate uht milk 3.8 % fat junior Łaciate uht milk 3.8 % fat junior
1 litr
5,00zł/l

price: 5 zł

PLN
1
14
Łaciate uht milk 3.8 % fat junior
4 5
4.5 13 Łaciate uht milk 3.8 % fat junior
expiry date 2027-08-05
5900820012519 5900820012519 Łaciate
Łaciate uht milk 3.8 % fat junior Łaciate uht milk 3.8 % fat junior
1 litr

price: 5,05 zł

PLN
1
9
Łaciate uht milk 3.8 % fat junior
4 5
4.5 13 Łaciate uht milk 3.8 % fat junior
expiry date 2027-09-06
5900820025038 5900820025038 Łaciate
Łaciate Łaciate Barista Mleko Łaciate Łaciate Barista Mleko
do UHT 1 litr

price: 6,18 zł

PLN
1
10
expiry date
2027-07-30
5900820016296 5900820016296 Łaciate
Łaciate Łaciate Mleko UHT 3,5% Łaciate Łaciate Mleko UHT 3,5%
200 ml
9,35zł/l

price: 1,87 zł

PLN
1
27
expiry date
2027-03-10
5900820016265 5900820016265 Łaciate
Łaciate Łaciate mleko o smaku Łaciate Łaciate mleko o smaku
200 ml
11,80zł/l

price: 2,36 zł

PLN
1
12
expiry date
2027-01-11
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5