Oliwa extra vergine powstaje w wyniku mechanicznego tłoczenia oliwek, tak jak ma to miejsce w przypadku świeżo wyciskanego soku z owoców. Nie podlega żadnym procesom chemicznym, zachowując w pełni swoje wartości odżywcze i zdrowotne.Zamawiaj produkty marki Monini w naszym sklepie internetowym.Twoje zakupy dostarczymy pod same drzwi.Nie tracisz czasu!

 
80053828 Monini
Monini classico olive oil from the Monini classico olive oil from the
first cold pressing 500 ml
62,52zł/l

price: 31,26 zł

PLN
1
3
Monini classico olive oil from the
4 5
4.5 5 Monini classico olive oil from the
expiry date 2028-01-27
8005510001563 8005510001563 Monini
Monini delicato olive oil from the Monini delicato olive oil from the
and mild taste first cold pressing (extra virgin ), with a light 500 ml
58,28zł/l

price: 29,14 zł

PLN
1
2
Monini delicato olive oil from the
5 5
5 3 Monini delicato olive oil from the
expiry date 2027-11-06
8005510006421 8005510006421 Monini
Monini Monini
250 ml
99,40zł/l

price: 24,85 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-06-22
8005510005592 8005510005592 Monini
Monini Monini Aromatyzowana oliwa Monini Monini Aromatyzowana oliwa
z oliwek 250 ml
91,24zł/l

price: 22,81 zł

PLN
1
3
expiry date
2027-08-26
8005510001716 8005510001716 Monini
Monini Monini Gran Fruttato Extra Monini Monini Gran Fruttato Extra
Vergine Extra Virgin Olive Oil 500 ml
58,28zł/l

price: 29,14 zł

PLN
1
4
expiry date
2027-08-27
8005510008500 8005510008500 Monini
Monini Monini Przyprawa na bazie Monini Monini Przyprawa na bazie
z oliwy 250 ml
98,64zł/l

price: 24,66 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-12-10
80481522 Monini
Monini Monini Przyprawa na bazie Monini Monini Przyprawa na bazie
z oliwy 250 ml
91,96zł/l

price: 22,99 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-12-24
80481539 Monini
Monini Monini Przyprawa na bazie Monini Monini Przyprawa na bazie
z oliwy 250 ml
91,24zł/l

price: 22,81 zł

PLN
1
3
expiry date
2027-04-22
80481515 Monini
Monini Monini Przyprawa na bazie Monini Monini Przyprawa na bazie
z oliwy 250 ml
94,44zł/l

price: 23,61 zł

PLN
1
3
expiry date
2027-12-18
8005510004113 8005510004113 Monini
Monini Monini extra virgin olive Monini Monini extra virgin olive
oil classico spray 200 ml
89,00zł/l

price: 17,80 zł

PLN
1
4
Monini Monini extra virgin olive
5 5
5 1 Monini Monini extra virgin olive
expiry date 2027-08-11
8005510001266 8005510001266 Monini
Monini Monini flavored oil with Monini Monini flavored oil with
virgin olive oil ( Extra Virgin ) 250ml lemon 250 ml
94,44zł/l

price: 23,61 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-08-25
8005510001860 8005510001860 Monini
Monini Monini flavored oil with Monini Monini flavored oil with
species of pepper virgin olive oil ( Extra Virgin ) 250ml of 4 250 ml
94,44zł/l

price: 23,61 zł

PLN
1
3
expiry date
2027-08-16
80508878 Monini
Monini Monini flavored oil with Monini Monini flavored oil with
basil virgin olive oil ( Extra Virgin ) 250ml with 250 ml
91,96zł/l

price: 22,99 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-06-17
80481508 Monini
Monini Monini flavored oil with Monini Monini flavored oil with
white truffle virgin olive oil ( Extra Virgin ) 250ml with 250 ml
99,24zł/l

price: 24,81 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-09-03
80054696 Monini
Monini grape seed oil Monini grape seed oil
1 litr

price: 30,25 zł

PLN
1
6
expiry date
2027-11-22
80110910 Monini
Monini grapeseed oil Monini Monini grapeseed oil Monini
grapeseed oil 500 ml
36,38zł/l

price: 18,19 zł

PLN
1
1
Monini grapeseed oil Monini
4 5
4 1 Monini grapeseed oil Monini
expiry date 2027-10-22
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5