Monini
pojemność netto

pojemność netto

250 ml

data przydatności

expiry date:

2027-12-24

pojemność

cena za litr

91,96 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

80481522

price: 22,99 zł

22.99 PLN 2027-12-24 NewCondition
Monini Monini flavored oil with Monini Monini flavored oil with
basil virgin olive oil ( Extra Virgin ) 250ml with 250 ml
91,96zł/l

price: 22,99 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-06-17
Monini Monini flavored oil with Monini Monini flavored oil with
virgin olive oil ( Extra Virgin ) 250ml lemon 250 ml
94,44zł/l

price: 23,61 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-08-25
Monini Monini flavored oil with Monini Monini flavored oil with
species of pepper virgin olive oil ( Extra Virgin ) 250ml of 4 250 ml
94,44zł/l

price: 23,61 zł

PLN
1
3
expiry date
2027-08-16
Monini Monini Przyprawa na bazie Monini Monini Przyprawa na bazie
z oliwy 250 ml
94,44zł/l

price: 23,61 zł

PLN
1
3
expiry date
2027-12-18
Monini Monini flavored oil with Monini Monini flavored oil with
white truffle virgin olive oil ( Extra Virgin ) 250ml with 250 ml
99,24zł/l

price: 24,81 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-09-03
Kujawski virgin oil with garlic Kujawski virgin oil with garlic
250 ml
38,80zł/l

price: 9,70 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-09-18
Kujawski virgin oil with basil Kujawski virgin oil with basil
250 ml
38,80zł/l

price: 9,70 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-06-30
Kujawski virgin oil with tomatoes Kujawski virgin oil with tomatoes
garlic and basil 250 ml
38,80zł/l

price: 9,70 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-11-19
Monini delicato olive oil from the Monini delicato olive oil from the
and mild taste first cold pressing (extra virgin ), with a light 500 ml
58,28zł/l

price: 29,14 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-11-06
Monini Monini Gran Fruttato Extra Monini Monini Gran Fruttato Extra
Vergine Extra Virgin Olive Oil 500 ml
58,28zł/l

price: 29,14 zł

PLN
1
4
expiry date
2027-08-27
Monini classico olive oil from the Monini classico olive oil from the
first cold pressing 500 ml
62,52zł/l

price: 31,26 zł

PLN
1
3
expiry date 2028-01-27
Monini grape seed oil Monini grape seed oil
1 litr

price: 30,25 zł

PLN
1
6
expiry date
2027-11-22
Monini grapeseed oil Monini Monini grapeseed oil Monini
grapeseed oil 500 ml
36,38zł/l

price: 18,19 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-10-22
Monini Monini extra virgin olive Monini Monini extra virgin olive
oil classico spray 200 ml
89,00zł/l

price: 17,80 zł

PLN
1
4
expiry date 2027-08-11
Monini Monini
250 ml
99,40zł/l

price: 24,85 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-06-22
Monini Monini Przyprawa na bazie Monini Monini Przyprawa na bazie
z oliwy 250 ml
91,24zł/l

price: 22,81 zł

PLN
1
3
expiry date
2027-04-22
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5