Products

 
skipoil

There are a lot of plants, which can produce oil. Most oil produced from olives, canola, peanut, sunflower or palm trees. Some oils are used not only in gastronomy, but also as ingredients in cosmetics and even health measures.

z czego:
marka:
5902768584295 5902768584295
Polish canola oil Polish canola oil
1 litr

price: 9,25 zł

PLN
1
108
Polish canola oil
4 5
4.5 9 Polish canola oil
expiry date 2027-09-04
5900012000232 5900012000232 Kujawski
Kujawski canola oil Kujawski canola oil
1 litr

price: 12,18 zł

PLN
1
4
Kujawski canola oil
4 5
4.5 21 Kujawski canola oil
expiry date 2028-03-04
80053828 Monini
Monini classico olive oil from the Monini classico olive oil from the
first cold pressing 500 ml
62,52zł/l

price: 31,26 zł

PLN
1
3
Monini classico olive oil from the
4 5
4.5 5 Monini classico olive oil from the
expiry date 2028-01-27
8005510001563 8005510001563 Monini
Monini delicato olive oil from the Monini delicato olive oil from the
and mild taste first cold pressing (extra virgin ), with a light 500 ml
58,28zł/l

price: 29,14 zł

PLN
1
2
Monini delicato olive oil from the
5 5
5 3 Monini delicato olive oil from the
expiry date 2027-11-06
5900012007866 5900012007866 Kujawski
REDUCED PRICE -10%
Kujawski Kujawski Cold pressed Kujawski Kujawski Cold pressed
flaxseed oil 250 ml
28,76zł/l

price: 7,19 zł

PLN
1
2
Kujawski Kujawski Cold pressed
5 5
5 1 Kujawski Kujawski Cold pressed
expiry date 2026-11-21
5904165172587 5904165172587
REDUCED PRICE -40%
So Well Olej ryżowy So Well Olej ryżowy
1 litr

price: 14,92 zł

PLN
1
2
expiry date
2026-11-30
8005510006421 8005510006421 Monini
Monini Monini
250 ml
99,40zł/l

price: 24,85 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-06-22
8009004810624 8009004810624 Alce Nero
Alce Nero Alce Nero Olive oil Alce Nero Alce Nero Olive oil
extra virgin children BIO 250 ml
129,36zł/l

price: 32,34 zł

PLN
1
1
Alce Nero Alce Nero Olive oil
5 5
5 2 Alce Nero Alce Nero Olive oil
expiry date 2027-08-16
5905279764590 5905279764590
Astron Olej żywokostowy Astron Olej żywokostowy
z gojnikiem 100 ml
199,90zł/l

price: 19,99 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-03-30
8004123000284 8004123000284 Basso
Basso Basso Extra virgin olive oil Basso Basso Extra virgin olive oil
500 ml
57,16zł/l

price: 28,58 zł

PLN
1
6
Basso Basso Extra virgin olive oil
5 5
5 1 Basso Basso Extra virgin olive oil
expiry date 2028-02-28
8004123002752 8004123002752 Basso
Basso Basso Olive pomace oil Basso Basso Olive pomace oil
500 ml
38,92zł/l

price: 19,46 zł

PLN
1
3
Basso Basso Olive pomace oil
5 5
5 2 Basso Basso Olive pomace oil
expiry date 2027-12-12
80140139 Basso
Basso Basso Olive-pomace oil Basso Basso Olive-pomace oil
1 litr

price: 32,99 zł

PLN
1
6
expiry date
2027-12-30
5903351623063 5903351623063 Big Nature
Big Nature Big Nature Bio Cold Big Nature Big Nature Bio Cold
pressed hemp oil 250 ml
103,96zł/l

price: 25,99 zł

PLN
1
1
Big Nature Big Nature Bio Cold
5 5
5 1 Big Nature Big Nature Bio Cold
expiry date 2027-04-30
5903351623100 5903351623100 Big Nature
Big Nature Big Nature Bio Extra Big Nature Big Nature Bio Extra
virgin avocado oil 250 ml
130,20zł/l

price: 32,55 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-12-31
5903351629201 5903351629201 Big Nature
Big Nature Big Nature Cold pressed Big Nature Big Nature Cold pressed
milk thistle oil 500 ml
49,16zł/l

price: 24,58 zł

PLN
1
2
Big Nature Big Nature Cold pressed
5 5
5 1 Big Nature Big Nature Cold pressed
expiry date 2027-06-30
5903351623551 5903351623551 Big Nature
Big Nature Big Nature Cold pressed Big Nature Big Nature Cold pressed
sweet almond oil 250 ml
82,08zł/l

price: 20,52 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-09-30
5905745620801 5905745620801 Big Nature
Big Nature Big Nature Olej lniany Big Nature Big Nature Olej lniany
tłoczony 1 litr

price: 26,34 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-02-17
5907752683800 5907752683800 Bio Food
Bio Food Bio Food Virgin Coconut Bio Food Bio Food Virgin Coconut
Oil BIO 260 ml
86,08zł/l

price: 22,38 zł

PLN
1
1
Bio Food Bio Food Virgin Coconut
4 5
4 3 Bio Food Bio Food Virgin Coconut
expiry date 2028-02-19
4260355583115 4260355583115 Bio Planete
Bio Planete Bio Planete Coconut Bio Planete Bio Planete Coconut
oil, odorless, BIO 400 ml
77,85zł/l

price: 31,14 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-10-01
4260355581722 4260355581722 Bio Planete
Bio Planete Bio Planete Cooking Bio Planete Bio Planete Cooking
BIO
Bio Planete Cooking oil with Ghee BIO Bio Planete Cooking oil with Ghee BIO
oil with Ghee BIO 500 ml
85,12zł/l

price: 42,56 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-02-28
4260355585652 4260355585652 Bio Planete
Bio Planete Bio Planete Pizza and Bio Planete Bio Planete Pizza and
Pasta Oil with chili and tomato flavor 250 ml
114,52zł/l

price: 28,63 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-06-30
3445020007887 3445020007887 Bio Planete
Bio Planete Bio Planete Shea oil Bio Planete Bio Planete Shea oil
refined BIO 200 ml
223,35zł/l

price: 44,67 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-06-30
4260355585874 4260355585874 Bio Planete
Bio Planete Bio Planete Virgin BIO Bio Planete Bio Planete Virgin BIO
Coconut Oil 950 ml
76,83zł/l

price: 72,99 zł

PLN
1
1
Bio Planete Bio Planete Virgin BIO
5 5
5 1 Bio Planete Bio Planete Virgin BIO
expiry date 2027-07-07
3445020002530 3445020002530 Bio Planete
Bio Planete Bio Planete olive oil Bio Planete Bio Planete olive oil
Extra virgin BIO 500 ml
72,90zł/l

price: 36,45 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-10-01
3445020001755 3445020001755 Bio Planete
Bio Planete Bio Planete olive oil Bio Planete Bio Planete olive oil
for frying BIO 500 ml
94,28zł/l

price: 47,14 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-01-01
3445020002554 3445020002554 Bio Planete
Bio Planete Bio Planete sunflower Bio Planete Bio Planete sunflower
oil BIO virgin 500 ml
35,64zł/l

price: 17,82 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-06-01
8010445005845 8010445005845
Clemete Oliwa z oliwek Clemete Oliwa z oliwek
500 ml
63,98zł/l

price: 31,99 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-09-20
5905563491003 5905563491003
Jongga Kimchi classic Jongga Kimchi classic
300 g
39,97zł/kg

price: 11,99 zł

PLN
1
11
expiry date
2026-12-10
5900012007842 5900012007842 Kujawski
Kujawski Kujawski Cold pressed Kujawski Kujawski Cold pressed
sunflower oil 250 ml
42,56zł/l

price: 10,64 zł

PLN
1
4
expiry date
2027-01-22
5900012009754 5900012009754 Kujawski
Kujawski Kujawski Rapeseed oil Kujawski Kujawski Rapeseed oil
with rosemary, oregano and basil 250 ml
38,72zł/l

price: 9,68 zł

PLN
1
2
Kujawski Kujawski Rapeseed oil
5 5
5 1 Kujawski Kujawski Rapeseed oil
expiry date 2027-10-16
8005510005592 8005510005592 Monini
Monini Monini Aromatyzowana oliwa Monini Monini Aromatyzowana oliwa
z oliwek 250 ml
91,24zł/l

price: 22,81 zł

PLN
1
3
expiry date
2027-08-26
8005510001716 8005510001716 Monini
Monini Monini Gran Fruttato Extra Monini Monini Gran Fruttato Extra
Vergine Extra Virgin Olive Oil 500 ml
58,28zł/l

price: 29,14 zł

PLN
1
4
expiry date
2027-08-27
8005510008500 8005510008500 Monini
Monini Monini Przyprawa na bazie Monini Monini Przyprawa na bazie
z oliwy 250 ml
98,64zł/l

price: 24,66 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-12-10
80481522 Monini
Monini Monini Przyprawa na bazie Monini Monini Przyprawa na bazie
z oliwy 250 ml
91,96zł/l

price: 22,99 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-12-24
80481539 Monini
Monini Monini Przyprawa na bazie Monini Monini Przyprawa na bazie
z oliwy 250 ml
91,24zł/l

price: 22,81 zł

PLN
1
3
expiry date
2027-04-22
80481515 Monini
Monini Monini Przyprawa na bazie Monini Monini Przyprawa na bazie
z oliwy 250 ml
94,44zł/l

price: 23,61 zł

PLN
1
3
expiry date
2027-12-18
8005510004113 8005510004113 Monini
Monini Monini extra virgin olive Monini Monini extra virgin olive
oil classico spray 200 ml
89,00zł/l

price: 17,80 zł

PLN
1
4
Monini Monini extra virgin olive
5 5
5 1 Monini Monini extra virgin olive
expiry date 2027-08-11
8005510001266 8005510001266 Monini
Monini Monini flavored oil with Monini Monini flavored oil with
virgin olive oil ( Extra Virgin ) 250ml lemon 250 ml
94,44zł/l

price: 23,61 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-08-25
8005510001860 8005510001860 Monini
Monini Monini flavored oil with Monini Monini flavored oil with
species of pepper virgin olive oil ( Extra Virgin ) 250ml of 4 250 ml
94,44zł/l

price: 23,61 zł

PLN
1
3
expiry date
2027-08-16
80508878 Monini
Monini Monini flavored oil with Monini Monini flavored oil with
basil virgin olive oil ( Extra Virgin ) 250ml with 250 ml
91,96zł/l

price: 22,99 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-06-17
80481508 Monini
Monini Monini flavored oil with Monini Monini flavored oil with
white truffle virgin olive oil ( Extra Virgin ) 250ml with 250 ml
99,24zł/l

price: 24,81 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-09-03
5200102950028 5200102950028
Mylopotamos Oliwa z oliwek extra Mylopotamos Oliwa z oliwek extra
500 ml
65,50zł/l

price: 32,75 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-07-15
5902020648543 5902020648543
Olandia Cold-pressed BIO rapeseed Olandia Cold-pressed BIO rapeseed
oil for frying 500 ml
45,98zł/l

price: 22,99 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-04-23
5900012006043 5900012006043 Oleo
Oleo Oleo vegetable oil universal Oleo Oleo vegetable oil universal
900 ml
9,99zł/l

price: 8,99 zł

PLN
1
15
Oleo Oleo vegetable oil universal
4 5
4.5 7 Oleo Oleo vegetable oil universal
expiry date 2027-11-17
5907078675022 5907078675022 Oleofarm
Oleofarm Oleofarm linseed oil Cold Oleofarm Oleofarm linseed oil Cold
Pressed 250 ml
90,24zł/l

price: 22,56 zł

PLN
1
3
Oleofarm Oleofarm linseed oil Cold
5 5
5 2 Oleofarm Oleofarm linseed oil Cold
expiry date 2027-01-30
3445020002615 3445020002615 Bio Planete
Bio Planete Planete Bio oil for Bio Planete Planete Bio oil for
cooking and frying BIO 500 ml
39,98zł/l

price: 19,99 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-12-30
5905999153063 5905999153063
Smak dla Ciebie Olej Smak dla Ciebie Olej
słonecznikowy 900 ml
10,13zł/l

price: 9,12 zł

PLN
1
12
expiry date
2027-08-19
5900012003196 5900012003196 Kujawski
Kujawski canola oil virgin oil , Kujawski canola oil virgin oil ,
flaxseed and wheat germ 750 ml
19,99zł/l

price: 14,99 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-10-03
80054696 Monini
Monini grape seed oil Monini grape seed oil
1 litr

price: 30,25 zł

PLN
1
6
expiry date
2027-11-22
80110910 Monini
Monini grapeseed oil Monini Monini grapeseed oil Monini
grapeseed oil 500 ml
36,38zł/l

price: 18,19 zł

PLN
1
1
Monini grapeseed oil Monini
4 5
4 1 Monini grapeseed oil Monini
expiry date 2027-10-22
3375190016016 3375190016016 Brochenin
Brochenin j sunflower oil omega 6 Brochenin j sunflower oil omega 6
bio 750 ml
30,12zł/l

price: 22,59 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-06-01
3445020223508 3445020223508 Bio Planete
Bio Planete olive oil Organic Bio Planete olive oil Organic
extra virgin 1 l

price: 71,15 zł

PLN
1
1
Bio Planete olive oil Organic
5 5
5 1 Bio Planete olive oil Organic
expiry date 2027-04-30
8009004500037 8009004500037 Alce Nero
Alce Nero olive oil extra Virgin Alce Nero olive oil extra Virgin
750 ml
93,83zł/l

price: 70,37 zł

PLN
1
1
Alce Nero olive oil extra Virgin
5 5
5 3 Alce Nero olive oil extra Virgin
expiry date 2027-08-23
3445020205719 3445020205719 Bio Planete
Bio Planete salad oil ecological Bio Planete salad oil ecological
500 ml
47,98zł/l

price: 23,99 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-03-30
5907078675046 5907078675046 Oleofarm
Oleofarm sesame Oil Oleofarm sesame Oil
250 ml
138,36zł/l

price: 34,59 zł

PLN
1
1
Oleofarm sesame Oil
4 5
4.5 3 Oleofarm sesame Oil
expiry date 2027-05-30
5900311000209 5900311000209 Bartek
Bartek sunflower oil Bartek sunflower oil
1 litr

price: 12,33 zł

PLN
1
9
Bartek sunflower oil
4 5
4.5 5 Bartek sunflower oil
expiry date 2027-09-28
5900012004834 5900012004834 Kujawski
Kujawski virgin oil with basil Kujawski virgin oil with basil
250 ml
38,80zł/l

price: 9,70 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-06-30
5900012004827 5900012004827 Kujawski
Kujawski virgin oil with garlic Kujawski virgin oil with garlic
250 ml
38,80zł/l

price: 9,70 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-09-18
5900012004858 5900012004858 Kujawski
Kujawski virgin oil with tomatoes Kujawski virgin oil with tomatoes
garlic and basil 250 ml
38,80zł/l

price: 9,70 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-11-19
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5