Basso Extra virgin olive oil

Basso
51Basso Extra virgin olive oil
Najwyższa kategoria oliwy z oliwek, uzyskana bezpośrednio z oliwek i wyłącznie za pomocą środków mechanicznych. Oliwa uzyskiwana na zimno Najlepsza do konsumpcji na surowo jako dodatek do sałatek i sosów.
Basso Extra virgin olive oilBasso Extra virgin olive oil
pojemność netto

pojemność netto

500 ml

data przydatności

expiry date:

2028-02-28

pojemność

cena za litr

57,16 zł / l

kraj

Country of origin

Produkt UE

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8004123000284

8004123000284

price: 28,58 zł

buy 6 szt. for 28.15 zł/szt
28.58 PLN 2028-02-28 NewCondition
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 ml
Wartość energetyczna3389 kJ/824 kcal
Tłuszcz91,6 g
w tym kwasy tłuszczowe:
nasycone13 g
jednonienasycone69,6 g
wielonienasycone9 g
Węglowodany0 g
w tym cukry0 g
Białko0 g
Sól0 g

Najwyższa kategoria oliwy z oliwek, uzyskana bezpośrednio z oliwek i wyłącznie za pomocą środków mechanicznych. Oliwa uzyskiwana na zimno Najlepsza do konsumpcji na surowo jako dodatek do sałatek i sosów.
brand:Basso
Legally regulated product name:Oliwa z oliwek najwyższej jakości z pierwszego tłoczenia.
Storage:W niskiej temperaturze gęstnieje, co nie ma wpływu na jakość oliwy i ustępuje w temperaturze pokojowej. Przechowywać w zamkniętym opakowaniu, w ciemnym i chłodnym miejscu.
Type of packaging:Butelka
Country of origin:Produkt UE
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Monini delicato olive oil from the Monini delicato olive oil from the
    and mild taste first cold pressing (extra virgin ), with a light 500 ml
    58,28zł/l

    price: 29,14 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2027-11-06
    Monini Monini Gran Fruttato Extra Monini Monini Gran Fruttato Extra
    Vergine Extra Virgin Olive Oil 500 ml
    58,28zł/l

    price: 29,14 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date
    2027-08-27
    Monini classico olive oil from the Monini classico olive oil from the
    first cold pressing 500 ml
    62,52zł/l

    price: 31,26 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2028-01-27
    Bio Planete Bio Planete olive oil Bio Planete Bio Planete olive oil
    Extra virgin BIO 500 ml
    72,90zł/l

    price: 36,45 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2027-10-01
    Basso Basso Olive pomace oil Basso Basso Olive pomace oil
    500 ml
    38,92zł/l

    price: 19,46 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2027-12-12
    Monini grapeseed oil Monini Monini grapeseed oil Monini
    grapeseed oil 500 ml
    36,38zł/l

    price: 18,19 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-10-22
    Bio Planete salad oil ecological Bio Planete salad oil ecological
    500 ml
    47,98zł/l

    price: 23,99 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2027-03-30
    Bio Planete Planete Bio oil for Bio Planete Planete Bio oil for
    cooking and frying BIO 500 ml
    39,98zł/l

    price: 19,99 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2027-12-30
    Basso Basso Olive-pomace oil Basso Basso Olive-pomace oil
    1 litr

    price: 32,99 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date
    2027-12-30
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5