canola oil

Kujawski
55
Bardzo dobry. Polecamcanola oil
421canola oil
Z pierwszego tłoczenia, czyli bez ekstrakcji chemicznej. Naturalne źródło kwasów omega-3, witaminy E i K Pierwsze tłoczenie (czyli bez ekstrakcji chemicznej) Idealny do: - smażenia - pieczenia - sałatek
canola oilcanola oil
pojemność netto

pojemność netto

1 litr

data przydatności

expiry date:

2028-03-04

pojemność

cena za litr

12,18 zł / l

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900012000232

5900012000232

price: 12,18 zł

12.18 PLN 2028-03-04 NewCondition
100 % rafinowany olej rzepakowy z pierwszego tłoczenia, filtrowany na zimno
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza 1 łyżka stołowa (10 g)
Wartość energetyczna370 kJ/90 kcal
Tłuszcz/ w tym:10,0 g
- kwasy nasycone0,8 g
- jednonienasycone6,6 g
- wielonienasycone2,7 g
Węglowodany0 g
- w tym cukry0 g
Białko0 g
Sól0 g
Witamina E* [mg]2,5 (20,8 %**)
Witamina K* [μg]7,5 (10 %**)
Kwasy Omega 30,8 g
*naturalna zawartość
** % dziennych referencyjnych wartości spożycia
Butelka zawiera 91 łyżek stołowych.

Z pierwszego tłoczenia, czyli bez ekstrakcji chemicznej. Naturalne źródło kwasów omega-3, witaminy E i K Pierwsze tłoczenie (czyli bez ekstrakcji chemicznej) Idealny do: - smażenia - pieczenia - sałatek
Features:z pierwszego tłoczenia, omega-3 i wit. E i K
brand:Kujawski
Legally regulated product name:Olej rzepakowy z pierwszego tłoczenia, filtrowany na zimno.
Other information:PCBC Certyfikat Q
Storage:Najlepiej spożyć przed: data na górnej części butelki. Przechowywać w chłodnym i ciemnym miejscu.
Type of packaging:Butelka
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 21 ocen.

  • Joanna R. , 2018-09-27 16:45:52Bardzo dobry. Polecam



Polish canola oil Polish canola oil
1 litr

price: 9,25 zł

PLN
1
108
expiry date 2027-09-04
Monini grape seed oil Monini grape seed oil
1 litr

price: 30,25 zł

PLN
1
6
expiry date
2027-11-22
Bartek sunflower oil Bartek sunflower oil
1 litr

price: 12,33 zł

PLN
1
9
expiry date 2027-09-28
Basso Basso Olive-pomace oil Basso Basso Olive-pomace oil
1 litr

price: 32,99 zł

PLN
1
6
expiry date
2027-12-30
REDUCED PRICE -40%
So Well Olej ryżowy So Well Olej ryżowy
1 litr

price: 14,92 zł

PLN
1
2
expiry date
2026-11-30
Big Nature Big Nature Olej lniany Big Nature Big Nature Olej lniany
tłoczony 1 litr

price: 26,34 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-02-17
Oleo Oleo vegetable oil universal Oleo Oleo vegetable oil universal
900 ml
9,99zł/l

price: 8,99 zł

PLN
1
15
expiry date 2027-11-17
Olandia Cold-pressed BIO rapeseed Olandia Cold-pressed BIO rapeseed
oil for frying 500 ml
45,98zł/l

price: 22,99 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-04-23
Kujawski Kujawski Rapeseed oil Kujawski Kujawski Rapeseed oil
with rosemary, oregano and basil 250 ml
38,72zł/l

price: 9,68 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-10-16
Kujawski canola oil virgin oil , Kujawski canola oil virgin oil ,
flaxseed and wheat germ 750 ml
19,99zł/l

price: 14,99 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-10-03
Kujawski virgin oil with garlic Kujawski virgin oil with garlic
250 ml
38,80zł/l

price: 9,70 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-09-18
Kujawski virgin oil with basil Kujawski virgin oil with basil
250 ml
38,80zł/l

price: 9,70 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-06-30
Kujawski virgin oil with tomatoes Kujawski virgin oil with tomatoes
garlic and basil 250 ml
38,80zł/l

price: 9,70 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-11-19
REDUCED PRICE -10%
Kujawski Kujawski Cold pressed Kujawski Kujawski Cold pressed
flaxseed oil 250 ml
28,76zł/l

price: 7,19 zł

PLN
1
2
expiry date 2026-11-21
Kujawski Kujawski Cold pressed Kujawski Kujawski Cold pressed
sunflower oil 250 ml
42,56zł/l

price: 10,64 zł

PLN
1
4
expiry date
2027-01-22
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5