Kujawski Cold pressed sunflower oil

Kujawski To produkt 100 % naturalny, będący źródłem witaminy E Stanowi doskonały dodatek do: sałatek i surówek dressingów past do kanapek gotowych dań Smacznego!
Kujawski Cold pressed sunflower oilKujawski Cold pressed sunflower oil
pojemność netto

pojemność netto

250 ml

data przydatności

expiry date:

2027-01-22

pojemność

cena za litr

42,56 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900012007842

5900012007842

price: 10,64 zł

10.64 PLN 2027-01-22 NewCondition
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza 1 łyżka stołowa (10 g)
Wartość energetyczna370 kJ
Tłuszcz / w tym:10,0 g
- kwasy nasycone1,1 g
- jednonienasycone2,6 g
- wielonienasycone6,3 g
Węglowodany0 g
- w tym cukry0 g
Białko0 g
Sól0 g
Witamina E*6 mg (50 %**)
* naturalna zawartość
**% dziennych referencyjnych wartości spożycia
Butelka zawiera 23 łyżki stołowe.

To produkt 100 % naturalny, będący źródłem witaminy E Stanowi doskonały dodatek do: sałatek i surówek dressingów past do kanapek gotowych dań Smacznego!
Features:naturalne źródło wit. E, słonecznik
brand:Kujawski
Storage:Przechowywać w chłodnym i ciemnym miejscu. W oleju może pojawić się naturalny osad.
Type of packaging:Butelka
Producer's address:ZT "Kruszwica" S.A. ul. Niepodległości 42 88-150 Kruszwica
Return address:Bunge Polska Sp.zo.o. ul. Niepodległości 42 88-150 Kruszwica
Monini Monini flavored oil with Monini Monini flavored oil with
basil virgin olive oil ( Extra Virgin ) 250ml with 250 ml
91,96zł/l

price: 22,99 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-06-17
Monini Monini flavored oil with Monini Monini flavored oil with
virgin olive oil ( Extra Virgin ) 250ml lemon 250 ml
94,44zł/l

price: 23,61 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-08-25
Monini Monini flavored oil with Monini Monini flavored oil with
species of pepper virgin olive oil ( Extra Virgin ) 250ml of 4 250 ml
94,44zł/l

price: 23,61 zł

PLN
1
3
expiry date
2027-08-16
Monini Monini Przyprawa na bazie Monini Monini Przyprawa na bazie
z oliwy 250 ml
94,44zł/l

price: 23,61 zł

PLN
1
3
expiry date
2027-12-18
Monini Monini flavored oil with Monini Monini flavored oil with
white truffle virgin olive oil ( Extra Virgin ) 250ml with 250 ml
99,24zł/l

price: 24,81 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-09-03
Monini Monini Przyprawa na bazie Monini Monini Przyprawa na bazie
z oliwy 250 ml
91,96zł/l

price: 22,99 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-12-24
Kujawski virgin oil with garlic Kujawski virgin oil with garlic
250 ml
38,80zł/l

price: 9,70 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-09-18
Kujawski virgin oil with basil Kujawski virgin oil with basil
250 ml
38,80zł/l

price: 9,70 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-06-30
Kujawski canola oil Kujawski canola oil
1 litr

price: 12,18 zł

PLN
1
4
expiry date 2028-03-04
Kujawski canola oil virgin oil , Kujawski canola oil virgin oil ,
flaxseed and wheat germ 750 ml
19,99zł/l

price: 14,99 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-10-03
Kujawski virgin oil with tomatoes Kujawski virgin oil with tomatoes
garlic and basil 250 ml
38,80zł/l

price: 9,70 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-11-19
REDUCED PRICE -10%
Kujawski Kujawski Cold pressed Kujawski Kujawski Cold pressed
flaxseed oil 250 ml
28,76zł/l

price: 7,19 zł

PLN
1
2
expiry date 2026-11-21
Kujawski Kujawski Rapeseed oil Kujawski Kujawski Rapeseed oil
with rosemary, oregano and basil 250 ml
38,72zł/l

price: 9,68 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-10-16
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5