Big Nature Bio Extra virgin avocado oil

Big Nature Ekologiczny olej z awokado extra virgin otrzymywany przez tłoczenie na zimno i filtrację. Tłoczony na zimno organiczny olej z awokado posiada zielonkawy kolor, lekki orzechowy smak i zapach świeżego miąższu owocowego. Ze względu na swój wspaniały kolor i właściwości jest powszechnie używany jako cenny dodatek do sałatek i wielu innych potraw. Przyjmuje się, że nawet jedna trzecia uprawianych owoców awokado jest wykorzystywana do wyrobu oleju.
Big Nature Bio Extra virgin avocado oilBig Nature Bio Extra virgin avocado oil
BIO
pojemność netto

pojemność netto

250 ml

data przydatności

expiry date:

2027-12-31

pojemność

cena za litr

130,20 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5903351623100

5903351623100

price: 32,55 zł

32.55 PLN 2027-12-31 NewCondition
100 % oleju bio z awokado
Wartości odżywcze (%)Wartości odżywcze na 100 g
Wartość energetyczna3760 kJ/900 kcal
Tłuszcz100 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone17 g
w tym kwasy tłuszczowe jednonienasycone69,3 g
w tym kwasy tłuszczowe wielonienasycone13,3 g
Węglowodany0 g
w tym cukry0 g
Błonnik0 g
Białko0 g
Sól0 g

Ekologiczny olej z awokado extra virgin otrzymywany przez tłoczenie na zimno i filtrację. Tłoczony na zimno organiczny olej z awokado posiada zielonkawy kolor, lekki orzechowy smak i zapach świeżego miąższu owocowego. Ze względu na swój wspaniały kolor i właściwości jest powszechnie używany jako cenny dodatek do sałatek i wielu innych potraw. Przyjmuje się, że nawet jedna trzecia uprawianych owoców awokado jest wykorzystywana do wyrobu oleju.
Features:produkt dla vegan
brand:Big Nature
About the brand:Big Nature Dla klimatu Zmieniamy się dla Was!
Legally regulated product name:Bio olej z avocado tłoczony na zimno.
Other information:Unijne logo rolnictwa ekologicznego - PL-EKO-04 Rolnictwo UE/spoza UE
Storage:Przechowywać w chłodnym, suchym i zacienionym miejscu.
Preparation and use:Przeznaczone do bezpośredniego spożycia lub jako dodatek do zup, sosów czy sałatek.
Type of packaging:Butelka
Producer's address:
Return address:
Monini Monini flavored oil with Monini Monini flavored oil with
basil virgin olive oil ( Extra Virgin ) 250ml with 250 ml
91,96zł/l

price: 22,99 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-06-17
Monini Monini flavored oil with Monini Monini flavored oil with
virgin olive oil ( Extra Virgin ) 250ml lemon 250 ml
94,44zł/l

price: 23,61 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-08-25
Monini Monini flavored oil with Monini Monini flavored oil with
species of pepper virgin olive oil ( Extra Virgin ) 250ml of 4 250 ml
94,44zł/l

price: 23,61 zł

PLN
1
3
expiry date
2027-08-16
Monini Monini Przyprawa na bazie Monini Monini Przyprawa na bazie
z oliwy 250 ml
94,44zł/l

price: 23,61 zł

PLN
1
3
expiry date
2027-12-18
Monini Monini flavored oil with Monini Monini flavored oil with
white truffle virgin olive oil ( Extra Virgin ) 250ml with 250 ml
99,24zł/l

price: 24,81 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-09-03
Monini Monini Przyprawa na bazie Monini Monini Przyprawa na bazie
z oliwy 250 ml
91,96zł/l

price: 22,99 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-12-24
Kujawski virgin oil with garlic Kujawski virgin oil with garlic
250 ml
38,80zł/l

price: 9,70 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-09-18
Kujawski virgin oil with basil Kujawski virgin oil with basil
250 ml
38,80zł/l

price: 9,70 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-06-30
Big Nature Big Nature Erythritol Big Nature Big Nature Erythritol
1 kg

price: 25,34 zł

PLN
1
7
expiry date
2029-02-06
Big Nature Big Nature Ground Big Nature Big Nature Ground
fenugreek 100 g
43,80zł/kg

price: 4,38 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-12-31
Big Nature Big Nature Student Big Nature Big Nature Student
Blend 200 g
43,20zł/kg

price: 8,64 zł

PLN
1
5
expiry date
2027-03-31
Big Nature Big Nature Pink Big Nature Big Nature Pink
Himalayan salt, fine 1.1 kg
8,17zł/kg

price: 8,99 zł

PLN
1
6
expiry date 2030-05-31
Big Nature Big Nature Dried cut Big Nature Big Nature Dried cut
cranberries 150 g
57,20zł/kg

price: 8,58 zł

PLN
1
3
expiry date
2028-03-17
Big Nature Big Nature Bio Cold Big Nature Big Nature Bio Cold
pressed hemp oil 250 ml
103,96zł/l

price: 25,99 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-04-30
Big Nature Big Nature Bio Salmeana Big Nature Big Nature Bio Salmeana
premium agave syrup 340 g
41,15zł/kg

price: 13,99 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-06-03
Big Nature Big Nature Cold pressed Big Nature Big Nature Cold pressed
sweet almond oil 250 ml
82,08zł/l

price: 20,52 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-09-30
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5