Witamy na stronie sklepu internetowego Nimm2. Różnorodny kształt żelków pozwala na układanie z nich wesołych buziek o cytrynowych głowach, malinowych oczach i pomarańczowych ustach. Smakują świetnie, sprawiają dużo zabawy i wywołują uśmiech na twarzy… a przecież śmiech to zdrowie! Produkty Nimm2 możesz kupić w naszym sklepie internetowym z dostawą pod dowolny adres w Polsce, a także za granicę. Spróbuj wszystkich smaków żelków i cukierków Nimm2. Zamów dziś, a już paczka może dotrzeć na miejsce. Zrób słodki prezent sobie lub swoim bliskim.

 
4014400907278 4014400907278 Nimm2
Nimm2 Laugh enriched with vitamins Nimm2 Laugh enriched with vitamins
, fruit jellies 100 g
49,90zł/kg

price: 4,99 zł

PLN
1
14
Nimm2 Laugh enriched with vitamins
5 5
5 4 Nimm2 Laugh enriched with vitamins
expiry date 2027-03-30
4014400917062 4014400917062 Nimm2
Nimm2 Laugh jelly beans fortified Nimm2 Laugh jelly beans fortified
with vitamins Sokkia 90 g
55,44zł/kg

price: 4,99 zł

PLN
1
17
Nimm2 Laugh jelly beans fortified
5 5
5 7 Nimm2 Laugh jelly beans fortified
expiry date 2027-06-30
4014400911039 4014400911039 Nimm2
Nimm2 Laugh sour jelly beans Nimm2 Laugh sour jelly beans
fortified with vitamins 100 g
49,90zł/kg

price: 4,99 zł

PLN
1
13
Nimm2 Laugh sour jelly beans
5 5
5 2 Nimm2 Laugh sour jelly beans
expiry date 2027-04-30
4014400922950 4014400922950 Nimm2
Nimm2 Nimm2 Śmiejżelki Heroes Nimm2 Nimm2 Śmiejżelki Heroes
Fruit jellies enriched with vitamins 90 g
55,44zł/kg

price: 4,99 zł

PLN
1
10
Nimm2 Nimm2 Śmiejżelki Heroes
5 5
5 3 Nimm2 Nimm2 Śmiejżelki Heroes
expiry date 2027-03-30
4014400937572 4014400937572 Nimm2
Nimm2 nimm2 Śmiejżelki Happies Nimm2 nimm2 Śmiejżelki Happies
kwaśne 130 g
38,38zł/kg

price: 4,99 zł

PLN
1
17
expiry date
2027-01-30
4014400925760 4014400925760 Nimm2
Nimm2 nimm2 Śmiejżelki Happies Nimm2 nimm2 Śmiejżelki Happies
Żelki 130 g
38,38zł/kg

price: 4,99 zł

PLN
1
3
expiry date
2027-03-30
4014400925760 4014400925760 Nimm2
Nimm2 nimm2 Śmiejżelki Happies Nimm2 nimm2 Śmiejżelki Happies
Żelki 130 g
39,54zł/kg

price: 5,14 zł

PLN
1
4
expiry date
2027-05-31
4014400908565 4014400908565 Nimm2
Nimm2 stuffed with orange and Nimm2 stuffed with orange and
lemon candies fortified with vitamins 90 g
55,44zł/kg

price: 4,99 zł

PLN
1
3
Nimm2 stuffed with orange and
4 5
4.5 11 Nimm2 stuffed with orange and
expiry date 2027-06-30
4014400908565 4014400908565 Nimm2
Nimm2 stuffed with orange and Nimm2 stuffed with orange and
lemon candies fortified with vitamins 90 g
56,56zł/kg

price: 5,09 zł

PLN
1
5
Nimm2 stuffed with orange and
4 5
4.5 11 Nimm2 stuffed with orange and
expiry date 2027-08-30
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5