Nimm2 Śmiejżelki Heroes Fruit jellies enriched with vitamins

| Wartości odżywcze (%) | Na 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1415 kJ |
| Wartość energetyczna | 333 kcal |
| Tłuszcz | 0,1 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | <0,1 g |
| Węglowodany | 76,1 g |
| w tym cukry | 52,4 g |
| Białko | 5,8 g |
| Sól | 0,10 g |
| Zawartość witamin na 100 g | |
| Niacyna | 15,6 mg |
| Witamina E | 10,3 mg |
| Kwas pantotenowy | 7,4 mg |
| Witamina B₆ | 1,5 mg |
| Biotyna | 50 μg |
| Witamina B₁₂ | 2,2 μg |
| Mleko : | Może zawierać |
How to add an opinion?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5
Na podstawie 3 ocen.
- Marek , 2025-08-21 20:06:25Ok.Smaczne
- Sebastian , 2025-08-21 10:34:30Smaczne
syrop glukozowy, cukier, żelatyna, dekstroza, soki owocowe odtworzone z zagęszczonego soku owoców: jabłko, truskawka, malina, pomarańcza, cytryna, ananas, kwas: kwas cytrynowy(...)
price: 4,62 zł
PLN https://en.dodomku.pl/jelly_beans_Golden_Bears/18327.htmlcukier, syrop glukozowy, żelatyna, kwas: kwas cytrynowy, koncentraty owocowe i roślinne: rzodkiew, marchew, aromat, syrop z cukru inwertowanego
price: 4,82 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Primavera_strawberry_jelly_beans_truskawkowe/20238.htmlsyrop glukozowy, cukier, żelatyna, sok winogronowy (5 %) z zagęszczonego soku z winogron, kwasy (kwas cytrynowy, kwas mlekowy), aromaty, koncentraty (czarna marchew, spirulina(...)
price: 4,99 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Laugh_enriched_with_vitamins_._fruit_jellies_witaminami_owocowe/29159.htmlcukier, syrop glukozowy, sok winogronowy (5 %) z zagęszczonego soku z winogron, żelatyna, kwasy (kwas jabłkowy, kwas cytrynowy, kwas mlekowy), skrobia modyfikowana, substancja(...)
price: 4,99 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Laugh_sour_jelly_beans_fortified_with_vitamins_witaminami_kwasne/29161.htmlsyrop glukozowy*, cukier trzcinowy nierafinowany*, substancja żelująca: pektyna, koncentraty owocowe 3,7% (jabłkowy* 0,9%, pomarańczowy* 0,77%, cytrynowy* 0,52%, z czarnej por(...)
price: 11,18 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Bio_Planet_Misie_Gummies_without_gelatine_BIO_glutenfree_bezglutenowe_BIO/39176.html2027-06-28
cukier, sok jabłkowy z zagęszczonego soku jabłkowego (25 %), syrop glukozowy, mąka pszenna, tłuszcz rośliny (palmowy, shea), regulatory kwasowości: kwas jabłkowy, kwas cytryno(...)
price: 3,99 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Zozole_rainbow_jelly_beans_with_sour_cupcakes_posypka/39436.htmlcukier, sok jabłkowy z zagęszczonego soku jabłkowego (25 %), syrop glukozowy, mąka pszenna, tłuszcz roślinny (palmowy, shea), substancja utrzymująca wilgoć: glicerol, regulato(...)
price: 3,99 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Zozole_sticks_._fruit_jellies_with_sugar_paste_z_pasta_cukrowa/39437.htmlcukier, sok jabłkowy z zagęszczonego soku jabłkowego (25 %), syrop glukozowy, mąka pszenna, tłuszcz rośliny (palmowy, shea), regulatory kwasowości: kwas jabłkowy, kwas cytryno(...)
price: 4,11 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Zozole_sticks_gumdrops_with_the_taste_of_coli_superkwasne_superkwasne/43697.html2027-03-30
syrop glukozowy, cukier, syrop glukozowo-fruktozowy, zagęszczone soki owocowe 1,3%* (z pomarańczy, limonek, cytryn, czerwonych pomarańczy, aronii, czarnego bzu), kwas (kwas cy(...)
price: 4,62 zł
PLN https://en.dodomku.pl/stuffed_with_orange_and_lemon_candies_fortified_with_vitamins_pomaranczowe_i_cytrynowe_wzbogacone_witaminami/35043.htmlsyrop glukozowy, cukier, żelatyna, sok winogronowy (5 %) z zagęszczonego soku z winogron, kwasy (kwas cytrynowy, kwas mlekowy), aromaty, koncentraty (czarna marchew, spirulina(...)
price: 3,74 zł
PLN https://en.dodomku.pl/nimm2_Smiejzelki_Happies_Zelki_owocowe_wzbogacone_witaminami/127645_2404817_374.html2026-07-30






Shopping Cart