Products

 
5907814662507 5907814662507 Bio Planet
Bio Planet Bio Planet Misie Bio Planet Bio Planet Misie
Gummies without gelatine BIO gluten-free 100 g
119,90zł/kg

price: 11,99 zł

PLN
1
3
expiry date
2028-02-29
5902448165097 5902448165097 Biominki
Biominki Biominki Fruit jelly Biominki Biominki Fruit jelly
BIO
Biominki Fruit jelly without gelatine BIO Biominki Fruit jelly without gelatine BIO
without gelatine BIO 100 g
123,70zł/kg

price: 12,37 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-11-08
4820162520231 4820162520231 Bob Snail
Bob Snail Bob Snail Snail Bob Bob Snail Bob Snail Snail Bob
Apple fruit snacks 30 g
149,00zł/kg

price: 4,47 zł

PLN
1
15
expiry date
2027-04-09
4820162520231 4820162520231 Bob Snail
Bob Snail Bob Snail Snail Bob Bob Snail Bob Snail Snail Bob
Apple fruit snacks 30 g
156,33zł/kg

price: 4,69 zł

PLN
1
24
expiry date
2027-09-19
4820162520248 4820162520248 Bob Snail
Bob Snail Bob Snail Snail Bob Bob Snail Bob Snail Snail Bob
Apple-pear fruit snacks 30 g
149,00zł/kg

price: 4,47 zł

PLN
1
20
expiry date
2027-04-27
4820162520309 4820162520309 Bob Snail
Bob Snail Bob Snail Snail Bob Bob Snail Bob Snail Snail Bob
Apple-raspberry fruit snacks 30 g
149,00zł/kg

price: 4,47 zł

PLN
1
13
expiry date
2027-08-07
4820162520316 4820162520316 Bob Snail
Bob Snail Bob Snail Snail Bob Bob Snail Bob Snail Snail Bob
Apple-strawberry fruit snacks 30 g
149,33zł/kg

price: 4,48 zł

PLN
1
5
expiry date
2027-08-07
4820219340591 4820219340591 Bob Snail
Bob Snail Bob Snail Snail bob Bob Snail Bob Snail Snail bob
Mango fruit snacks 30 g
149,00zł/kg

price: 4,47 zł

PLN
1
7
expiry date
2027-06-14
9002975329446 9002975329446 Haribo
Haribo Haribo Berry Dream Fruit Haribo Haribo Berry Dream Fruit
jellies 85 g
54,12zł/kg

price: 4,60 zł

PLN
1
14
expiry date
2027-09-30
5996379357379 5996379357379 Haribo
Haribo Haribo Golden Bears Fruit Haribo Haribo Golden Bears Fruit
Gummies 85 g
54,12zł/kg

price: 4,60 zł

PLN
1
4
expiry date
2027-08-30
4001686318959 4001686318959 Haribo
Haribo Haribo Golden Bears Jelly Haribo Haribo Golden Bears Jelly
beans with fruit flavor sour 85 g
54,12zł/kg

price: 4,60 zł

PLN
1
23
expiry date
2027-08-30
5996379357393 5996379357393 Haribo
Haribo Haribo Happy-Cola Cola Haribo Haribo Happy-Cola Cola
Flavor Gummies 85 g
57,41zł/kg

price: 4,88 zł

PLN
1
19
Haribo Haribo Happy-Cola Cola
5 5
5 2 Haribo Haribo Happy-Cola Cola
expiry date 2027-11-30
8426617119850 8426617119850 Haribo
Haribo Haribo Pico-Balla Fruit Haribo Haribo Pico-Balla Fruit
jellies 85 g
54,12zł/kg

price: 4,60 zł

PLN
1
13
expiry date
2027-08-30
9002975319300 9002975319300 Haribo
Haribo Haribo Tongues Jellies Haribo Haribo Tongues Jellies
fruit flavor sour 85 g
54,12zł/kg

price: 4,60 zł

PLN
1
17
expiry date
2027-09-30
5996379357409 5996379357409 Haribo
Haribo Haribo Tropifrutti Fruit Haribo Haribo Tropifrutti Fruit
jellies 85 g
54,12zł/kg

price: 4,60 zł

PLN
1
17
expiry date
2027-08-30
4014400907278 4014400907278 Nimm2
Nimm2 Laugh enriched with vitamins Nimm2 Laugh enriched with vitamins
, fruit jellies 100 g
49,90zł/kg

price: 4,99 zł

PLN
1
14
Nimm2 Laugh enriched with vitamins
5 5
5 4 Nimm2 Laugh enriched with vitamins
expiry date 2027-03-30
4014400917062 4014400917062 Nimm2
Nimm2 Laugh jelly beans fortified Nimm2 Laugh jelly beans fortified
with vitamins Sokkia 90 g
55,44zł/kg

price: 4,99 zł

PLN
1
17
Nimm2 Laugh jelly beans fortified
5 5
5 7 Nimm2 Laugh jelly beans fortified
expiry date 2027-06-30
4014400911039 4014400911039 Nimm2
Nimm2 Laugh sour jelly beans Nimm2 Laugh sour jelly beans
fortified with vitamins 100 g
49,90zł/kg

price: 4,99 zł

PLN
1
13
Nimm2 Laugh sour jelly beans
5 5
5 2 Nimm2 Laugh sour jelly beans
expiry date 2027-04-30
4014400922950 4014400922950 Nimm2
Nimm2 Nimm2 Śmiejżelki Heroes Nimm2 Nimm2 Śmiejżelki Heroes
Fruit jellies enriched with vitamins 90 g
55,44zł/kg

price: 4,99 zł

PLN
1
10
Nimm2 Nimm2 Śmiejżelki Heroes
5 5
5 3 Nimm2 Nimm2 Śmiejżelki Heroes
expiry date 2027-03-30
4014400937572 4014400937572 Nimm2
Nimm2 nimm2 Śmiejżelki Happies Nimm2 nimm2 Śmiejżelki Happies
kwaśne 130 g
38,38zł/kg

price: 4,99 zł

PLN
1
17
expiry date
2027-01-30
4014400925760 4014400925760 Nimm2
Nimm2 nimm2 Śmiejżelki Happies Nimm2 nimm2 Śmiejżelki Happies
Żelki 130 g
38,38zł/kg

price: 4,99 zł

PLN
1
3
expiry date
2027-03-30
4014400925760 4014400925760 Nimm2
Nimm2 nimm2 Śmiejżelki Happies Nimm2 nimm2 Śmiejżelki Happies
Żelki 130 g
39,54zł/kg

price: 5,14 zł

PLN
1
4
expiry date
2027-05-31
 
50173204 Orbit
Orbit Chewing gum pellets firmly Orbit Chewing gum pellets firmly
peppermint blue 14 g
168,57zł/kg

price: 2,36 zł

PLN
1
11
Orbit Chewing gum pellets firmly
5 5
5 3 Orbit Chewing gum pellets firmly
expiry date 2027-03-15
87108019 Mentos
Mentos Mint mentos Mentos Mint mentos
expiry date
2029-05-30
4250107600900 4250107600900
Miradent Xylitol chewing gum Miradent Xylitol chewing gum
peppermint 30 szt.

price: 13,99 zł

PLN
1
1
expiry date
2029-10-30
4250107630655 4250107630655
Miradent chewing gum with xylitol, Miradent chewing gum with xylitol,
apple flavor 30 szt.

price: 13,99 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-12-30
4250107600917 4250107600917 Miradent
Miradent Miradent chewing gum with Miradent Miradent chewing gum with
xylitol, cinnamon flavor 30 szt.

price: 13,99 zł

PLN
1
1
expiry date
2029-12-30
4250107600993 4250107600993 Miradent
Miradent Miradent chewing gum with Miradent Miradent chewing gum with
xylitol, green tea flavor 30 szt.

price: 13,99 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-10-07
42069829 Orbit
Orbit Orbit Guma do żucia Orbit Orbit Guma do żucia
w drażetkach 14 g
177,86zł/kg

price: 2,49 zł

PLN
1
19
expiry date
2027-04-19
50173822 Orbit
Orbit chewing gum mint green Orbit chewing gum mint green
pellets 14 g
179,29zł/kg

price: 2,51 zł

PLN
1
8
Orbit chewing gum mint green
5 5
5 1 Orbit chewing gum mint green
expiry date 2027-04-05
 
8002267025309 8002267025309 Dolfin
Dolfin Dolfin Water ice cream to Dolfin Dolfin Water ice cream to
freeze 10x40ml BIO 400 ml
24,98zł/l

price: 9,99 zł

PLN
1
2
Dolfin Dolfin Water ice cream to
5 5
5 1 Dolfin Dolfin Water ice cream to
expiry date 2028-12-31
5996071650655 5996071650655
Quick Milk Flavored Straws for Quick Milk Flavored Straws for
Strawberry Flavored Milk (5x6g) 30 g
118,00zł/kg

price: 3,54 zł

PLN
1
12
Quick Milk Flavored Straws for
5 5
5 1 Quick Milk Flavored Straws for
expiry date 2027-08-31
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5