Miradent chewing gum with xylitol, apple flavor

Miradent chewing gum with xylitol, apple flavorMiradent chewing gum with xylitol, apple flavor
masa netto

masa netto

30 szt.

data przydatności

expiry date:

2028-12-30

pojemność

cena za sztukę

0,47 zł / szt.

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4250107630655

4250107630655

price: 13,99 zł

13.99 PLN 2028-12-30 NewCondition

Substancja słodząca (ksylitol), baza gumowa, aromat, regulator kwasowości (kwas jabłkowy), substancja zagęszczająca (guma arabska), substancja utrzymująca wilgotność (gliceryna), barwnik (dwutlenek tytanu), emulgator (lecytyna sojowa), substancja glazurująca (wosk Karnauba).


Miradent Xylitol chewing gum Miradent Xylitol chewing gum
peppermint 30 szt.

price: 13,99 zł

PLN
1
1
expiry date
2029-10-30
Miradent Miradent chewing gum with Miradent Miradent chewing gum with
xylitol, green tea flavor 30 szt.

price: 13,99 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-10-07
Miradent Miradent chewing gum with Miradent Miradent chewing gum with
xylitol, cinnamon flavor 30 szt.

price: 13,99 zł

PLN
1
1
expiry date
2029-12-30
Orbit chewing gum mint green Orbit chewing gum mint green
pellets 14 g
179,29zł/kg

price: 2,51 zł

PLN
1
8
expiry date 2027-04-05
Orbit Chewing gum pellets firmly Orbit Chewing gum pellets firmly
peppermint blue 14 g
168,57zł/kg

price: 2,36 zł

PLN
1
11
expiry date 2027-03-15
Mentos Mint mentos Mentos Mint mentos
expiry date
2029-05-30
Orbit Orbit Guma do żucia Orbit Orbit Guma do żucia
w drażetkach 14 g
177,86zł/kg

price: 2,49 zł

PLN
1
19
expiry date
2027-04-19
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5