Products

 

Gelatin is a natural substance contained in the skin, cartilage and bones of animals. Gelatin is widely used both in the kitchen and in the food industry. It is used as a gelling agent.

środek żelujący:
marka:
5900983019981 5900983019981 Delecta
REDUCED PRICE -25%
Delecta Delecta 2-1 Gelling sugar Delecta Delecta 2-1 Gelling sugar
500 g 500 g
10,78zł/kg

price: 5,39 zł

PLN
1
5
expiry date
2026-10-30
8594006662796 8594006662796 Amylon
Amylon Amylon
10 g
711,00zł/kg

price: 7,11 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-12-03
8594006661966 8594006661966 Amylon
Amylon Amylon Gelatin Powder BIO Amylon Amylon Gelatin Powder BIO
20 g
312,50zł/kg

price: 6,25 zł

PLN
1
7
expiry date
2027-12-17
5900288063597 5900288063597 Cykoria
Cykoria Chicory Gelatin with Cykoria Chicory Gelatin with
spices for pork meat and fish 40 g
94,00zł/kg

price: 3,76 zł

PLN
1
53
expiry date
2027-12-30
5900983019974 5900983019974 Delecta
Delecta Delecta Dżemix Delecta Delecta Dżemix
uniwersalny 3:1 30 g
100,00zł/kg

price: 3 zł

PLN
1
37
expiry date
2028-10-30
5900983019950 5900983019950 Delecta
Delecta Delecta Gelatin to meat Delecta Delecta Gelatin to meat
fish vegetables and desserts 50 szt.

price: 4,50 zł

PLN
1
29
Delecta Delecta Gelatin to meat
4 5
4 2 Delecta Delecta Gelatin to meat
expiry date 2029-03-30
5900437072180 5900437072180 Dr. Oetker
Dr. Oetker Dr. Oetker edible Dr. Oetker Dr. Oetker edible
Dr. Oetker Dr. Oetker edible
5 5
5 7 Dr. Oetker Dr. Oetker edible
expiry date 2029-02-28
5900437072203 5900437072203 Dr. Oetker
Dr. Oetker Dr. Oetker edible Dr. Oetker Dr. Oetker edible
expiry date
2029-04-30
5900437071305 5900437071305 Dr. Oetker
Dr. Oetker Dr. Oetker żelfix 3:1 Dr. Oetker Dr. Oetker żelfix 3:1
40 g
103,75zł/kg

price: 4,15 zł

PLN
1
27
expiry date
2028-11-30
5900288000837 5900288000837 Cykoria
Cykoria Edible gelatin pork Cykoria Edible gelatin pork
50 g
119,80zł/kg

price: 5,99 zł

PLN
1
17
Cykoria Edible gelatin pork
4 5
4.5 11 Cykoria Edible gelatin pork
expiry date 2029-04-30
5907569001187 5907569001187 Radix
Radix Radix-Bis agar Radix Radix-Bis agar
50 g
251,20zł/kg

price: 12,56 zł

PLN
1
1
Radix Radix-Bis agar
4 5
4.5 2 Radix Radix-Bis agar
expiry date 2028-07-01
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5