Yarrah Food for an adult dog with beef, nettle and tomato BIO

Yarrah

Karma dla psa pełnoporcjowa.

Yarrah Food for an adult dog with beef, nettle and tomato BIOYarrah Food for an adult dog with beef, nettle and tomato BIO
BIO
masa netto

masa netto

405 szt.

data przydatności

expiry date:

2028-05-01

pojemność

cena za sztukę

0,03 zł / szt.

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8714265973925

8714265973925

price: 13,42 zł

13.42 PLN 2028-05-01 NewCondition

mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego* 35 % (wołowina* 5 %), zboża* (PSZENICA* 6 %), substancje mineralne, produkty pochodzenia roślinnego* (pokrzywa* 0,2 %, pomidory* 0,2 %). (*certyfikowany składnik ekologiczny).


Karma dla psa pełnoporcjowa.


Pedigree junior food for puppies , Pedigree junior food for puppies ,
box of chicken in a delicate jelly 400 g
19,73zł/kg

price: 7,89 zł

PLN
1
5
expiry date 2027-11-16
Pedigree food for adult dogs , a Pedigree food for adult dogs , a
can of chicken and carrots in a delicate jelly 400 g
19,73zł/kg

price: 7,89 zł

PLN
1
6
expiry date 2027-11-19
Pedigree food for adult dogs , a Pedigree food for adult dogs , a
can of beef in a delicate jelly 400 g
19,73zł/kg

price: 7,89 zł

PLN
1
12
expiry date 2027-11-20
Yarrah Yarrah
expiry date
2027-04-07
Yarrah Yarrah Chicken, beef and Yarrah Yarrah Chicken, beef and
turkey dog pate with BIO aloe vera 150 g
52,00zł/kg

price: 7,80 zł

PLN
1
4
expiry date
2028-08-04
Basil Basil Wet food with beef for Basil Basil Wet food with beef for
adult dogs 415 g
7,73zł/kg

price: 3,21 zł

PLN
1
1
expiry date 2030-02-16
Basil Basil Wet food with poultry Basil Basil Wet food with poultry
for adult dogs 415 g
7,83zł/kg

price: 3,25 zł

PLN
1
14
expiry date 2030-02-02
Basil Basil wet food with chicken Basil Basil wet food with chicken
for adult dogs 900 g
5,37zł/kg

price: 4,83 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-08-13
Yarrah Yarrah
100 g
59,90zł/kg

price: 5,99 zł

PLN
1
5
expiry date 2027-04-10
Yarrah Yarrah adult cat food with Yarrah Yarrah adult cat food with
chicken and fish BIO 800 g
43,40zł/kg

price: 34,72 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-07-06
Yarrah Yarrah Cat food with Yarrah Yarrah Cat food with
chicken and peas BIO 800 g
47,29zł/kg

price: 37,83 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-02-01
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5