rye flour flour type 2000, a product of ecological agriculture

Bio Planet

Ekologiczna mąka ŻYTNIA typ 2000 jest mąką pełnoziarnistą, tzn. pochodzi z pełnego przemiału całego ziarna żyta. Mąkę żytnią typ 2000 polecamy do wypieków ciemnego chleba żytniego, pieczywa mieszanego, ciasta makaronowego, do przyrządzania zakwasu na żur oraz do zagęszczania pasztetów warzywnych.

rye flour flour type 2000, a product of ecological agriculturerye flour flour type 2000, a product of ecological agriculture
BIO
masa netto

masa netto

1 kg

data przydatności

expiry date:

2027-01-28

pojemność

cena za kilogram

9,43 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907814665706

5907814665706

price: 9,43 zł

9.43 PLN 2027-01-28 NewCondition

ekologiczna mąka ŻYTNIA razowa typ 2000


WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 g
Wartość energetyczna - 1350 kJ / 320 kcal
Tłuszcz - 1,7 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone - 0,3 g
Węglowodany - 61 g
w tym cukry - 2,6 g
Błonnik - 13 g
Białko - 8,8 g
Sól - 0,02 g


Ekologiczna mąka ŻYTNIA typ 2000 jest mąką pełnoziarnistą, tzn. pochodzi z pełnego przemiału całego ziarna żyta. Mąkę żytnią typ 2000 polecamy do wypieków ciemnego chleba żytniego, pieczywa mieszanego, ciasta makaronowego, do przyrządzania zakwasu na żur oraz do zagęszczania pasztetów warzywnych.


brand:

Bio Planet


Bio Planet Organic rye flour type Bio Planet Organic rye flour type
960 1 kg

price: 9,51 zł

PLN
1
5
expiry date 2027-01-23
Melvit rye flour for baking Melvit rye flour for baking
homemade bread 1 kg

price: 5,17 zł

PLN
1
3
expiry date 2026-12-25
Melvit rye flour flour for baking Melvit rye flour flour for baking
homemade bread 1 kg

price: 5,30 zł

PLN
1
10
expiry date 2027-03-03
Gdańskie Młyny Gdansk Flour Gdańskie Młyny Gdansk Flour
Mills Flour cake 1 kg

price: 3,70 zł

PLN
1
20
expiry date 2027-04-30
Gdańskie Młyny Gdansk Flour Gdańskie Młyny Gdansk Flour
Mills A luxurious spikelet 1 kg

price: 3,70 zł

PLN
1
13
expiry date 2027-04-30
Gdańskie Młyny Gdańsk Flour Gdańskie Młyny Gdańsk Flour
Mills with a spike of Gdansk 1 kg

price: 3,70 zł

PLN
1
28
expiry date 2027-02-28
Kupiec potato flour Kupiec potato flour
expiry date 2029-10-30
Bio Planet wheat flour flour type Bio Planet wheat flour flour type
2000, a product of ecological agriculture 1 kg

price: 10,16 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-05-27
Bio Planet Bio Planet BIO Dried Bio Planet Bio Planet BIO Dried
Figs 150 g
89,73zł/kg

price: 13,46 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-11-28
Bio Planet Bio Planet BIO almonds Bio Planet Bio Planet BIO almonds
100 g
109,90zł/kg

price: 10,99 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-02-05
Bio Planet Bio Planet almond Bio Planet Bio Planet almond
flakes (cut almonds) BIO 100 g
135,00zł/kg

price: 13,50 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-06-03
Bio Planet Bio Planet Brazil Nuts Bio Planet Bio Planet Brazil Nuts
BIO 150 g
169,27zł/kg

price: 25,39 zł

PLN
1
2
expiry date 2028-04-28
Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
gluten-free sultanas 200 g
52,65zł/kg

price: 10,53 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-04-30
Bio Planet Bio Planet cranberry Bio Planet Bio Planet cranberry
sweetened with BIO cane sugar 100 g
123,30zł/kg

price: 12,33 zł

PLN
1
3
expiry date 2028-01-04
Bio Planet Bio Planet Raisins Bio Planet Bio Planet Raisins
gluten-free sultanas BIO 400 g
45,00zł/kg

price: 18 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-03-31
Bio Planet Bio Planet BIO Whole Bio Planet Bio Planet BIO Whole
Grain Basmati Rice 500 g
23,78zł/kg

price: 11,89 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-11-24
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5