citric acid grocery

Cykoria
55
Ok.citric acid grocery
55
Jak zawsze wszystko jest polecam wszystkim.citric acid grocery
417citric acid grocery
citric acid grocerycitric acid grocery
masa netto

masa netto

20 g

data przydatności

expiry date:

2029-02-28

pojemność

cena za kilogram

92,50 zł / kg

ocena

ranking

4.8/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900288000851

5900288000851

price: 1,85 zł

buy 40 szt. for 1.82 zł/szt
1.85 PLN 2029-02-28 NewCondition

kwas cytrynowy E330


Seler : Może zawierać
Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Cykoria
About the brand:Gwarancja wysokiej jakości od 1880 roku
Legally regulated product name:Kwas cytrynowy spożywczy
Storage:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Preparation and use:Zastosowanie: do żywności
Type of packaging:Torebka
Producer's address:CYKORIA S.A. Wierzchosławice 15 88-140 Gniewkowo
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 17 ocen.

  • Marek , 2026-06-11 12:54:01Ok.
  • 2022-08-30 16:46:55Jak zawsze wszystko jest polecam wszystkim.



Dr. Oetker Dr. Oetker citric acid Dr. Oetker Dr. Oetker citric acid
expiry date 2029-06-30
Delecta Delecta Citric acid Delecta Delecta Citric acid
20 g
58,50zł/kg

price: 1,17 zł

PLN
1
13
expiry date 2029-05-30
BIOVEGAN Biovegan Dried lemon peel BIOVEGAN Biovegan Dried lemon peel
powdered gluten-free BIO 9 g
693,33zł/kg

price: 6,24 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-12-31
Cykoria beetroot soup rapid Cykoria beetroot soup rapid
60 g
37,67zł/kg

price: 2,26 zł

PLN
1
35
expiry date 2028-03-30
Cykoria chili Cykoria chili
20 g
99,50zł/kg

price: 1,99 zł

PLN
1
29
expiry date 2028-01-30
Cykoria Christian Coffee Grain Cykoria Christian Coffee Grain
Express 30 bags 120 g
44,92zł/kg

price: 5,39 zł

PLN
1
11
expiry date 2028-05-30
Cykoria Cream cakes with the taste Cykoria Cream cakes with the taste
of strawberry 100 g
56,30zł/kg

price: 5,63 zł

PLN
1
6
expiry date 2027-11-30
Cykoria Cream cakes with the taste Cykoria Cream cakes with the taste
of rum 100 g
32,40zł/kg

price: 3,24 zł

PLN
1
16
expiry date 2027-11-30
Cykoria Chicory Instant cheesecake Cykoria Chicory Instant cheesecake
expiry date 2027-06-30
Cykoria Cream cakes of cream taste Cykoria Cream cakes of cream taste
100 g
56,30zł/kg

price: 5,63 zł

PLN
1
29
expiry date 2027-11-30
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5