Chicory chicory coffee with chicory

Cykoria
55
Kawa znakomitaChicory chicory coffee with chicory
45Chicory chicory coffee with chicory
Doskonałe otwarcie i zamknięcie Kawa zbożowa jest produktem bezkofeinowym.
Chicory chicory coffee with chicoryChicory chicory coffee with chicory
masa netto

masa netto

220 g

data przydatności

expiry date:

2027-11-30

pojemność

cena za kilogram

19,36 zł / kg

ocena

ranking

4.4/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900288079758

5900288079758

price: 4,26 zł

buy 7 szt. for 4.20 zł/szt
4.26 PLN 2027-11-30 NewCondition
prażona cykoria (50 %), prażone żyto (48 %), burak cukrowy
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza po przyrządzeniu na 100 ml naparu
Wartość energetyczna24 kJ/ 6 kcal
Tłuszcz<0,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone<0,1 g
Węglowodany1,4 g
w tym cukry<0,5 g
Błonnik<0,5 g
Białko<0,5 g
Sól0,08 g

Seler : Może zawierać
Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Żyto : Zawiera
Soja : Może zawierać
Pszenica : Może zawierać
Doskonałe otwarcie i zamknięcie Kawa zbożowa jest produktem bezkofeinowym.
Features:50 % cykorii, 48 % żyta, bez kofeiny, na doskonały początek dnia filiżanka kawy z cykorią, prawdziwie naturalny smak!
brand:Cykoria
About the brand:Cykoria polecamy Gwarancja wysokiej jakości od 1880 roku
Storage:Najlepiej spożyć przed końcem: data umieszczona na opakowaniu. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Preparation and use:Sposób przygotowania: 1 łyżkę kawy zbożowej (4 g) wsyp do kubka, zalej 200 ml wrzącej wody i pozostaw pod przykryciem około 3-4 minut. Przed podaniem przecedź przez drobne sitko. Najlepiej smakuje z dodatkiem mleka.
Type of packaging:Torba
Producer's address:CYKORIA S.A., Wierzchosławice 15, 88-140 Gniewkowo
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5

Na podstawie 5 ocen.

  • Bolesław , 2015-09-15 08:58:12Kawa znakomita



Inka Inka Classic instant grain Inka Inka Classic instant grain
coffee 150 g
39,93zł/kg

price: 5,99 zł

PLN
1
30
expiry date 2027-08-07
Inka Inka Classic instant grain Inka Inka Classic instant grain
coffee 200 g
51,75zł/kg

price: 10,35 zł

PLN
1
9
expiry date 2028-03-04
Delecta Kujawianka coffee Delecta Kujawianka coffee
substitute 500 g
12,76zł/kg

price: 6,38 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-03-30
REDUCED PRICE -25%
Delecta chicory coffee Kujawianka Delecta chicory coffee Kujawianka
200 g
14,95zł/kg

price: 2,99 zł

PLN
1
1
expiry date
2026-11-30
Alce Nero Organic instant coffee Alce Nero Organic instant coffee
substitute 125 g
145,76zł/kg

price: 18,22 zł

PLN
1
3
expiry date 2029-04-17
Inka Inka Magne instant cereal Inka Inka Magne instant cereal
coffee enriched with magnesium 100 g
103,70zł/kg

price: 10,37 zł

PLN
1
11
expiry date 2029-08-06
Inka Inka Fiber. Soluble cereal Inka Inka Fiber. Soluble cereal
coffee enriched with fiber 100 g
99,90zł/kg

price: 9,99 zł

PLN
1
10
expiry date 2029-04-22
Inka Inka Calcium, instant cereal Inka Inka Calcium, instant cereal
coffee enriched with calcium and vitamins 100 g
93,60zł/kg

price: 9,36 zł

PLN
1
10
expiry date 2029-06-02
Cykoria citric acid grocery Cykoria citric acid grocery
20 g
92,50zł/kg

price: 1,85 zł

PLN
1
42
expiry date 2029-02-28
Cykoria beetroot soup rapid Cykoria beetroot soup rapid
60 g
37,67zł/kg

price: 2,26 zł

PLN
1
35
expiry date 2028-03-30
Cykoria chili Cykoria chili
20 g
99,50zł/kg

price: 1,99 zł

PLN
1
29
expiry date 2028-01-30
Cykoria Christian Coffee Grain Cykoria Christian Coffee Grain
Express 30 bags 120 g
44,92zł/kg

price: 5,39 zł

PLN
1
11
expiry date 2028-05-30
Cykoria Cream cakes with the taste Cykoria Cream cakes with the taste
of strawberry 100 g
56,30zł/kg

price: 5,63 zł

PLN
1
6
expiry date 2027-11-30
Cykoria Cream cakes with the taste Cykoria Cream cakes with the taste
of rum 100 g
32,40zł/kg

price: 3,24 zł

PLN
1
16
expiry date 2027-11-30
Cykoria Chicory Instant cheesecake Cykoria Chicory Instant cheesecake
expiry date 2027-06-30
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5