Amylon corn starch BIO

Amylon
Amylon corn starch BIOAmylon corn starch BIO
BIO
masa netto

masa netto

200 g

data przydatności

expiry date:

2028-11-18

pojemność

cena za kilogram

39,35 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8594006667623

8594006667623

price: 7,87 zł

7.87 PLN 2028-11-18 NewCondition

skrobia kukurydziana* (*certyfikowany składnik ekologiczny)


Wartość energetyczna: 1498 kJ / 353 kcal
Tłuszcz: < 0,1 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0 g
Węglowodany: 87,2 g
w tym cukry: 0 g
Białko: 0,3 g
Sól: 0 g


Bio Planet corn flour product of Bio Planet corn flour product of
ecological agriculture 400 g
13,93zł/kg

price: 5,57 zł

PLN
1
3
expiry date
2027-01-15
Radix Radix-Bis Maka gluten-free Radix Radix-Bis Maka gluten-free
corn 450 g
11,78zł/kg

price: 5,30 zł

PLN
1
4
expiry date 2027-02-12
Radix Radix-Bis cornstarch Radix Radix-Bis cornstarch
400 g
14,98zł/kg

price: 5,99 zł

PLN
1
1
expiry date 2028-03-31
Melvit Melvit Corn flour Melvit Melvit Corn flour
1 kg

price: 7,24 zł

PLN
1
8
expiry date 2027-06-21
Probio gluten-free corn flour BIO Probio gluten-free corn flour BIO
450 g
14,84zł/kg

price: 6,68 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-01-27
Gdańskie Młyny Gdansk Flour Gdańskie Młyny Gdansk Flour
Mills Flour cake 1 kg

price: 3,70 zł

PLN
1
20
expiry date 2027-04-30
Gdańskie Młyny Gdansk Flour Gdańskie Młyny Gdansk Flour
Mills A luxurious spikelet 1 kg

price: 3,70 zł

PLN
1
13
expiry date 2027-04-30
Gdańskie Młyny Gdańsk Flour Gdańskie Młyny Gdańsk Flour
Mills with a spike of Gdansk 1 kg

price: 3,70 zł

PLN
1
28
expiry date 2027-02-28
Amylon Amylon vanilla sugar BIO Amylon Amylon vanilla sugar BIO
20 g
210,50zł/kg

price: 4,21 zł

PLN
1
31
expiry date 2027-12-11
Amylon lemon sugar BIO Amylon lemon sugar BIO
BIO
lemon sugar BIO lemon sugar BIO
20 g
99,50zł/kg

price: 1,99 zł

PLN
1
19
expiry date 2027-07-23
Amylon Amylon gluten-free lemon Amylon Amylon gluten-free lemon
jelly BIO 30 g
87,33zł/kg

price: 2,62 zł

PLN
1
4
expiry date
2027-12-08
Amylon Amylon gluten-free Amylon Amylon gluten-free
strawberry jelly BIO 30 g
79,67zł/kg

price: 2,39 zł

PLN
1
4
expiry date 2028-05-25
Amylon Amylon cherry jelly BIO Amylon Amylon cherry jelly BIO
gluten free 30 g
80,67zł/kg

price: 2,42 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-12-16
Amylon Amylon Vanilla pudding BIO Amylon Amylon Vanilla pudding BIO
gluten-free 40 g
108,75zł/kg

price: 4,35 zł

PLN
1
2
expiry date 2028-03-12
Amylon Amylon BIO gluten free Amylon Amylon BIO gluten free
Chocolate Pudding 40 g
99,75zł/kg

price: 3,99 zł

PLN
1
2
expiry date 2028-01-20
Amylon Amylon Baking powder gluten Amylon Amylon Baking powder gluten
free BIO 12 g
151,67zł/kg

price: 1,82 zł

PLN
1
32
expiry date 2028-02-06
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5