Bakalland Bez syropu glukozowego Bez oleju palmowego Najwyższej jakości mleczna czekolada Super chrupiąca granola Źródło błonnika pokarmowego Najlepiej smakuje: z mlekiem z jogurtem jako deser jako przekąska
masa netto

masa netto

300 g

data przydatności

expiry date:

2027-05-30

pojemność

cena za kilogram

31,07 zł / kg

kraj

Country of origin

Poland

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900749651325

5900749651325

price: 9,32 zł

9.32 PLN 2027-05-30 NewCondition
składniki zbożowe 63 % (płatki pełnoziarniste 59 %: owsiane, pszenne; mąki: pszenna, kukurydziana, ryżowa; kasza kukurydziana, otręby pszenne), czekolada mleczna 10 % [cukier, mleko pełne w proszku, tłuszcz kakaowy, miazga kakaowa, laktoza (z mleka), emulgator: lecytyna sojowa; aromat], cukier, miód piekarniczy 5,8 %, olej słonecznikowy, kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu 2,8 %, aromat, sól
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza produktu W 100 g
Wartość energetyczna1748 kJ
Wartość energetyczna416 kcal
Tłuszcz13 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone3,2 g
Węglowodany63 g
w tym cukry23 g
Błonnik5,8 g
Białko8,8 g
Sól0,13 g
* Referencyjna Wartość Spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal).
Opakowanie 300 g zawiera 6 sugerowanych porcji produktu.

Migdały : Może zawierać
Orzechy brazylijskie : Może zawierać
Orzechy nerkowca : Może zawierać
Orzechy laskowe : Może zawierać
Orzechy makadamia / Orzechy Queensland : Może zawierać
Mleko : Zawiera
Orzechy : Może zawierać
Owies : Zawiera
Orzeszki ziemne : Może zawierać
Orzeszki pekan : Może zawierać
Pistacje/orzechy pistacjowe : Może zawierać
Sezam : Może zawierać
Soja : Zawiera
Orzechy włoskie : Może zawierać
Pszenica : Zawiera
Bez syropu glukozowego Bez oleju palmowego Najwyższej jakości mleczna czekolada Super chrupiąca granola Źródło błonnika pokarmowego Najlepiej smakuje: z mlekiem z jogurtem jako deser jako przekąska
Features:Dobra i polska firma
brand:Bakalland
About the brand:Pyszna granola czekoladowa
Legally regulated product name:Chrupiące musli z miodem, zbożami, kakao i kawałkami czekolady.
Storage:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Type of packaging:Saszetka
Country of origin:Poland
Producer's address:
Return address:
Bio Planet Bio Planet Muesli Bio Planet Bio Planet Muesli
tropical BIO 300 g
30,90zł/kg

price: 9,27 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-01-16
Bio Planet Bio Planet BIO peanut Bio Planet Bio Planet BIO peanut
muesli 300 g
33,30zł/kg

price: 9,99 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-03-12
Ekologiko Ekologiko Organic Ekologiko Ekologiko Organic
muesli, fruit 300 g
35,70zł/kg

price: 10,71 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-03-30
Ekologiko Ekologiko Organic Ekologiko Ekologiko Organic
Tropical muesli 300 g
27,83zł/kg

price: 8,35 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-02-25
Sante Sante Granola Gold nutty Sante Sante Granola Gold nutty
expiry date 2027-06-30
Sante Sante Granola Gold Sante Sante Granola Gold
chocolate-orange 300 g
35,63zł/kg

price: 10,69 zł

PLN
1
4
expiry date 2027-01-12
Sante Sante Gold Granola brownie Sante Sante Gold Granola brownie
& cherries 300 g
33,83zł/kg

price: 10,15 zł

PLN
1
3
expiry date
2027-02-17
Bakalland Bakalland hazelnuts Bakalland Bakalland hazelnuts
expiry date 2027-01-30
Bakalland Bakalland desiccated Bakalland Bakalland desiccated
expiry date
2027-08-30
Bakalland pitted dates Bakalland pitted dates
expiry date 2027-10-30
Bakalland mass poppy Bakalland mass poppy
expiry date 2028-01-30
Bakalland Bakalland cashew nuts Bakalland Bakalland cashew nuts
75 g
112,67zł/kg

price: 8,45 zł

PLN
1
3
expiry date
2027-09-30
Bakalland buttery popcorn in the Bakalland buttery popcorn in the
microwave 90 g
33,22zł/kg

price: 2,99 zł

PLN
1
22
expiry date
2027-10-30
Bakalland flaked almonds Bakalland flaked almonds
expiry date 2027-02-28
Bakalland bah! Bakalland bah!
expiry date 2027-05-30
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5