Bakoma Ave Vege Coconut - Almond on coconut cream

Bakoma
51Bakoma Ave Vege Coconut - Almond on coconut cream
Bakoma Ave Vege Coconut - Almond on coconut creamBakoma Ave Vege Coconut - Almond on coconut cream
masa netto

masa netto

150 g

data przydatności

expiry date:

2026-10-21

pojemność

cena za kilogram

42,87 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900197027710

5900197027710

price: 6,43 zł

6.43 PLN 2026-10-21 NewCondition
krem kokosowy 81% (woda, ekstrakt z kokosa w proszku), cukier, płatki migdałowe 1,0%, krem kokosowy 0,8%, skrobia modyfikowana, błonnik cytrusowy, substancja zagęszczająca: pektyny, aromaty, wegańskie kultury bakterii jogurtowych
Wartości odżywcze (%)100 g produktu
Wartość energetyczna 547 kJ / 131 kcal
Tłuszcz 6,1 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 5,2 g
Węglowodany 18,0 g
w tym cukry 10,0 g
Białko 0,6 g
Sól 0,10 g

Migdały : Zawiera
Soja : Nie zawiera
bez konserwantów i soi
brand:Bakoma
Legally regulated product name:Roślinny produkt kokosowy z kulturami bakterii jogurtowych kokos-migdał.
Other information:Dbaj o środowisko - wyrzuć karton osobno
Storage:Przechowywać w temperaturze od +2°C do +6°C.
Type of packaging:Pot
Producer's address:Bakoma Sp. z o.o. ul. Połczyńska 97A, 01-303 Warszawa Zakład produkcyjny: Elżbietów 48, 96-516 Szymanów
Return address:Bakoma Sp. z o.o. ul. Połczyńska 97A, 01-303 Warszawa
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Bakoma creamy yogurt coconut- Bakoma creamy yogurt coconut-
    almond 150 g
    30,53zł/kg

    price: 4,58 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2026-10-23
    Bakoma creamy yogurt 150g coffee Bakoma creamy yogurt 150g coffee
    150 g
    30,47zł/kg

    price: 4,57 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2026-10-29
    Jogobella Zott Zott Jogobella Jogobella Zott Zott Jogobella
    yogurt blueberry flavored panna cotta 150 g
    19,93zł/kg

    price: 2,99 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date 2026-10-18
    Jogobella Zott Zott Jogobella Jogobella Zott Zott Jogobella
    yogurt cherry-flavored panna cotta 150 g
    19,93zł/kg

    price: 2,99 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2026-10-18
    Jogobella Zott Zott Jogobella Jogobella Zott Zott Jogobella
    strawberry yogurt flavored panna cotta 150 g
    19,93zł/kg

    price: 2,99 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date 2026-10-18
    Jogobella Zott Zott Jogobella Jogobella Zott Zott Jogobella
    yogurt peach-flavored panna cotta 150 g
    19,93zł/kg

    price: 2,99 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2026-10-18
    Mlekovita Mlekovita Yogurt Polish Mlekovita Mlekovita Yogurt Polish
    strawberry 150 g
    16,53zł/kg

    price: 2,48 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2026-11-03
    Bakoma Bakoma Ave Vege Mango on Bakoma Bakoma Ave Vege Mango on
    coconut cream 150 g
    42,87zł/kg

    price: 6,43 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2026-11-20
    Bakoma 7 cereal yogurt with plums Bakoma 7 cereal yogurt with plums
    and grain 140 g
    29,71zł/kg

    price: 4,16 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2026-10-31
    Bakoma 7 cereal yogurt with Bakoma 7 cereal yogurt with
    strawberries and cereal grains 140 g
    29,71zł/kg

    price: 4,16 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2026-10-31
    Bakoma 7 cereal yogurt with Bakoma 7 cereal yogurt with
    peaches and cereal grains 140 g
    29,71zł/kg

    price: 4,16 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2026-10-31
    Bakoma Bakoma Yogurt BIO cherry Bakoma Bakoma Yogurt BIO cherry
    140 g
    30,71zł/kg

    price: 4,30 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2026-10-30
    Bakoma Bakoma BIO blueberry yogurt Bakoma Bakoma BIO blueberry yogurt
    140 g
    30,71zł/kg

    price: 4,30 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2026-10-18
    Bakoma Bakoma BIO Apricot Yogurt Bakoma Bakoma BIO Apricot Yogurt
    140 g
    30,71zł/kg

    price: 4,30 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2026-10-18
    Bakoma Bakoma Yogurt BIO berries Bakoma Bakoma Yogurt BIO berries
    expiry date 2026-10-18
    Bakoma Bakoma 7 cereals men Bakoma Bakoma 7 cereals men
    seeds and sunflower seeds cranberry yogurt - red grapefruit with pumpkin 300 g
    25,67zł/kg

    price: 7,70 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2026-10-25
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5